Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:26 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 10:41 pm
pile87 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 10:37 pm
A ne znam ni sam pokušavali su stajati siroko na malom prostoru pa je teško i bilo šta procijeniti. Uglavnom jedno je jasno da nismo još ni blizu uigrali ovo što pokusavamo.
A sta su to radili dole 15 dana....
Nekad je potrebna sezona da se nesto dovede do nivoa da slijedece sezone poderes sve, sta ce se uigrati za 15 dana
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:33 pm

Imam neki osjecaj da ce, nakon zavrsene price o cijenama dresova, poceti prica o cijenama godisnjih. Molim vas suzdrzite se i preskocite, ima mnogo ljepsih tema. Ako ce biti kakve podjele karata, da se kao student prijavim. Unaprijed hvala.

Kada je u pitanju teren, nadam se da ce se sve sto prije rijesiti, iako sam uvijek za ono kvalitetno makar i duze trajalo, nego nakon par godina da se rade prepravke. Imam puno povjerenje u ljude koji su izabrali ovu kompaniju i siguran sam da ce se sve ovo rijesiti na pravi nacin.

Kada je u pitanju Zakaric, mislim da ste mnogi malo prenaglili i ponasate se kao klinci od nekih 13-16 godina koji smatraju da se sve treba rijesiti marisanom, prijetnjama, lomovima ekstremiteta i sl. Svaki takav potez dovodi do automatskog raskida ugovora jer igrac ima pravo da trazi raskid ako se osjeca ugrozenim. Nakon danasnjih komentara, ne bi me iznenadilo da Zakaric to i zatrazi. Sami sebi stvaramo neke bespotrebne probleme. Puno povjerenje ljudima u klubu da na pravan nacin rijese zavrzlame i dobiju svu mogucu odstetu kako od Zakarica, tako i od Partizana (a moguce je ako malo pogledate zakon FIFE po pitanju transfera i ugovora igraca)

Kada je u pitanju Stanic, jbg, sam trazio, sam pao, sam se ubio. Karma je nekada ku**a, nekada pravedno cudo, a nekada oboje u isto vrijeme. Kako kome i kako kad.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:35 pm

Evo objavili o sezonske ulaznice pa mi ideja jedna usla u glavu, da li je dobra ili ne sami procjenite.

Malo los tajming jer bila prica o dresovima da li su skupi ili ne. Ne zelim da me pogresno shvatite, nekima je stanje bolje, nekima losije. Neko ima prioritet da kupuje cigare, pusiti nargile svaki drugi dan a nekima je prioritet Zeljeznicar.

Ja otkad sam u blizini Grbavice nikad nisam kupio sezonsku nego uvijek pojedinacno kupio karte da koju marku vise dajem klubu (ni jednom nisam propustio tekmu) . Vazda gledam da povedem nekoga sto nije redovan ba se svakako moram gurati za karte. Medutim nekoliko puta su redovi za karte bile bas velike da sam cak i zakasnio nekoliko minuta, tako da bi tad dobro stajala sezonska.

Evo moje ideje - Da se prodaje razne vrste sezonske za svaku tribinu. Na primjer - Istok Bronze 110KM, Silver xxxKM, Gold jos vise itd (cak i da vise kosta koliko bi inace kostalo pojedinacno da se kupi) . Tako ako se hoce financiskiji malo vise podrzavati klub, bude lakse. Uz to bi se moglo i dobiti neke privlegije, sta ja znam,da vazi i za europske utakmice, dobijes neki sokic ili kikiriki, kospe itd itd.

Ne znam da li je glupa ideja ili ne, misljenje?
Zadnja izmjena: Locomotiva, dana/u sri jul 04, 2018 11:37 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4477
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:36 pm

Bergeron je napisao/la:
sri jul 04, 2018 11:33 pm
Imam neki osjecaj da ce, nakon zavrsene price o cijenama dresova, poceti prica o cijenama godisnjih. Molim vas suzdrzite se i preskocite, ima mnogo ljepsih tema. Ako ce biti kakve podjele karata, da se kao student prijavim. Unaprijed hvala.

Kada je u pitanju teren, nadam se da ce se sve sto prije rijesiti, iako sam uvijek za ono kvalitetno makar i duze trajalo, nego nakon par godina da se rade prepravke. Imam puno povjerenje u ljude koji su izabrali ovu kompaniju i siguran sam da ce se sve ovo rijesiti na pravi nacin.

Kada je u pitanju Zakaric, mislim da ste mnogi malo prenaglili i ponasate se kao klinci od nekih 13-16 godina koji smatraju da se sve treba rijesiti marisanom, prijetnjama, lomovima ekstremiteta i sl. Svaki takav potez dovodi do automatskog raskida ugovora jer igrac ima pravo da trazi raskid ako se osjeca ugrozenim. Nakon danasnjih komentara, ne bi me iznenadilo da Zakaric to i zatrazi. Sami sebi stvaramo neke bespotrebne probleme. Puno povjerenje ljudima u klubu da na pravan nacin rijese zavrzlame i dobiju svu mogucu odstetu kako od Zakarica, tako i od Partizana (a moguce je ako malo pogledate zakon FIFE po pitanju transfera i ugovora igraca)

Kada je u pitanju Stanic, jbg, sam trazio, sam pao, sam se ubio. Karma je nekada ku**a, nekada pravedno cudo, a nekada oboje u isto vrijeme. Kako kome i kako kad.
A sta je sa Stanom bilo? Jel to otpisan u zrinji ili?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:39 pm

Ako zeljo moze birati sa apolonom bi idlicno bilo prvu gistivati.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1153
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:41 pm

skretnicar je napisao/la:
sri jul 04, 2018 11:14 pm
@Mirek11

Ne moze se puno toga o Pavicu reci, sto se tice dijela gdje su igrali nije imao nekog kontakta sa loptom, par puta je utrcao, ali nije dobio loptu.
Defanzivno se dobro postavio 3 puta i po njegovoj strani nije napravljeno bilo sta ozbiljnije. O njemu mozemo dati sud tek nakon utakmica, također ima dobar šut.
Veselinovic s obzirom da je bio u drugoj ekipi i da su rijetko napadali nije imao sanse pokazati puno toga, bar ne na ovom treningu, no koliko je kontakta imao fino je odigrao, par puta su odlicno kombinovali po lijevoj strani.
Turcin nije nesto fizicki jak, dobro se postavlja, igra na prvu, inteligentan je, na vrjieme je par puta izasao ocistio, no koliko zaista sa onom građom moze na tom mjestu upitno je. Vidjet ceom kakvi su planovi s njim, ali nekako mi je vise za rotacije..a s obzirom da je stranac..
Hvala puno drug, shvatam da je rano za ocjene ali eto drago mi je da barem ne bi trebali imati rupa u defanzivi po toj lijevoj strani, ne mora gore nista ni napraviti, ima ko ☺
Veseli ce biti od koristi sigurno a eto taj Turcin vjerovatno nece ostati jer je stranac, po meni vi trebao jos jedan stoper, brzi malo dok Dzindo ne bude spreman za prve.
Sretno nam prvo sutra aBd pa i tokom sezone.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:47 pm

https://www.youtube.com/watch?v=XB3wY8Q7FF8
Da je ovako nesto dozivjet' i protiv Apolona ali na Grbavici. Jedna od najdrazih zeljinih utakmica. :pivo: :pivo:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 11:50 pm

Eno ima za penzionere, a za studente nista. Uprava napolje!!! :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:00 am

Nije pljuvanje, ali jeste sugestija ili prijedlog da su trebali dati odredjeni popust i studentima bar za jednu tribinu jer ipak veliki broj momaka, pa i odredjen broj djevojaka tih godina i tog statusa dolazi na utakmice redovno. Govorim to iz razloga što bi se provukla priča da je jeftinije, da je po mjeri studenata i faktički bi navijači sami pravili marketing. Mi ove godine nećemo imati veliki broj godišnjih i takve akcije bi mogli povući veći odziv, a na veći odziv bi možda gotovinski priliv bio donekle veći. Prvi mislim da su cijene godišnjih uredu, da je cijena dresova uredu ali te neke manje akcije su lijepa stvar za navijače, a mogu klubu donijeti dobro takodjer.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:04 am

No, niti tu nije kraj. Za otprilike 90 dana u planu je početak radova na postavljanju brojača na ulazima na stadion i krovne konstrukcije na novoizgrađenoj istočnoj tribini.

Vrijednost radova je oko milijun konvertibilnih maraka, a partner projekta je Nogometni savez Bosne i Hercegovine.

Dodamo li svemu kako je za južnu tribinu gotov idejni projekt, i da se prema preliminarnim izračunima radi o investiciji vrijednoj 5,5 miliona KM, jasno je kako će i narednih godina stadion Grbavica ostati najveće sportsko gradilište u regiji.

:zeljeznicar1: Porodica Željezničar.. :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:09 am

Sa hrvatskog foruma

Sticajem okolnosti znam ljude koji su ga doveli (isti oni koji su doveli Hebera), i ovaj momak je trebao zimus da potpise za Belupo ali mnogo problema je imao sa Borcem i nije uspeo. Nije dosao na probu, potpisao je ugovor na 2.5 godine, u Srbiji su ga hteli Vojvodina, Radnicki Nis, Cukaricki i bio je na sirem spisku potencijalnih "domacih" resenja iz Super Lige Srbije - Partizana. Iz Bosne ga su ga jurili Siroki, Sarajevo i Zeljeznicar (sve ove ponude sam video svojim ocima), i iz inostranstva jedna ekipa iz Norveske. Zorija iz Ukrajine ga je htela, i bio je pred potpisom za njih, ali oni su prolongorali sve pregovore, i momci koji ga zastupaju su presekli i doveli ga u Belupo, povuceni iskustvom Hebera.


https://www.transfermarkt.ba/mateus/pro ... ler/251509
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:12 am

LARS1921 je napisao/la:
čet jul 05, 2018 12:09 am
Sa hrvatskog foruma

Sticajem okolnosti znam ljude koji su ga doveli (isti oni koji su doveli Hebera), i ovaj momak je trebao zimus da potpise za Belupo ali mnogo problema je imao sa Borcem i nije uspeo. Nije dosao na probu, potpisao je ugovor na 2.5 godine, u Srbiji su ga hteli Vojvodina, Radnicki Nis, Cukaricki i bio je na sirem spisku potencijalnih "domacih" resenja iz Super Lige Srbije - Partizana. Iz Bosne ga su ga jurili Siroki, Sarajevo i Zeljeznicar (sve ove ponude sam video svojim ocima), i iz inostranstva jedna ekipa iz Norveske. Zorija iz Ukrajine ga je htela, i bio je pred potpisom za njih, ali oni su prolongorali sve pregovore, i momci koji ga zastupaju su presekli i doveli ga u Belupo, povuceni iskustvom Hebera.


https://www.transfermarkt.ba/mateus/pro ... ler/251509
Gdje ga iskopa jbt ni slike nema.. :D Ma dovest ga,sa ovim Brazilcima vazda mozes pogoditi..Oni svi imaju taj fudbalski damar u sebi,pogotov ovi ofanzivno orijentisani..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:16 am

Okolele je napisao/la:
čet jul 05, 2018 12:12 am
LARS1921 je napisao/la:
čet jul 05, 2018 12:09 am
Sa hrvatskog foruma

Sticajem okolnosti znam ljude koji su ga doveli (isti oni koji su doveli Hebera), i ovaj momak je trebao zimus da potpise za Belupo ali mnogo problema je imao sa Borcem i nije uspeo. Nije dosao na probu, potpisao je ugovor na 2.5 godine, u Srbiji su ga hteli Vojvodina, Radnicki Nis, Cukaricki i bio je na sirem spisku potencijalnih "domacih" resenja iz Super Lige Srbije - Partizana. Iz Bosne ga su ga jurili Siroki, Sarajevo i Zeljeznicar (sve ove ponude sam video svojim ocima), i iz inostranstva jedna ekipa iz Norveske. Zorija iz Ukrajine ga je htela, i bio je pred potpisom za njih, ali oni su prolongorali sve pregovore, i momci koji ga zastupaju su presekli i doveli ga u Belupo, povuceni iskustvom Hebera.


https://www.transfermarkt.ba/mateus/pro ... ler/251509
Gdje ga iskopa jbt ni slike nema.. :D Ma dovest ga,sa ovim Brazilcima vazda mozes pogoditi..Oni svi imaju taj fudbalski damar u sebi,pogotov ovi ofanzivno orijentisani..
Vidiš da se ko pravi skaut zadam i pratim sve :placeodsmijeha:

Malo oftopičim, ali slaven belupo pametno radi. Svake godine u napadu imaju nekog stranda i uvijek to bude ponajbolji u ligi.Miric, Ejupi, Heber, Ivanovski, sada Mateus.

Nadam se da ćemo mi nastaviti seriju sa desnim krilima.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:17 am

E cuj Blagojevic krilo :D
Jel ovo novi Kostic Milos zvani Kole u najavi? Sloba budi ozbiljan dok n3 bude kasno.
Modus vivendi !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:17 am

phpBB [video]
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:20 am

Dobar Krčmarević čim ovi mega znalci, koji imaju nogometnu teoriju i praksu u malom prstu ne znaju koja je taktika :11:
 
GhostFire
Postovi: 62
Pridružen/a: ned jun 24, 2018 7:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 12:58 am

Legao bi jedan crnjo(nista rasisticki), al ako nista trce ko gazele
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 1:55 am

Kad se sjetim Dialibe i onih njegovih bijelih kopacki kad pruzi korak. :pivo:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 2:07 am

phpBB [video]
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 2:37 am

azbaha je napisao/la:
čet jul 05, 2018 2:07 am
phpBB [video]
Kakav momenat.Beganovicev odnos prema dresu opcenito moze biti primjer svim igracima i proslim i sadasnjim i buducim. Jedan je Dzenis, Zeljino dijete.
Modus vivendi !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija