Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:05 pm

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:14 pm

Husić: Nadam se da ćemo, uz Božiju pomoć, okusiti slast igranja Premijer lige

:rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:18 pm

Valjala bi ova anketa bez Amara, jer svima nam je Amar prvi pik. I meni je pa sam glas dao Kodri.

Kemu niko ne shvata ozbiljno, al nije on repa bez korjena. Razumije taj covjek fudbal, al kad preuzmes onakav Celik nista ti ne ostaje nego da cirkuzijas.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:18 pm

Leon_Professional je napisao/la:Husić: Nadam se da ćemo, uz Božiju pomoć, okusiti slast igranja Premijer lige

:rofl1: :rofl1: :rofl1:
Ima jedan Božo, delegira sudije za prvu ligu
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:28 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri maj 23, 2018 8:39 pm
ChWilla je napisao/la:
sri maj 23, 2018 8:20 pm
ti dobro znaš da u nas "ludilo" bez prethodnih zasluga (i to ovdje) ne pije vode, da mi to ne zarezujemo. takav bi brže izgorio nego kostić.
Kostić nije vidio ni hrvate ni srbe ni naše. slovence mlade i bio pomoćnik u zvezdi.
Ovaj godinama trenira jako dobre klubove, lud je totalno, mlad i moderan. Uz to vodio "do juče" mladu reprezentaciju srbije, a mi bi svršavali i na Vinka.
Znači nikakve sličnosti sa kostićem nema. On na nama učio, niko živ nije čuo za njega, dok se za Lalatovića čulo u svakom ćošku.
Poštujem fakat mišljenja, ali moje je da bi bio pun pogodak.. Ako ne Amar, onda on.
jel to onaj što sa Čukaričkim koji ima treći najveći budžet. nije mogao izboriti europu?
jel to onaj što prošle godine sa mladom reprezentacijom srbije nije prošao ni grupnu fazu, iako imaju pretalentovan tim?
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:35 pm

exbabilon je napisao/la:
sri maj 23, 2018 11:18 pm
Valjala bi ova anketa bez Amara, jer svima nam je Amar prvi pik. I meni je pa sam glas dao Kodri.

Kemu niko ne shvata ozbiljno, al nije on repa bez korjena. Razumije taj covjek fudbal, al kad preuzmes onakav Celik nista ti ne ostaje nego da cirkuzijas.
Bas... treba anketa bez Amara jer ocito je koga bi najvise raja voljela... Ja sam isto kontao dat nekom drugom glas ali gdje da ne kliknem na Amara :rofl:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:40 pm

Mislim da je Amar jedina tema o kojoj su forumasi jednoglasni, nema opozicije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:50 pm

19tm87 je napisao/la:
sri maj 23, 2018 11:35 pm
exbabilon je napisao/la:
sri maj 23, 2018 11:18 pm
Valjala bi ova anketa bez Amara, jer svima nam je Amar prvi pik. I meni je pa sam glas dao Kodri.

Kemu niko ne shvata ozbiljno, al nije on repa bez korjena. Razumije taj covjek fudbal, al kad preuzmes onakav Celik nista ti ne ostaje nego da cirkuzijas.
Bas... treba anketa bez Amara jer ocito je koga bi najvise raja voljela... Ja sam isto kontao dat nekom drugom glas ali gdje da ne kliknem na Amara :rofl:
Ista stvar.. BABUKA :klanjase:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:56 pm

Vozdra raja ja malo citao sta vi pisete pa reko da se i ja prijavim
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 23, 2018 11:58 pm

Pozdrav raja, vec dugo pratim forum i sve oko ovog portala ali nikako da se registrujem ali dode i taj dan.Nadam se da ce klub sto prije raskinuti ugovor s Adzemom jer je on totalno unistio ovu sezonu svojim trenerskim "znanjem", i onakve stvari kao sto su se desile u Mostaru su nedopustive, pa zbog toga ako uprava razmislja da ga ostavi mislim da bi to bilo ravno samoubojstvu.Procitah onaj neki clanak na klixu, gdje pise da izgleda da od smjene trenera nece biti nista ali nadam se da su to obicna nagadanja.Ako vec ne moze A.O onda nam treba neko ko ce objasniti ovim igracima sta znaci boriti se i truditi, ali i neko ko zna o fudbalu a ne prosipati suplju.Sve u svemu bitno je ljeto pred nama i ne sumnjam u pozitivan iskorak...Naprijed željo ljubavi moja!!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 12:23 am

Koja dominacija :klanjase:

Ko je ovo Jagodici Bobici dao glas :rofl:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 1:33 am

Nešto ću napisati što mi je u mislima kako su sve ove priče počele.

Željo je toliko velik da ne smije ovisiti o jednom čovjeku, nepredviđenoj situaciji, izlasku u Evropu... Jasno da odlazak bitnog čovjeka, neočekivani trošak ili loš sportski rezultat mogu utjecati na poslovanje, ali ne smijemo se više vraćati na vremena kada se igračima dijelila cvaja da bi imali jesti.
Sistem je ključ svega. Ja nisam čovjek koji sebi stvara kult ličnosti, ne volim to i ne mislim da je dobro.Iskreno, ja sam za Misimovića čuo tek kad je krenuo u priču sa Željom, sad iz drugih izvora znam veoma mnogo o njemu, radi dobar posao sa upravom i zato mu dajem podršku. Da sam neko ko će ga bezuslovno podržavati, nisam, i ne mislim da tako treba. On je tu da doprinosi jedinom kultu koji poštujem, a to je Željo. Ukoliko postoji neko ko će bolje, spretnije, pametnije, ja sam za tog. Ali ne da se otjera Senad, takvi ljudi uvijek trebaju klubu, već je bit da se uvijek na čelu kluba nalazi neko ko će doprinositi najviše i raditi najbolje. Dok takvih nema ni na vidiku, Senad i uprava imaju moju podršku. Nije ni Senad idealan, egoista je, ters je i on, nije lako s njim. Ali je pošten i dobronamjeran i niko mu to uzeti ne može. Ima i krivice njegove sigurno za to što sportski segment nije na željenom nivou, ali mislim da sve više i on ulazi u fazon da shvata da ovo nije klasična firma, već sport, te da su mnoge stvari varijabilne.

S druge strane, vjerovatno me smatrate nekim ko "ne gotivi" Amara. Amar je naš najtrofejniji trener, ima velike zasluge za mnoge pozitivne procese i nikada nemam ništa protiv da bude šef struke. Ono što mi niko ne može zabraniti da kažem je da Amara ne želim ni na jednoj drugoj funkciji osim na mjestu njegove struke. Morate znati da Amar nije težak samo igračima, on je težak čovjek općenito. Ekscentrik. Tačno je da je imao posla sa brojnim ublehama i da nije uvijek imao pravu podršku, ali znam da nekada i nije morao sam. Znam da neke pogađa svaka na Amarov račun, ali neću ja lagati sebe i pričati kako nekom odgovara, a garantujem da mnogi koji bacaju floskule veze nemaju kako je šta funkcionisalo. Slučajnost je da znam neke stvari iz tog perioda. Zato, ako pričamo o Amaru, samo u sportski segment, samo struka.

Na kraju krajeva, morat će Željo i bez Senada i bez Amara. Kao što rekoh, ne smije klub ovisiti samo o Senadu, a ni o Amaru. Svaka promjena u klubu mora biti što bezbolnija, a to se može samo s dobrim temeljima i dobrim sistemom, a to ova uprava gradi. Kada ispune ciljeve, prirodno je da dođe do zasićenja, prirodno je i da odu, a da neko nastavi tamo gdje su stali, da se nastavi napredovati, da se osvježi. A to da se sve ovo što ima struktura u klubu mijenja jednom osobom i horuk sistemom, ja ne podržavam, bila ta osoba Amar, Meša, Džeko ili taman bio Gvardiola.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 1:34 am

Pompey je napisao/la:
čet maj 24, 2018 12:23 am
Koja dominacija :klanjase:

Ko je ovo Jagodici Bobici dao glas :rofl:
Hehe :)
Vidim niko nece legendu Jadu Vlagodica da ispostuje pa sam kliknuo :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 1:53 am

Fino napisano @igla. Zeljo mora i bez Amara i bez Senada moci funkcionisati i slaviti titule. Ipak, trenutno se kombinacija Senad+Amar cini kao najkraci put do uspjeha. A uspjeh nam treba, onaj rezultatski, bas jako. Zrinjskom su otvorena vrata da uz malo sport.ske srece i dobrih poslovnih odluka utaba pofino ovu dominaciju i da tako ostane jos godinama. Lakse je to zaustaviti prije nego kasnije.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 2:54 am

exbabilon je napisao/la:
čet maj 24, 2018 1:53 am
Fino napisano @igla. Zeljo mora i bez Amara i bez Senada moci funkcionisati i slaviti titule. Ipak, trenutno se kombinacija Senad+Amar cini kao najkraci put do uspjeha. A uspjeh nam treba, onaj rezultatski, bas jako. Zrinjskom su otvorena vrata da uz malo sport.ske srece i dobrih poslovnih odluka utaba pofino ovu dominaciju i da tako ostane jos godinama. Lakse je to zaustaviti prije nego kasnije.
Al kad god je funkcionisao bez njih znamo gdje ne bio za vrijeme landze, ahnedbegovica, telibecirevica i ostalih. Jasno je nama da nam treba sistem, man utd ima najbolji sistem na svijetu, a opet osjete sto nemaju fergusona na klupi i tek su ove sezone nesto bolji kad je liga u pitanju. Nema kod nas puno ljudi sposobnih da se bavi klubom i problemima na volonterskoj osnovi tako da dok Željo ne bude mogao dovesti sposobne menadzere u administraciji i platiti ih kako treba ne mozenk ni ocekivati aman bauk na tom polju.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 3:01 am

Nisam odavno pisao nista ovdje, niti cu u skorije vrijeme, ali samo da napisem svoje misljenje o svemu ovome.
Kao prvo, da se razumijemo, mi bez Senada nemamo Klub, a bez Amara nemamo trofeje. Brojke sve kazu. U toj situaciji ja sam vazda za to prvo. Naravno, rado bih pristao da Amar preuzme ekipu kao sef strucnog staba ako ce to donijeti titulu. Ja licno nisam Amarov ljubitelj. Ja nikad ne mogu halaliti kad me neko napusti u teskoj situaciji. Da jednostavno pobjegne.
Svi znamo kakvu je podrsku uzivao od svih nas. I da je imao problema sa ostatkom uprave, da nisu radili svoj posao, mogao je izaci u javnost sa tim stvarima i reci sta je problem i imao bi iza svojih ledja desetine hiljada ljudi. Ovako mi je pao u ocima za sva vremena. Familija se nikad ne napusta.
Senadu i ovoj UPRAVI dizem kapu za sve uradjeno na infrastrukturi stadiona i u administraciji Kluba. Kad skontam da je godinama nakon rata na nasem reflektoru bila zastava koja nije trebala da bude, a niko se nije popeo da je skine, tek onda ovo sve uradjeno ima smisla. Mozda nisu dali svoje pare, ali su pokrenuli sve ovo sa mrtve tacke. Kad se sjetim kad propade krov na zapadu a gospodin Zujo izadje u javnost s rijecima : " Ovo je blagodet." Kako nece biti kad su naplatili pare od osiguranja i strpali u svoje djepove. Pare dolazile u Klub, stavljale se u privatne djepove. Ljudi nisu mogli u penzije otici, firme varali na svakom koraku, ostali duzni i bogu i narodu. Ovi ljudi su u tri godine uradili sto niko nikad ne bi pomislio da uradi uopste. Uvalili su se u projekte, pokrenuli nas kao navijace, zaustavili kriminal u Klubu.
S druge strane, kad skontas, sta Misimovicu treba da ga jedan usljo proziva da pere pare ? Ili sta treba Osimu da mu se jedan usljo iz zenice ili tuzle ruga govoru ili da mu psuju "retardiranog" oca. Kao sistem smo davno otisli u kur.ac i prestali smo cijeniti ono sto valja.
Ovoj upravi ogroman minus ide za fanshop i situacije kao sto je zadnji derbi. Na sjeveru sam bio, ni jedna stolica da je iole cista. Prosle sezone pun stadion pa se cistilo, ove sezone manje raje, pa ko veli i ne mora se. Dalje, kisobrani na utakmicama. Nek skontaju do koga je problem pa da se rijesi. Jel do policije, obezbjedzenja ili Kluba. Djecije ulaznice su preskupe. Ko ima jedno dijete to i moze podnijeti, ali vec za dvoje djece nastaje veliki problem. Recimo ko hoce na sjever s dvoje djece mora izdvojiti 18 KM . Sto je previse previse je.
Druga stvar, Jug. Brate kome se ne svidja nek ne ide tamo. Meni se ne svidja nacin rada i djelovanja ovog Juga, batalio sam to i preselio na Istok. Imaju ljudi svoju furku i to je to. Fakat smijesno izgledaju one rime ali vise ne obazirem paznju. Na to vise normalni ljudi su postali nijemi, jedino moze zanimljivo biti govnima sa gg.ba. Svaka cast svima sto idu po gostovanjima i to, ali moj i njihov put se ne podudaraju i tu je kraj svega vezano za mene i Jug. Tako svu trebaju razmisljati a ne da se danima razglaba o dvije baklje, o paroli za brata iza resetaka i slicno.
Sto se igrackog kadra tice, ja bi ogromne pare dao za dva stopera. Od njih treba da krece igra i oni trebaju biti ti koji ce biti iznad ostatka ekipe. Vecina misli da je Kemo sazrio da bude prvi stoper, ali ja mislim da od tog jos uvijek nema nista. Skupo nas je kostao protiv Zrinje na Grbavici i umalo isto tako sada na derbiju. Da se razumijemo, Kemo je meni dobar drug ali moje misljenje je takvo kakvo jeste. Nadam se da ce Kemo i Dzindo biti 3. i 4. stoperi plus Velic. Veca mora pod hitno ici, za njega ovdje halve vise nema. Probati dovesti golmana Slobode ili onog iz Celika. NIje los ni golman Mladosti ali ce on izgleda kod susjeda na groblje. Lijevog beka bi trazio u sirokom brijegu izmedju kvese i markovica. Strasna dva igraca.
Sto se ofanzive tice volio bih Sisica iz Mladosti na krilo, a Hadzica iz radnika u napad. Za krila bih volio : Sisica, Zeca, E. Sehica, Zajmovica i Barica iz Goska. U napadu po potrebi Zajmovic, Lendric, Hadzic i Hasanovic..
Nadam se da ce pametno odraditi ovo sve, bez srljanja i Mehremica.
Do iduuceg javljanja :palacgore:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 5:20 am

kolega slažemo se za štopere te lijeve bekeve.
piši češće :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 6:15 am

amar92 je napisao/la:
sri maj 23, 2018 11:40 pm
Mislim da je Amar jedina tema o kojoj su forumasi jednoglasni, nema opozicije


Sent from my iPhone using Tapatalk
A pojedini su pisali da ovdje Amara ljudi ne vole.

Zivjele sekirlije sa s1 foruma.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 8:48 am

Pa i njemu su se upucivale psovke na utakmicama kad smo imali manje rezultatske krize, u tome bar nema izuzetka, previse je neobrazovanih, bezobraznih kabadahija i seljacina u ovom gradu.
Neki su napisali da smo u imenovanju Amara za sefa struke svi slozni, jok. Sve i da se Amar imenuje, mislite da nece biti opozicije, pa njima je Amar trenutno samo sredstvo, prvog dana kada bi postao trener samo bi se napravila nova taktika, nova hrpa nickova i uhvatili bi se neke druge slamke.
Sva sreca sto su tipovi poput Amara ili Misimovica potpuno gluhi na takve glupane.
Dok vecina ostalih nije imuna na te "pritiske" na stadionu, pocev od igraca pa do svih trenera u zadnjih par godina, jednostavno nam fali ta lokomotiva u sportskom segmentu, da li u obliku trenera ili par igraca kojih boli ona stvar za uvrede i koji ce uputiti mladje igrace u tom smjeru.
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 8:51 am

igla je napisao/la:
čet maj 24, 2018 1:33 am
Nešto ću napisati što mi je u mislima kako su sve ove priče počele.

Željo je toliko velik da ne smije ovisiti o jednom čovjeku, nepredviđenoj situaciji, izlasku u Evropu... Jasno da odlazak bitnog čovjeka, neočekivani trošak ili loš sportski rezultat mogu utjecati na poslovanje, ali ne smijemo se više vraćati na vremena kada se igračima dijelila cvaja da bi imali jesti.
Sistem je ključ svega. Ja nisam čovjek koji sebi stvara kult ličnosti, ne volim to i ne mislim da je dobro.Iskreno, ja sam za Misimovića čuo tek kad je krenuo u priču sa Željom, sad iz drugih izvora znam veoma mnogo o njemu, radi dobar posao sa upravom i zato mu dajem podršku. Da sam neko ko će ga bezuslovno podržavati, nisam, i ne mislim da tako treba. On je tu da doprinosi jedinom kultu koji poštujem, a to je Željo. Ukoliko postoji neko ko će bolje, spretnije, pametnije, ja sam za tog. Ali ne da se otjera Senad, takvi ljudi uvijek trebaju klubu, već je bit da se uvijek na čelu kluba nalazi neko ko će doprinositi najviše i raditi najbolje. Dok takvih nema ni na vidiku, Senad i uprava imaju moju podršku. Nije ni Senad idealan, egoista je, ters je i on, nije lako s njim. Ali je pošten i dobronamjeran i niko mu to uzeti ne može. Ima i krivice njegove sigurno za to što sportski segment nije na željenom nivou, ali mislim da sve više i on ulazi u fazon da shvata da ovo nije klasična firma, već sport, te da su mnoge stvari varijabilne.

S druge strane, vjerovatno me smatrate nekim ko "ne gotivi" Amara. Amar je naš najtrofejniji trener, ima velike zasluge za mnoge pozitivne procese i nikada nemam ništa protiv da bude šef struke. Ono što mi niko ne može zabraniti da kažem je da Amara ne želim ni na jednoj drugoj funkciji osim na mjestu njegove struke. Morate znati da Amar nije težak samo igračima, on je težak čovjek općenito. Ekscentrik. Tačno je da je imao posla sa brojnim ublehama i da nije uvijek imao pravu podršku, ali znam da nekada i nije morao sam. Znam da neke pogađa svaka na Amarov račun, ali neću ja lagati sebe i pričati kako nekom odgovara, a garantujem da mnogi koji bacaju floskule veze nemaju kako je šta funkcionisalo. Slučajnost je da znam neke stvari iz tog perioda. Zato, ako pričamo o Amaru, samo u sportski segment, samo struka.

Na kraju krajeva, morat će Željo i bez Senada i bez Amara. Kao što rekoh, ne smije klub ovisiti samo o Senadu, a ni o Amaru. Svaka promjena u klubu mora biti što bezbolnija, a to se može samo s dobrim temeljima i dobrim sistemom, a to ova uprava gradi. Kada ispune ciljeve, prirodno je da dođe do zasićenja, prirodno je i da odu, a da neko nastavi tamo gdje su stali, da se nastavi napredovati, da se osvježi. A to da se sve ovo što ima struktura u klubu mijenja jednom osobom i horuk sistemom, ja ne podržavam, bila ta osoba Amar, Meša, Džeko ili taman bio Gvardiola.
:palacgore: :palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija