Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:33 pm

ChWilla je napisao/la:jel iz srbije dovučeno ili sa peštera? :kafa:
Pesterska visoravanslika Nebitno. Raja konta skini staru i stavi novu travu i eto terena. Jes, al u qurcu. Bez dobrog projekta, sa nizom geoinzinjerskih predradnji, kako da kazem (predprojekata), nema dobrog terena.

Zavrsni sloj (BP) je dovucen iz Italije.slika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:34 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:30 pm
Lijevi bek.
Josip Projic i Srdjan Stanic (uzet cemo u obzir da ostaje Stana).
U juniorima Besirevic i Eldar Sehic (koliko sam cuo Eldar radi na tome da postane bek).

Mi po svemu sudeci dovodimo osrednjeg beka iz osrednje evropske lige, koji tamo nije mogao da se dokaze, a pri tome ima 26 god.
Sta reci osim da izgleda nismo puno naucili.
Stana je desni bek i ne treba da ga zavaljujemo. :D
Eldar je ja msm najmladji u toj ekipi tako da je tesko ocekivati da odmah igra, a Besirevic po meni nije kvalitet za prvi tim.
Al ako Adzem hoce lijevog beka onda nek ga i dovede. Mi se na ove juniore na proljece ne mozemo osloniti. Play off, to su daleko teze utakmice.

Nije prirodno da oni mogu iznijeti te utakmice.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:38 pm

Mujo Sevala Camdzic Stace nam nasa djeca koja ginu za Zeljin dres dovesce se neki propali fudbaler iz Srbije ili Hrvatske a u najbolju ruku neki propali starkelja koji jedva hoda po terenu fuj fuj a tebi Dzenise svu srecu ovog svijeta i zelim ti da se za tebe otimaju velikani iz Evrope a ovi neka guraju sa ovim starkeljama fuj fuj fuj.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:39 pm

Ko je to reko, jel Mujo il Ševala
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:43 pm

Zna Ševala lanut' :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1989
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:43 pm

:D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:34 pm
IvanOsim je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:30 pm
Lijevi bek.
Josip Projic i Srdjan Stanic (uzet cemo u obzir da ostaje Stana).
U juniorima Besirevic i Eldar Sehic (koliko sam cuo Eldar radi na tome da postane bek).

Mi po svemu sudeci dovodimo osrednjeg beka iz osrednje evropske lige, koji tamo nije mogao da se dokaze, a pri tome ima 26 god.
Sta reci osim da izgleda nismo puno naucili.
Stana je desni bek i ne treba da ga zavaljujemo. :D
Eldar je ja msm najmladji u toj ekipi tako da je tesko ocekivati da odmah igra, a Besirevic po meni nije kvalitet za prvi tim.
Al ako Adzem hoce lijevog beka onda nek ga i dovede. Mi se na ove juniore na proljece ne mozemo osloniti. Play off, to su daleko teze utakmice.

Nije prirodno da oni mogu iznijeti te utakmice.
Besirevic je kapiten juniora koji su dva puta zaredom bili sampioni nase drzave, u jednom nastupu u kupu odmah zabio gol, jedan od najpodcjenjenijih juniora, gdje se kao argument govori da nema brzinu, a fudbalska inteligencija koja nema mjernu jedinicu se ne uzima u obzir.
Kada bi se istrpio, velike su sanse, da bi bio nas najbolji lijevi bek.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:46 pm

Opet ga ne mozes u play offu trpit.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:53 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:34 pm
IvanOsim je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:30 pm
Lijevi bek.
Josip Projic i Srdjan Stanic (uzet cemo u obzir da ostaje Stana).
U juniorima Besirevic i Eldar Sehic (koliko sam cuo Eldar radi na tome da postane bek).

Mi po svemu sudeci dovodimo osrednjeg beka iz osrednje evropske lige, koji tamo nije mogao da se dokaze, a pri tome ima 26 god.
Sta reci osim da izgleda nismo puno naucili.
Stana je desni bek i ne treba da ga zavaljujemo. :D
Eldar je ja msm najmladji u toj ekipi tako da je tesko ocekivati da odmah igra, a Besirevic po meni nije kvalitet za prvi tim.
Al ako Adzem hoce lijevog beka onda nek ga i dovede. Mi se na ove juniore na proljece ne mozemo osloniti. Play off, to su daleko teze utakmice.

Nije prirodno da oni mogu iznijeti te utakmice.
Besirevic je kapiten juniora koji su dva puta zaredom bili sampioni nase drzave, u jednom nastupu u kupu odmah zabio gol, jedan od najpodcjenjenijih juniora, gdje se kao argument govori da nema brzinu, a fudbalska inteligencija koja nema mjernu jedinicu se ne uzima u obzir.
Kada bi se istrpio, velike su sanse, da bi bio nas najbolji lijevi bek.
I meni je on isto podcijenjen. Logika bi bila da ako igra za u19 reprezentaciju i moze da parira odlicnim reprezentacijama poput Francuske i Gruzije, da ima potencijala. Ima brzinu trci i naprijed i nazad, jak u duelu, ono na cemu mora raditi jeste kako da se postavi bolje.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:46 pm
Opet ga ne mozes u play offu trpit.
Nista onda cemo dovesti macka u vreci, koji je pri tome igrao (manje vise igrao) na tepisima od terena, bare bare sa Projicem, bolje to nego trpiti juniora.
Onda iduce godine ga mozemo istrpiti, a ako ne budemo mogli ni iduce, mozemo one tamo, nema veza.

Kao sto se ni Beganovic nije mogao trpiti pored Djermanovica, Kajkuta i ostalih da ne nabrajam.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:56 pm

Bolje da smo trpili Beganovića nego što je Lendrić trpao hehe
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:56 pm

po meni lično, možda i najbolji naš u revanšu na grbavici protiv lokomotive
kad se uzme i to da smo njegovim golom tamo mi ustvari i prošli...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:57 pm

slika

Ima li neko upucen da zna koja je procedura kako bi se klub u neka buduca vremena rijesio ovih silnih objekata sto strše i ne doprinose izgledu stadiona. Kako se rijesiti ovog retorana, prodavnica, radnji...itd ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:59 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 18, 2017 5:46 pm
Opet ga ne mozes u play offu trpit.
Nista onda cemo dovesti macka u vreci, koji je pri tome igrao (manje vise igrao) na tepisima od terena, bare bare sa Projicem, bolje to nego trpiti juniora.
Onda iduce godine ga mozemo istrpiti, a ako ne budemo mogli ni iduce, mozemo one tamo, nema veza.

Kao sto se ni Beganovic nije mogao trpiti pored Djermanovica, Kajkuta i ostalih da ne nabrajam.
Ma ne kontas me il neces da skontas, al nema veze.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 5:59 pm

Vidim ovaj gol Dženisa i sjetim se koliko puta nam je Baho bio sretan u 90 minutama. Kako je na pauzi običaj da se izvlače razne statistike, vezano za to pogledah koji komentator nam je bio "najsretniji" ove polusezone i stanje je ovako

Igor Kristić je radio komentar na ubjedljivo najviše naših utakmica 11 8 1 2 (remi sa Širokim, poraz od Mladosti i Zrinjskog)
Zoran Šuko 5 4 0 1 ( poraz od Slobode)
Ognjen Dujković 2 1 1 0 ( remi u Vitezu).

Naravno, Medina Šehić je radila umjetničko klizanje :) a polusezonu prenosa je obilježio komentar Kristića da je gol bez veze, da to nije bila ni šansa jer ništa se ne bi ni desilo da se Radulović nije okliznuo :placeodsmijeha:

Naša ubojita serija je krenula upravo od te utakmice pa red je i da se prisjetimo tog sjajnog pogodka :D

phpBB [video]


Dženisu sretno u nastavku karijere i veliko mu hvala jer je uvijek pružao svoj maksimum na terenu a nije zanemarljivo spomenuti i to da je najmanje utakmica odigrao na svojoj prirodnoj poziciji.

Onaj gol iz Budimpešte nikad neću zaboraviti, hvala za sve majstore i sretno :palacgore:
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u pon dec 18, 2017 6:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:03 pm

phpBB [video]
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:03 pm

Treba dovesti lijevog beka jer je Proja tanak a Besir jos zelen... treba igrat 7 tekmi sa ova 3 tima iz vrha, plus mogucih 5 utakmica sa krupom.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4476
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:03 pm

Evo Alihodzic gost na Hayatu, prica o juniorima. Danas im je u posjetu dosla delegacija iz Atletico Madrida da vide stadion i uslove, a poslije otisli u potragu za hotelom. Takodjer prica o juniorima u prvom timu...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:09 pm

vala ako nije mogao biti u 18 igraca kod trenera koji ga je "odgojio" i lansirao u prvi tim, onda je raskid neminovan.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4139
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 18, 2017 6:14 pm

Nikad necu zaboraviti gol u Budimpesti, gol koji ce zlatnim slovima ostati upisan u historiji Zelje. Dzenis je pravi momak i Zeljovac koji je bukvalno dusu ostavljao u plavom dresu, u pravom smislu rijeci jedan od nas i zelim mu svu mogucu srecu. Jbg, nije islo, a nadam se da jos nije kasno, da ce negdje uspjeti potpuno stasati kao igrac, pa mozda ponovo obuce najdrazi dres.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 88 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija