Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:08 pm

Okolele je napisao/la:
sri jun 28, 2017 3:02 pm
Hocu sutra pobjedu kao poklon za danasnji rodjendan..Ne trazim puno.. :zeljeznicar1:
Sretan rođendan a sutra aBd da dobiješ očekivani poklon sa bar 2 gola razlike! ;)
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:08 pm

Okolele je napisao/la:
sri jun 28, 2017 3:02 pm
Hocu sutra pobjedu kao poklon za danasnji rodjendan..Ne trazim puno.. :zeljeznicar1:
Ja sam za svoj rođendan dobio remi na derbiju u LzP. Dok sam se kući vraćao ipak sam imao gorak ukus u ustima, mogli smo više tad.
Nadam se da će za tvoj ispoštovati, moraju!
Sve najbolje :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
SeyoTM
Postovi: 53
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:14 pm

Ode Lendric na Kupres
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:15 pm

Imao bih jedno pitanje za vas upucenije.
Posto ima vec nekih 5-6 godina kako utakmice gledam sa sjevera a ne sa juga, interesuje me zasto na nasim domacim utakmicama nema vise transparenata. Ovo pitam zbog vizuelnog izgleda same ograde. Imamo dvije ograde i steta je sto iste nisu popunjene tranparentima.
Alea iacta est!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:18 pm

Sad vrtim po YT naše utakmice, gledao sam sažetke protiv Šerifa, kako smo dobro odigrali taj dvomeč, to je bilo štogod...a Stana nam je tad bio na lijevom beku..zato Stana nemoj se praviti blesav sutra, odraditi to rutinski
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:19 pm

Ako Slavko nastavi po starom, sutra ce biti ili 1:0 ili 0:0.. Drugacije on ne zna
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:20 pm

SeyoTM je napisao/la:
sri jun 28, 2017 3:14 pm
Ode Lendric na Kupres
?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:20 pm

"Željezničaru želim sve najbolje, svi znate kakve osjećaje imam prema tom klubu. Nadam se da će Željo igrati u 2. pretkolu kako radi samog Želje, tako i radi navijača, te rejtinga bh. fudbala, a volio bih i da se prođe radi kolege na klupi koji se nalazi pred ogromnim pritiskom".



Sablja gospodin covjek..

PS:Hvala ekipa na cestitkama..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:21 pm

Okolele, sretan rođendan :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:24 pm

@Oki sve naj druže :)
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:25 pm

Hurmasica je napisao/la:
sri jun 28, 2017 3:20 pm
SeyoTM je napisao/la:
sri jun 28, 2017 3:14 pm
Ode Lendric na Kupres
?
Okupljanje 1000 Ivana na Kupresu :D
Jel' to znači da će i Blagojevića povesti? :lol:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:25 pm

Sta ce Lendric na Kupresu? :D
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:36 pm

:bih:
Spoiler:
Dvadesetogodišnji Ensar Bajramlić, bivši igrač Novog Pazara, još jedan je nogometaš koji bi karijeru mogao nastaviti u BiH. Trenutno je slobodan igrač koji ima dosta ponuda, ali još nije siguran šta bi bilo najbolje za njega. Kako ističe, ponude će razmotiti u dogovoru sa porodicom.

– U naznaci je dogovor sa klubom Mladost iz Kaknja, gdje sam već bio na pregovorima. Tu sam vidio dosta dobrih igrača, klub je odličan spoj mladosti i iskustva. Liga u Bosni i Hercegovini je po mom mišljenju dobra za mlade igrače koji žele da se dokažu- kaže Bajramlić koji je prve nogometne korake napravio sa šest godina, a njegov talenat tokom utakmice koja se održavala u školi „Vuk *****“ primjetio je sada već bivši trener Adem Preljević.

Ensar je prošao kompletnu omladinsku školu FK Novi Pazar, a igrao je i za mladu reprezentaciju Srbije.

– Od juniora do omladinaca sve sam prošao u ovom klubu. Bio sam član omladinskih selekcija reprezentacije Srbije, imao sam četiri poziva, a tri puta sam nastupao u utakmicama protiv Švedske, Njemačke i Francuske na turniru u Njemačkoj. Od igrača iz moje generacije najveći uspjeh su ostvarili Jovović i Šaponjić, a, također, i Nemanja Glavčić koji je u Spartaku iz Subotice standardan igrač. Najviše sam u kontaktu sa Nemanjom Bjelakovićem sa kojim sam igrao u FK Novi Pazar. On je moj komšija iz Raške, a sada nastupa u Javoru iz Ivanjice- nastavlja mladi nogometaš kojem su najveći uzori Paul Scholes i Marco Reus.

Upoznat je i sa igrom bh. nogometaša, a od naših reprezentativaca mu se dopada stil Pjanića koji igra sličnu poziciju kao i on, i, naravno, Džeko.

– Dok sam igrao u Pazaru jako mi se svidjela igra desnog beka iz Željezničara Stevanovića, špica Ivana Lendrića, a sa nekadašnjim reprezentativcem Adnanom Zahirovićem sam imao priliku da treniram i odličan je igrač od kojeg dosta može da se nauči- govori Bajramlić.

Kako kaže, draži mu je Željezničar od Sarajeva i smatra da klub zaslužuje puno, a prokomentirao je i šanse Želje protiv Zete u Evropskoj ligi.

– Koliko sam imao priliku pratiti Zeta je u pripremnim utakmicama solidno odradila posao, a imaju i solidnu ekipu. Moja želja je da Željo izađe kao pobjednik iz tog susreta i prođe dalje. Navijam za Želju- kaže na kraju mladi nogometaš
.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:44 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri jun 28, 2017 3:36 pm
:bih:
Spoiler:
Dvadesetogodišnji Ensar Bajramlić, bivši igrač Novog Pazara, još jedan je nogometaš koji bi karijeru mogao nastaviti u BiH. Trenutno je slobodan igrač koji ima dosta ponuda, ali još nije siguran šta bi bilo najbolje za njega. Kako ističe, ponude će razmotiti u dogovoru sa porodicom.

– U naznaci je dogovor sa klubom Mladost iz Kaknja, gdje sam već bio na pregovorima. Tu sam vidio dosta dobrih igrača, klub je odličan spoj mladosti i iskustva. Liga u Bosni i Hercegovini je po mom mišljenju dobra za mlade igrače koji žele da se dokažu- kaže Bajramlić koji je prve nogometne korake napravio sa šest godina, a njegov talenat tokom utakmice koja se održavala u školi „Vuk *****“ primjetio je sada već bivši trener Adem Preljević.

Ensar je prošao kompletnu omladinsku školu FK Novi Pazar, a igrao je i za mladu reprezentaciju Srbije.

– Od juniora do omladinaca sve sam prošao u ovom klubu. Bio sam član omladinskih selekcija reprezentacije Srbije, imao sam četiri poziva, a tri puta sam nastupao u utakmicama protiv Švedske, Njemačke i Francuske na turniru u Njemačkoj. Od igrača iz moje generacije najveći uspjeh su ostvarili Jovović i Šaponjić, a, također, i Nemanja Glavčić koji je u Spartaku iz Subotice standardan igrač. Najviše sam u kontaktu sa Nemanjom Bjelakovićem sa kojim sam igrao u FK Novi Pazar. On je moj komšija iz Raške, a sada nastupa u Javoru iz Ivanjice- nastavlja mladi nogometaš kojem su najveći uzori Paul Scholes i Marco Reus.

Upoznat je i sa igrom bh. nogometaša, a od naših reprezentativaca mu se dopada stil Pjanića koji igra sličnu poziciju kao i on, i, naravno, Džeko.

– Dok sam igrao u Pazaru jako mi se svidjela igra desnog beka iz Željezničara Stevanovića, špica Ivana Lendrića, a sa nekadašnjim reprezentativcem Adnanom Zahirovićem sam imao priliku da treniram i odličan je igrač od kojeg dosta može da se nauči- govori Bajramlić.

Kako kaže, draži mu je Željezničar od Sarajeva i smatra da klub zaslužuje puno, a prokomentirao je i šanse Želje protiv Zete u Evropskoj ligi.

– Koliko sam imao priliku pratiti Zeta je u pripremnim utakmicama solidno odradila posao, a imaju i solidnu ekipu. Moja želja je da Željo izađe kao pobjednik iz tog susreta i prođe dalje. Navijam za Želju- kaže na kraju mladi nogometaš
.
Ma jel to perspektivni zadnji vezni igrac?
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 3:51 pm

Ocekujem tvrdu utakmicu. Po meni idealan rezultat je 1 : 0 za nas, a također ne bi bio nezadovoljan ni sa 0 : 0, pa da prodjemo kao protiv Lovcena. Medjutim to ce izazvati ogroman pritisak kod i onako cudnih igraca i nezadovoljstvo kod retardiranih navijaca(vecina). Sanse su na nasoj strani zbog Grbavice, ali su razlike u kvaliteti vjerujem male, daj Boze da me demantuju. Prica o nekakvom bojkotu, nezdravoj atmosferi, manjku autoriteta Petrovica je smijesna barem kada su u pitanju ovakve utakmice. Ako neces igrati za sebe i Manijake sutra onda ne znam kad ces ?!

........................................................Veca.....................................................................

Sinisa................Graovac.......................(dobar stoper ili Kemo)..................solidan bek

.............................Ugljesa.......................Blagi............................................................

....................................Zeba(Ramovic).........................................................................

......Zec......................................Lendric(Krpic)........................................Zakaric..........

Ovako nesto ocekujem u prvenstvu s tim sto s obzirom da Petrovic nema muda staviti jednog recimo Zeru, a kamoli tri juniora, pa tako nece ni igrati. Jedino ako krenu kola nizbrdo, pa on ode. Ne bih Krpica dovodio, nego bi tu igrali Stevo,Dzenis ili Zaimovic. Bolje dovest vrhunskog lijevog beka, nego stopera i napadaca kao sto imamo iste, ali hajde kod nas u sportskom segmentu nema mozga jos od Amara. Ovo sto 1921 @ izracuna za pare i moja neka zelja akoBogda.
Modus vivendi !
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 4:03 pm

Poruka iz Željezničara: Nezapamćen interes za utakmicu
http://ba.n1info.com/a171565/Sport-Klub ... kmicu.html
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 4:06 pm

Nadam se samo da ce nas i danas obavjestit koliko je prodano :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 4:11 pm

Ne znam da li ljudi kontaju, ovo sutra nije samo utakmica. Ta karta je komad historije. Ja zelim da ucestvujem u stvaranju historije i zato cu biti tu. Jedan od 13-14 hiljada sretnika.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 4:16 pm

U vrh glave ce biti 12.000, mora se ostaviti mjesta zbog glupih uefa pravila za sigurnost.

Sutra pisemo novu historiju Grbavice.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 28, 2017 4:19 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sri jun 28, 2017 3:01 pm
cipiripi je napisao/la:
sri jun 28, 2017 2:04 pm
Dajte ba ljudi ova Zeta je u rangu Slavije ako je ne pobijede sutra sa nekoliko golova razlike neka se roknu momentalno.
A Slaviju smo derali kako smo htjeli :ne:
Cuvena fraza: ''Danas svi igraju fudbal'' je jos uvijek na snazi. Samo trcanje hocu da vidim sutra, a valjda neku loptu uguramo u gol.

Ajde Ivaneeeeeeee :shisha:
Teško da Željo može pobjediti sa nekoliko golova razlike
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija