Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 9:42 pm

Kospicar je napisao/la:
sri dec 06, 2017 9:00 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 06, 2017 8:31 pm
Jug su bila puna dva sektora, a raje ispod tribine kamaru.
Još ih je bruku i izašlo.
Jug bi bio pun po nekoj mojoj procjeni heheh.
Ovo ostalo magla magla me je obuzela svuda mislim mislim da sam Željo ja za tobom luda

Nemoj vise ti na tekme, bez ljutnje :D
Kad treći put promjenim smjene vjerovatno kijametski dan..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 9:46 pm

Protiv Spartak Moskve bi nasi imali najrealnije sanse. 8. su na tabeli Ruske lige. Mislim da bi se sa njima moglo igrati.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 9:50 pm

nemoj ba realno nego real...
gradi željo boli te *****
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 9:55 pm

LeBlue je napisao/la:
sri dec 06, 2017 9:46 pm
Protiv Spartak Moskve bi nasi imali najrealnije sanse. 8. su na tabeli Ruske lige. Mislim da bi se sa njima moglo igrati.
Jedna tekma, februarski bh teren, velika podrska s tribina, momci kao nikad zeljni da se dokazu.. Ko god da dodje nece biti nikakav favorit, nesto tipa nama ko otici u Travnik znas da imas kvalitetniju ekipu al se i ne nadas bas tek tako pobjedi :D
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:00 pm

A dobre utakmice veceras, ja evo tek kutariso, guzva do boga
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:02 pm

Ko nije bio zajebo se
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:04 pm

Tavas1921 je napisao/la:
sri dec 06, 2017 9:55 pm
LeBlue je napisao/la:
sri dec 06, 2017 9:46 pm
Protiv Spartak Moskve bi nasi imali najrealnije sanse. 8. su na tabeli Ruske lige. Mislim da bi se sa njima moglo igrati.
Jedna tekma, februarski bh teren, velika podrska s tribina, momci kao nikad zeljni da se dokazu.. Ko god da dodje nece biti nikakav favorit, nesto tipa nama ko otici u Travnik znas da imas kvalitetniju ekipu al se i ne nadas bas tek tako pobjedi :D
Ja sam samo napisao ono na papiru kad se malo analizira. 8. u Ruskoj ligi a Ludogorets prvi u Bugarskoj. Mislim da je to taj nivou. Najgore bi po mom bilo Sporting ili Feyenoord koji po tradiciji imaju jake omladinske skole a obadvije druge na tabeli u svojim ligama. Real Madrid zavrsio drugi u grupi ispred Dortmunda, a svi znamo ko je Dortmund u produciranju igraca. Ovo je normalno samo na papiru kad se pogleda i nema veze sta bi nama navijacima bilo najatraktivnije :) To bi sigurno bio Real
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:05 pm

Jel se sutra prave novi sastavi ili kako to već ide?
Ljepota ako ne bude menala
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:06 pm

Poštovani forumaši podforuma FK Željezničar, kao što je moj kolega @storm_raider najavio ranije, u ime ekipe koja stoji iza ovoga (boccaccio, storm_raider, Izlija, LARS1921, AsharaK, Omar500, Hurmasica, naš sponzor koji je omogućio nagrade i moja malenkost) i u moje lično ime, čast mi je obavijestiti vas da u petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati, počinje izbor za Forumaša godine FKŽ podforuma! Ovaj projekat smo pokrenuli sa ciljem podizanja kvaliteta ovog podforuma na viši nivo, te kako bi se svima zahvalili za učešće u radu ovog foruma tokom ove, ali i prethodne godine, te odali im svojevrsno priznanje. Iza ovog projekta stoje ozbiljni ljudi sa ozbiljnom namjerom i sa mnogo utrošenog truda, vremena, ali i materijalnih sredstava. S toga očekujemo od forumaša da ozbiljnošću i uzvrate. Pred nama je period u kojem se, bar za ovu godinu, opraštamo sa našim Željom i ispraćamo ga na zasluženu pauzu. Pred nama je period u kojem se sumiraju utisci i rezultati iz tekuće godine. Pred nama je period praznika i darivanja. Pred nama je period opuštenije atmosfere. Pomenuta ekipa želi da taj period iskoristi za nešto izuzetno korisno za sve nas na ovoj našoj maloj on-line zajednici. S toga smo donijeli odluku o pokretanju izbora Forumaša godine FKŽ podforuma. Ovu laskavu titulu ponijet će onaj za koga se forumski puk izjasni da je najviše zaslužio a cijeli izbor bit će transparentan i javan, sa ciljem izbjegavanja bilo kakvih malverzacija. U narednih nekoliko rečenica, predstavit ću vam proceduru izbora Forumaša godine FKŽ podforuma.

Izbor Forumaša godine FKŽ podforuma je podijeljen u dva kruga: izbor kandidata za Forumaša godine i izbor Forumaša godine. Za sada, neće biti potrebe da vam pojašnjavam pravila i proceduru drugog kruga, te ću se samo bazirati na prvi krug, odnosno izbor kandidata za ovu titulu. Jednoglasnom odlukom tima zaduženog za ovaj izbor, odlučeno je da primarna referenca za kandidate bude topic "Plava sehara", odnosno svi forumaši čiji su postovi ove kalendarske godine dospjeli u "Plavu seharu". To su sljedeći forumaši:

1. sergejevic
2. Strogo_plav
3. Ajzea
4. Fanzi
5. arctg
6. boccaccio
7. kAtzie
8. storm_raider
9. Amidza
10. Ujko
11. Minjore
12. GoodisonPark
13. Brkoo

Na ovu odluku nas je navelo poštovanje prema vremenu, trudu i emocijama koje su uložene da bi se napisali izuzetno kvalitetni postovi koji se čuvaju na posebnom mjestu, bez obzira o kojem je forumašu riječ. Svi postovi koji su se ove godine našli u "Plavoj sehari" s toga zaslužuju da se njihovi autori automatski kandidiraju za titulu Forumaša godine. Kako bi izbjegli brojčanu neravnopravnost, nekorektnost i kako bi postigli da Forumaš godine bude uistinu želja forumaša, a ne određenih ljudi, odlučili smo se da drugih 13 forumaša izaberete vi, na neposrednom i javnom glasanju. Kada se otvori topic namijenjen izboru kandidata (petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati), moći ćete pisati svoje prijedloge za kandidate i to po sljedećim pravilima:

- U ovom krugu učestvuju svi forumaši koji su na forum registrovani prije šest mjeseci ili više.
- Svaki forumaš koji ispunjava taj zahtjev, ima pravo da prijedloži samo jednog kandidata.
- Svaki forumaš koji prijedlaže, ima pravo da prijedloži samo jednom, s tim da se neće biti poništavanja prijedloga. (Dobro razmisliti prije nego što nekoga u svoje ime prijedložite!)
- Svakom forumašu koji prijedloži samog sebe ili nekog fiktivnog lika, prijedlog se briše i on biva izbačen iz glasanja, sa nemogućnošću ponovnog vraćanja. (Ovo je ozbiljno glasanje i očekujemo od forumaša da budu ozbiljni)


Ovdje ću se zaustaviti, pustiti vas da do petka odlučite koga želite kandidirati za titulu Forumaša godine FKŽ podforuma i da što prije to učinite po otvaranu topica. Izbor kandidata će trajati tačno sedam dana. Trinaest forumaša sa najvećim brojem prijedloga će ući u drugi, finalni krug, odnosno u Izbor za Forumaša godine FKŽ podforuma. A o drugom krugu ćemo kada, nadam se uspješno, okončamo prvi krug.

Na kraju, želim da istaknem da je, zahvaljujući Damiru Sablji, ekipa koja je pokrenula ovaj Izbor obezbijedila vrijednu nagradu našem prvom Forumašu godine FKŽ podforuma. Nagrada je sljedeći komplet:

slika

slika

slika

Naravno, prepoznat ćete svi proizvode Damira Sablje, velikog navijača našeg Željezničara i osobu koja sa svojim artiklima je opremila veliki broj navijača Plavih. Smatramo da je ovo idealan način da predstavimo rad našeg Damira široj javnosti (ukoliko ima neko ko ne zna za njega, u što čisto sumnjam). Također, iz obaveze prema njegovom učešću, prema njegovom radu i prema njegovoj ljubavi prema Želji, u svoje lično i u ime cijele ekipe izuzev Damira, pozivam vas da posjetite njegovu "on-line prodavnicu" (https://www.facebook.com/Sablja-45350561662/) te, ukoliko ste u mogućnosti, opremite sebe nekim od plavih artikala. Damiru želimo puno, puno, puno uspjeha u daljem radu i zahvaljujemo mu se na obezbijeđenoj nagradi!

Mi ćemo se svim silama i predanim radom potruditi da nagrada ode u prave ruke. Ali u tome nam možete najviše pomoći VI, tako što ćete uzeti učešće u izboru kandidata za titulu Forumaša godine FKŽ podforuma, i da ćete tome pristupiti ozbiljno i od srca. U ime cijele ekipe i u svoje lično ime, zahvaljujem vam se na vremenu koje ste izdvojili da pročitate ove redove iznad, a posebno vam se zahvaljujem(o) na učešću koje će te uzeti u glasanju koje počinje u petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati!

Do tada, želim da vas sa velikom radošću obavijestim da i predizborna kampanija svakog forumaša počinje od ovog trenutka a vaše ciljeve, političke programe, obećanja i planove drugim forumašima možete predstavljati isključivo u topicu "Mahala". Lično očekujem originalne kampanije, ubitačne slogane i realna predizborna obećanja. :D Više od toga očekujem dobre fore, mnogo smijeha i osmijeha na našim licima u ovim danima, kada se još jedna godina bliži kraju, a naš Željezničar gazi sve pred sobom!

VOLIM TE ŽELJO!
Zadnja izmjena: arctg, dana/u sri dec 06, 2017 10:23 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:08 pm

Plava Porodica je napisao/la:Jel se sutra prave novi sastavi ili kako to već ide?
Ljepota ako ne bude menala
Nije njega ni na klupi bilo pa vjerovatno nije ni dosao s njima. Ne vjerujem da se moze oporaviti za za jedan dan jbga slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:10 pm

BlwD je napisao/la:
sri dec 06, 2017 10:08 pm
Plava Porodica je napisao/la:Jel se sutra prave novi sastavi ili kako to već ide?
Ljepota ako ne bude menala
Nije njega ni na klupi bilo pa vjerovatno nije ni dosao s njima. Ne vjerujem da se moze oporaviti za za jedan dan jbga slika
:DD: :pivo:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:15 pm

Samo da nije to Sabliceva bomba. Vidjelo se sat ranije da nema igre, mogao je u sastav ubacit bilo koga. Bez Menala, uz izostanak Cabraje, Siroki je ofanzivno bas osakacen.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:16 pm

Dajte Real, da im yebemo nanu naninu :-)

Vidim da se vode velike polemike o igranju u decembru, odgodama zbog juniora, reprezentativnim pauzama, terminima odigravanja prvenstvenih tekmi i slično.

Pokušat ću objasniti;

- Za vrijeme reprezentativnih tekmi se ne može igrati, jer u isto vrijeme igraju mlade selekcije

- Utakmica Kupa je odgodjena prije izvlacenja parova, a u skladu sa propisima UEFA, zato što nam 4 igrača igraju za prvi tim. I da smo izvukli Zvijezdu 09 ili Simin Han isto bi bilo.

Satnicu i dan odigravanja prvenstvenih utakmica diktira BH Telekom, koji je otkupio TV prava, a nase tekme sve prenose (Moja TV i BHT).

Nismo mi rekli da ćemo protiv Radnika u 17 sati, nego BH Telecom

Sve ostalo (a narocito, navodno dogovaranje sa Sirokim o odgodi za 7 dana kup tekme) su spinovi, prvenstveno, onih sa gradskog stadiona i Butmira (Tanovog kluba).

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:16 pm

Kace izvjestaj "magla edition" ?
 
Avatar
gavran
Postovi: 7585
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri dec 06, 2017 10:16 pm
Kace izvjestaj "magla edition" ?
Traze kamere
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:23 pm

Ja glasam samo za "u jedinstvu je snaga". Gavran mi mirise na zeleno :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:23 pm

arctg je napisao/la:
sri dec 06, 2017 10:06 pm
Poštovani forumaši podforuma FK Željezničar, kao što je moj kolega @storm_raider najavio ranije, u ime ekipe koja stoji iza ovoga (boccaccio, storm_raider, Izlija, LARS1921, AsharaK, Omar500, Hurmasica, naš sponzor koji je omogućio nagrade i moja malenkost) i u moje lično ime, čast mi je obavijestiti vas da u petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati, počinje izbor za Forumaša godine FKŽ podforuma! Ovaj projekat smo pokrenuli sa ciljem podizanja kvaliteta ovog podforuma na viši nivo, te kako bi se svima zahvalili za učešće u radu ovog foruma tokom ove, ali i prethodne godine, te odali im svojevrsno priznanje. Iza ovog projekta stoje ozbiljni ljudi sa ozbiljnom namjerom i sa mnogo utrošenog truda, vremena, ali i materijalnih sredstava. S toga očekujemo od forumaša da ozbiljnošću i uzvrate. Pred nama je period u kojem se, bar za ovu godinu, opraštamo sa našim Željom i ispraćamo ga na zasluženu pauzu. Pred nama je period u kojem se sumiraju utisci i rezultati iz tekuće godine. Pred nama je period praznika i darivanja. Pred nama je period opuštenije atmosfere. Pomenuta ekipa želi da taj period iskoristi za nešto izuzetno korisno za sve nas na ovoj našoj maloj on-line zajednici. S toga smo donijeli odluku o pokretanju izbora Forumaša godine FKŽ podforuma. Ovu laskavu titulu ponijet će onaj za koga se forumski puk izjasni da je najviše zaslužio a cijeli izbor bit će transparentan i javan, sa ciljem izbjegavanja bilo kakvih malverzacija. U narednih nekoliko rečenica, predstavit ću vam proceduru izbora Forumaša godine FKŽ podforuma.

Izbor Forumaša godine FKŽ podforuma je podijeljen u dva kruga: izbor kandidata za Forumaša godine i izbor Forumaša godine. Za sada, neće biti potrebe da vam pojašnjavam pravila i proceduru drugog kruga, te ću se samo bazirati na prvi krug, odnosno izbor kandidata za ovu titulu. Jednoglasnom odlukom tima zaduženog za ovaj izbor, odlučeno je da primarna referenca za kandidate bude topic "Plava sehara", odnosno svi forumaši čiji su postovi ove kalendarske godine dospjeli u "Plavu seharu". To su sljedeći forumaši:

1. sergejevic
2. Strogo_plav
3. Ajzea
4. Fanzi
5. arctg
6. boccaccio
7. kAtzie
8. storm_raider
9. Amidza
10. Ujko
11. Minjore
12. GoodisonPark
13. Brkoo

Na ovu odluku nas je navelo poštovanje prema vremenu, trudu i emocijama koje su uložene da bi se napisali izuzetno kvalitetni postovi koji se čuvaju na posebnom mjestu, bez obzira o kojem je forumašu riječ. Svi postovi koji su se ove godine našli u "Plavoj sehari" s toga zaslužuju da se njihovi autori automatski kandidiraju za titulu Forumaša godine. Kako bi izbjegli brojčanu neravnopravnost, nekorektnost i kako bi postigli da Forumaš godine bude uistinu želja forumaša, a ne određenih ljudi, odlučili smo se da drugih 13 forumaša izaberete vi, na neposrednom i javnom glasanju. Kada se otvori topic namijenjen izboru kandidata (petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati), moći ćete pisati svoje prijedloge za kandidate i to po sljedećim pravilima:

- U ovom krugu učestvuju svi forumaši koji su na forum registrovani prije šest mjeseci ili više.
- Svaki forumaš koji ispunjava taj zahtjev, ima pravo da prijedloži samo jednog kandidata.
- Svaki forumaš koji prijedlaže, ima pravo da prijedloži samo jednom, s tim da se neće biti poništavanja prijedloga. (Dobro razmisliti prije nego što nekoga u svoje ime prijedložite!)
- Svakom forumašu koji prijedloži samog sebe ili nekog fiktivnog lika, prijedlog se briše i on biva izbačen iz glasanja, sa nemogućnošću ponovnog vraćanja. (Ovo je ozbiljno glasanje i očekujemo od forumaša da budu ozbiljni)


Ovdje ću se zaustaviti, pustiti vas da do petka odlučite koga želite kandidirati za titulu Forumaša godine FKŽ podforuma i da što prije to učinite po otvaranu topica. Izbor kandidata će trajati tačno sedam dana. Trinaest forumaša sa najvećim brojem prijedloga će ući u drugi, finalni krug, odnosno u Izbor za Forumaša godine FKŽ podforuma. A o drugom krugu ćemo kada, nadam se uspješno, okončamo prvi krug.

Na kraju, želim da istaknem da je, zahvaljujući Damiru Sablji, ekipa koja je pokrenula ovaj Izbor obezbijedila vrijednu nagradu našem prvom Forumašu godine FKŽ podforuma. Nagrada je sljedeći komplet:

slika

slika

slika

Naravno, prepoznat ćete svi proizvode Damira Sablje, velikog navijača našeg Željezničara i osobu koja sa svojim artiklima je opremila veliki broj navijača Plavih. Smatramo da je ovo idealan način da predstavimo rad našeg Damira široj javnosti (ukoliko ima neko ko ne zna za njega, u što čisto sumnjam). Također, iz obaveze prema njegovom učešću, prema njegovom radu i prema njegovoj ljubavi prema Želji, u svoje lično i u ime cijele ekipe izuzev Damira, pozivam vas da posjetite njegovu "on-line prodavnicu" (https://www.facebook.com/Sablja-45350561662/) te, ukoliko ste u mogućnosti, opremite sebe nekim od plavih artikala. Damiru želimo puno, puno, puno uspjeha u daljem radu i zahvaljujemo mu se na obezbijeđenoj nagradi!

Mi ćemo se svim silama i predanim radom potruditi da nagrada ode u prave ruke. Ali u tome nam možete najviše pomoći VI, tako što ćete uzeti učešće u izboru kandidata za titulu Forumaša godine FKŽ podforuma, i da ćete tome pristupiti ozbiljno i od srca. U ime cijele ekipe i u svoje lično ime, zahvaljujem vam se na vremenu koje ste izdvojili da pročitate ove redove iznad, a posebno vam se zahvaljujem(o) na učešću koje će te uzeti u glasanju koje počinje u petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati!

Do tada, želim da vas sa velikom radošću obavijestim da i predizborna kampanija svakog forumaša počinje od ovog trenutka a vaše ciljeve, političke programe, obećanja i planove drugim forumašima možete predstavljati isključivo u topicu "Mahala". Lično očekujem originalne kampanije, ubitačne slogane i realna predizborna obećanja. :D Više od toga očekujem dobre fore, mnogo smijeha i osmijeha na našim licima u ovim danima, kada se još jedna godina bliži kraju, a naš Željezničar gazi sve pred sobom!

VOLIM TE ŽELJO!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:24 pm

Samo 3 i 11 ! Mi vam garantujemo 100 hiljada novih forumasa !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1330
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:25 pm

arctg je napisao/la:
sri dec 06, 2017 10:06 pm
Poštovani forumaši podforuma FK Željezničar, kao što je moj kolega @storm_raider najavio ranije, u ime ekipe koja stoji iza ovoga (boccaccio, storm_raider, Izlija, LARS1921, AsharaK, Omar500, Hurmasica, jedan član koji želi da ostane anoniman i moja malenkost) i u moje lično ime, čast mi je obavijestiti vas da u petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati, počinje izbor za Forumaša godine FKŽ podforuma! Ovaj projekat smo pokrenuli sa ciljem podizanja kvaliteta ovog podforuma na viši nivo, te kako bi se svima zahvalili za učešće u radu ovog foruma tokom ove, ali i prethodne godine, te odali im svojevrsno priznanje. Iza ovog projekta stoje ozbiljni ljudi sa ozbiljnom namjerom i sa mnogo utrošenog truda, vremena, ali i materijalnih sredstava. S toga očekujemo od forumaša da ozbiljnošću i uzvrate. Pred nama je period u kojem se, bar za ovu godinu, opraštamo sa našim Željom i ispraćamo ga na zasluženu pauzu. Pred nama je period u kojem se sumiraju utisci i rezultati iz tekuće godine. Pred nama je period praznika i darivanja. Pred nama je period opuštenije atmosfere. Pomenuta ekipa želi da taj period iskoristi za nešto izuzetno korisno za sve nas na ovoj našoj maloj on-line zajednici. S toga smo donijeli odluku o pokretanju izbora Forumaša godine FKŽ podforuma. Ovu laskavu titulu ponijet će onaj za koga se forumski puk izjasni da je najviše zaslužio a cijeli izbor bit će transparentan i javan, sa ciljem izbjegavanja bilo kakvih malverzacija. U narednih nekoliko rečenica, predstavit ću vam proceduru izbora Forumaša godine FKŽ podforuma.

Izbor Forumaša godine FKŽ podforuma je podijeljen u dva kruga: izbor kandidata za Forumaša godine i izbor Forumaša godine. Za sada, neće biti potrebe da vam pojašnjavam pravila i proceduru drugog kruga, te ću se samo bazirati na prvi krug, odnosno izbor kandidata za ovu titulu. Jednoglasnom odlukom tima zaduženog za ovaj izbor, odlučeno je da primarna referenca za kandidate bude topic "Plava sehara", odnosno svi forumaši čiji su postovi ove kalendarske godine dospjeli u "Plavu seharu". To su sljedeći forumaši:

1. sergejevic
2. Strogo_plav
3. Ajzea
4. Fanzi
5. arctg
6. boccaccio
7. kAtzie
8. storm_raider
9. Amidza
10. Ujko
11. Minjore
12. GoodisonPark
13. Brkoo

Na ovu odluku nas je navelo poštovanje prema vremenu, trudu i emocijama koje su uložene da bi se napisali izuzetno kvalitetni postovi koji se čuvaju na posebnom mjestu, bez obzira o kojem je forumašu riječ. Svi postovi koji su se ove godine našli u "Plavoj sehari" s toga zaslužuju da se njihovi autori automatski kandidiraju za titulu Forumaša godine. Kako bi izbjegli brojčanu neravnopravnost, nekorektnost i kako bi postigli da Forumaš godine bude uistinu želja forumaša, a ne određenih ljudi, odlučili smo se da drugih 13 forumaša izaberete vi, na neposrednom i javnom glasanju. Kada se otvori topic namijenjen izboru kandidata (petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati), moći ćete pisati svoje prijedloge za kandidate i to po sljedećim pravilima:

- U ovom krugu učestvuju svi forumaši koji su na forum registrovani prije šest mjeseci ili više.
- Svaki forumaš koji ispunjava taj zahtjev, ima pravo da prijedloži samo jednog kandidata.
- Svaki forumaš koji prijedlaže, ima pravo da prijedloži samo jednom, s tim da se neće biti poništavanja prijedloga. (Dobro razmisliti prije nego što nekoga u svoje ime prijedložite!)
- Svakom forumašu koji prijedloži samog sebe ili nekog fiktivnog lika, prijedlog se briše i on biva izbačen iz glasanja, sa nemogućnošću ponovnog vraćanja. (Ovo je ozbiljno glasanje i očekujemo od forumaša da budu ozbiljni)


Ovdje ću se zaustaviti, pustiti vas da do petka odlučite koga želite kandidirati za titulu Forumaša godine FKŽ podforuma i da što prije to učinite po otvaranu topica. Izbor kandidata će trajati tačno sedam dana. Trinaest forumaša sa najvećim brojem prijedloga će ući u drugi, finalni krug, odnosno u Izbor za Forumaša godine FKŽ podforuma. A o drugom krugu ćemo kada, nadam se uspješno, okončamo prvi krug.

Na kraju, želim da istaknem da je, uloživši veliki trud, ekipa koja je pokrenula ovaj Izbor obezbijedila vrijednu nagradu našem prvom Forumašu godine FKŽ podforuma. Nagrada je sljedeća:

slika

Naravno, ekipa će se svim silama potruditi da naš i vaš Forumaš godine ne dobije samo ovu izvrsnu majicu sa likom našeg Oca i Učitelja. Ali u tome nam možete najviše pomoći VI, tako što ćete uzeti učešće u izboru kandidata za titulu Forumaša godine FKŽ podforuma, i da ćete tome pristupiti ozbiljno i od srca. U ime cijele ekipe i u svoje lično ime, zahvaljujem vam se na vremenu koje ste izdvojili da pročitate ove redove iznad, a posebno vam se zahvaljujem(o) na učešću koje će te uzeti u glasanju koje počinje u petak, 8.12.2017. godine u 12:00 sati!

Do tada, želim da vas sa velikom radošću obavijestim da i predizborna kampanija svakog forumaša počinje od ovog trenutka a vaše ciljeve, političke programe, obećanja i planove drugim forumašima možete predstavljati isključivo u topicu "Mahala". Lično očekujem originalne kampanije, ubitačne slogane i realna predizborna obećanja. :D Više od toga očekujem dobre fore, mnogo smijeha i osmijeha na našim licima u ovim danima, kada se još jedna godina bliži kraju, a naš Željezničar gazi sve pred sobom!

VOLIM TE ŽELJO!
MODEL I SAMO MODEL.

VOLIM TE I JA ŽELJO I NE DOZVOLJAVAM IKOM DA TE VOLI VISE OD MENE, MOŽE TE VOLJETI SAMO ISTO KAO JA.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 06, 2017 10:25 pm

Znači definitivno se znaju mogući protivnici 7 Februara na Grbavici. To su Manchester United, Real Madrid, PSG, Atletico Madrid, Monaco, Sporting Lisabon, Spartak Moskva i Feyenoord. Očekujem zimu, maglu, blato, loš teren, ali i spremnu i motivisanu ekipu Želje, sa željom da pokuša napraviti nemoguće. Ne sumnjam na vrhunsku posjetu i atmosferu. Sve je moguće.
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik i 92 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija