Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 5:26 pm

ponosannavas je napisao/la:
uto mar 20, 2018 5:19 pm
sajo10 je napisao/la:
uto mar 20, 2018 4:54 pm
Sta igra Edin Mujic u kadetima? On nije centarfor? Vise je krilo?
Krilo klasično. Mogao si nam tamo na temi mlade repke staviti sve igrače koje su do sada pozivali ovi selektori mladih selekcija. Malo si mi sktivan ovdje. Stvarno imaš dobre analize tih selekcija.
Hvala na odgovoru. Pa malo mi je i bilo cudno da ima devet nastupa za kadetsku repku a nije postigao gol. Kontam da nije pravi centarfor. Hvala! Pokusat cu biti malo aktivniji :) Inace @Hurmasica radi super posao kad su u pitanju nasi omladinci iz Zelje i kada dobijaju pozive za nacionalni tim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 5:38 pm

Prva utakmica kupa srijeda prije derbija?!
Da nam Barselonu izvuku taman, izrotirati bar 5.igrača.
Vjerujem da ih možemo maznut nasred lavora i to bi možda bio i ključni trenutak za vrh.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 5:57 pm

Priliku da ubilježi svoj prvi nastup u dresu nacionalnog tima mogao bi dobiti i golman „Željezničara”“ Vedran Kjosevski koji je već nastupao za sve omladinske selekcije.

Na početku Kjosevski govori šta za njega znači poziv za „A“ selekciju:

„Velika je čast i privilegija biti dio ove ekipe, biti sa igračima koje sam do nedavno gledao na televiziji a sada ću ih upoznati i dijeliti svlačionicu sa njima. Radujem se treninzima i prilici da vidim kako izgleda trenirati sa njima.“

Kad je riječ o uzorima Vedran ističe: „Ne zato što su i oni bili dio „Željine“ porodice, ali Ibrahim Šehić, i Kenan Hasagić su oni od kojih sam učio i čiji stil igre mi se sviđa. Ipak, volio bih da me prepoznaju po nekom mom ličnom stilu i da ne podsjećam ni na koga. Naravno broj jedan mi je Edin Džeko i jedva čekam da ga upoznam.“

Sa 22 godine, Kjosevski kaže da ne razmišlja daleko unaprijed već je skoncentrisan na ono što mu se danas dešava.

„To je prije svega moj klub, i ovaj poziv za reprezentaciju, koji mi mnogo znači. Fokusiran sam na zadatke koje imam u klubu i nadam se da ćemo nakon dužeg perioda osvojiti titulu koju svi željno očekujemo.“

Za mladog igrača je izuzetno važno dobiti priliku da se pokaže a „Karakter je ono što svaki vrhunski čuvar mreže treba da ima, kao i staloženost te mirnoću u svakoj situaciji“, smatra ovaj reprezentativac i dodaje: „jer mi smo taj posljednji bedem odbrane i svaka naša greška se odmah vidi. Sve druge greške se daju ispraviti, ali naša nikako.“

Svjestan da pozicija koju igra najčešće je na meti kritika Kjosevski na pitanje kako se nosi sa pritiscima kaže:

„Mislim da dobro podnosim sve te pritiske. Kroz utakmice sam dostigao, određeni stepen zrelosti a tu mi igrači mnogo pomažu jer mi daju osjećaj sigurnosti . Naravno sve to ide uz dobar trening i veliki broj utakmica“.

Osim fudbala glavna preokupacija Vedrana Kjosevskog je i studiranje na Fakultetu za sport i tjelesni odgoj u Sarajevo.

”Završio sam prvi semestar na odsjeku za Menadžment u sportu i moram reći da mi svi profesori maksimalno pomažu i izlaze u susret, tako da mi nije teško uskladiti obaveze prema klubu i fakultetu.”

Netipičan po mnogo čemu ovaj mladi igrač na kraju otkriva da osim fudbala voli stoni tenis i bilijar, voli da čita pa mu je omiljeni pisac Herman Hese, a kad je u pitanju muzika prednost ima Dino Merlin.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 6:07 pm

Do kraja su ostale 4.prvenstvene domaće utakmice, i ako Bog da još 2. u kupu.
Sad je apsolutno nebitno u kakvoj su situaciji oni sa godišnjom, oni sa desetogodišnjom, sad do kraja su potrebni svi. Da bi to krenulo kako treba, do kraja moramo pokazati koliko nam je stalo do titule i kupa, moramo pokazati da smo uz klub kad je najpotrebnije. Ljudi u klubu to moraju prepoznati, i prvi korak ka tome je smanjenje cijena ulaznica. Svaku do kraja. Nema se ko šta buniti, svi općenito znamo u kakvoj smo situaciji svi u državi, a svakako znamo da je onima koji imaju desetogodišnje i godišnje ponajviše stalo da dignemo trofeje, i sigurno neće imati zamjerke na te "popuste" za ovih par utakmica, jer je apsolutno svaki čovjek bitan. I mnogo veći i jači klubovi od ovih su znali igrati pod pritiskom kad sve tribine konstantno vrše pritisak i daju podršku našim igračima.
Drugi korak moraju biti neke nagradne igre. Npr dijeljenje dresova za svaku tribinu po dva, i ostalih džidža midža iz fanšopa. Na poluvremenu neka spiker prozove po 5.sretnih dobitnika sa svih tribina.
Može se i organizovati familijarni dolazak na utakmicu, ko kupi dvije karte za neku tribinu, treća mu ide kao besplatan vaučer.. Naravno, to da se posebno prodaje da ne bi bilo kakvih marifetluka, da ne podijeli svako svome.
Da djeca do 8.godine ne plaćaju ulaz, nebitno da li mu starci imaju sezonsku ili ne.
Da se opet ide po osnovnim i srednjim školama i da se dijeli po par karti za djecu koja iskažu želju za dolaskom na Željinu utakmicu.
Može se dosta toga osmisliti, nekad i finansije nisu najbitnija stvar.. ovaj put je najbitnija podrška. A finansije će itekako dobre stići podizanjem trofeja.

I naravno za kraj, protiv Radnika mora biti nedjelja, noćni termin!
Ne prerano, ne prekasno. Oko 16:30, 17:00 idealno. Ko je na izletu, doći će do tad. Ko mahmura, proći će ga do tad. A opet stići će kući svi do 19:30, i svi se stignu i okupati za posao/ školu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 6:25 pm

Poserem se ja na svakog navijaca ,kome treba ideja,molba,angazovanost zvanicne stranice,trejleri,plakati,molbe preko foruma itd.
Klub ti se bori za prvaka,i treba neke aktivnosti.
Nek idu dudlat crijeva,sminkat se po instagramu,da bar ko hoce jebat,pa da mu halalimo.
Neka hvala Vam ,ne dolazi na Zelju onaj ko ima,vec ko je navikao.
Ako moj stari ,sad razmislja da kupi godisnju,koji je hronicni ters i kabadahija i svaki mu ***** smeta. I na svakoj utakmici jebe majku i protivnicima i Zelji,ja trebam nekog da molim . Sramota ba. Do prije 10 -15 godina,nikakvih plakata,poziva i ostalih zajebancija nije bilo. A Grbavica se punila duplo vise .
Dovoljni su nam oni kojim Zeljo nije fruka,a oni ce svakako za mjesec na Grbavicu. Neces moci uci od njih,jos ce ti i sve novine pokupit,ko ce dat po km Fudi i dedi.
Njima bi ja duplo kartu naplacivao.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 6:29 pm

sajo10 je napisao/la:
uto mar 20, 2018 5:26 pm
ponosannavas je napisao/la:
uto mar 20, 2018 5:19 pm
sajo10 je napisao/la:
uto mar 20, 2018 4:54 pm
Sta igra Edin Mujic u kadetima? On nije centarfor? Vise je krilo?
Krilo klasično. Mogao si nam tamo na temi mlade repke staviti sve igrače koje su do sada pozivali ovi selektori mladih selekcija. Malo si mi sktivan ovdje. Stvarno imaš dobre analize tih selekcija.
Hvala na odgovoru. Pa malo mi je i bilo cudno da ima devet nastupa za kadetsku repku a nije postigao gol. Kontam da nije pravi centarfor. Hvala! Pokusat cu biti malo aktivniji :) Inace @Hurmasica radi super posao kad su u pitanju nasi omladinci iz Zelje i kada dobijaju pozive za nacionalni tim.
Ono sto sam ja vidio, ovaj momak je jako talentovan, da ga ne ureknemo. Mislim da moze dobru karijeru napraviti.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 6:36 pm

[quote="Plava Porodica
I naravno za kraj, protiv Radnika mora biti nedjelja, noćni termin!
Ne prerano, ne prekasno. Oko 16:30, 17:00 idealno. Ko je na izletu, doći će do tad. Ko mahmura, proći će ga do tad. A opet stići će kući svi do 19:30, i svi se stignu i okupati za posao/ školu.
[/quote]

Protiv Radnika ne može biti nedelja ,niti noćni termin.
Biće subota,u 16 i kraj priče!
Razmotri datume i praznike prije nego sto pises post :zeljeznicar1:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 6:50 pm

01.04.2018. Uskrs
イビチャ・オシム
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 7:01 pm

Minjore je napisao/la:
uto mar 20, 2018 3:58 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
uto mar 20, 2018 3:17 pm
Ta utakmica je iza nas...nego dajte ideje kako da napunimo Grbavicu protiv Radnika. Bice sramota ako bude samo 3-4 milje redovnih "bolesnika".
da zvanicna objavi sljedece :
"Ko ne dodje dabogda mu otpo" :D :D :D

:placeodsmijeha:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 7:08 pm

Minjore je napisao/la:
uto mar 20, 2018 4:04 pm
Mislim iskreno nije ni bitno kakvu ideju skontati. Moze ideja biti idealna, ali ako se u nasim glavama ne stvori ta slika da nas Zeljo treba, taj dan ce sve biti prece od utakmice. Sto se ideje tice volio bih da se momci sa strane pripaze i da im se podijeli ulaznica za ovu tekmu. Za tekmu protiv Slobode smo podijelili ulaznica raji sa strane ( zahvaljujuci jednom forumasu iz dijaspore) i vidjelo se da im znaci.

Ocigledno mnogi nemaju tu sliku u glavi ili se ta slika izgubila...prosto ne mogu da vjerujem da nismo u stanju napuniti Grbavicu u trenutku kada se borimo za duplu. Pricamo o kapacitetu od 13-14 hiljada. Sramota!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 7:28 pm

Nadam se da ce raja prepoznati ovu situaciju i maksimalno se angazovati.Ko je nama zaduzen za marketing u klubu jel zna neko?
Modus vivendi !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 8:21 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 20, 2018 8:08 pm
Izlija je napisao/la:
uto mar 20, 2018 6:50 pm
01.04.2018. Uskrs
Znaci sve utakmice u subotu to je dobro da odmah znam rezultat iz Sirokog
Mi i uski bi trebali početi u 16:00 a kone u 18:00
イビチャ・オシム
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 8:48 pm

phpBB [video]


Da se malo prisjetimo.
Posebno obratite paznju na izjavu gospodina Hadziosmanovica u kojoj odmah nakon otvaranja Istoka najavljuje teren i Jug. Svi znamo da se teren radi u Maju.

Dakle, po nekoj logici trebalo bi ovako:
Teren ==> krov na Istoku ==> Jug

:11:
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 9:03 pm

Dobto vam ChWilla rece da se ne sekirate.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 9:04 pm

Evo jedna asocijacija od mene :D
slika
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 9:09 pm

Bingo uzima poslovne ?
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 9:10 pm

dobro teren ide prije Evrope al nisam upratio kad je krov planiran, kolko treba love i vremena, brojači isto kontam prije Evrope a možda i kad bude reprezentacija igrala u septembru na Grbavici
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 9:15 pm

kAtzie je napisao/la:
uto mar 20, 2018 8:48 pm
phpBB [video]


Da se malo prisjetimo.
Posebno obratite paznju na izjavu gospodina Hadziosmanovica u kojoj odmah nakon otvaranja Istoka najavljuje teren i Jug. Svi znamo da se teren radi u Maju.

Dakle, po nekoj logici trebalo bi ovako:
Teren ==> krov na Istoku ==> Jug

:11:
Novi teren i krov na istoku(nadam se i poslovnim prostorima jer to donosi dodatni profit klubu, valjda ce opcina i koldzo prestati da nas blokiraju), plus radovi na fasadi na sjevernoj tribini, te ugradnja novog sistema kontrole ulaza. Kad bi se zavrsilo ovo sto je planirano za ovu godinu to bi bilo fantasticno. Za juznu tribinu treba minimalno oko 5,5 miliona KM, tako da juzna tribina moze ipak malkice pricekati..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 9:28 pm

Ova ti je dobra
Cuj valjda
Hoce kad se namire
Nema valjda u ovoj stranki :ne:
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 20, 2018 9:31 pm

Brkoo je napisao/la:
uto mar 20, 2018 9:15 pm
kAtzie je napisao/la:
uto mar 20, 2018 8:48 pm
phpBB [video]


Da se malo prisjetimo.
Posebno obratite paznju na izjavu gospodina Hadziosmanovica u kojoj odmah nakon otvaranja Istoka najavljuje teren i Jug. Svi znamo da se teren radi u Maju.

Dakle, po nekoj logici trebalo bi ovako:
Teren ==> krov na Istoku ==> Jug

:11:
Novi teren i krov na istoku(nadam se i poslovnim prostorima jer to donosi dodatni profit klubu, valjda ce opcina i koldzo prestati da nas blokiraju), plus radovi na fasadi na sjevernoj tribini, te ugradnja novog sistema kontrole ulaza. Kad bi se zavrsilo ovo sto je planirano za ovu godinu to bi bilo fantasticno. Za juznu tribinu treba minimalno oko 5,5 miliona KM, tako da juzna tribina moze ipak malkice pricekati..
Ja sam negdje procitao da ce sve to biti uradjeno do kraja septembra.
Zbog toga me ne bi iznenadilo kada bi se najavila izgradnja Juga u skorijoj buducnosti.

Zivio.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 255 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija