Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon apr 24, 2017 9:20 am

sekac je napisao/la:
čet apr 20, 2017 9:39 pm
Анарки je napisao/la:
čet apr 20, 2017 8:43 am
ma zajebajem se, jer je uletio k'o padobranac s klikEvima. sve dok ne'a vrijeđanja, nema problema :D
Hvala brate!
Ja ne znam sekac stvarno,zasto ti toliko branis trola majkla kad je ocigledno da se radi o jednoj placenickoj spodobi koja pise gluposti koje iritiraju raju,pa ne moze on meni govoriti da je dan ako je noc. Da niste mozda rodbina ili se privatno znate pa ga branis po svaku cijenu!?
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon apr 24, 2017 5:22 pm

zapat je napisao/la:
pon apr 24, 2017 9:20 am
sekac je napisao/la:
čet apr 20, 2017 9:39 pm
Анарки je napisao/la:
čet apr 20, 2017 8:43 am
ma zajebajem se, jer je uletio k'o padobranac s klikEvima. sve dok ne'a vrijeđanja, nema problema :D
Hvala brate!
Ja ne znam sekac stvarno,zasto ti toliko branis trola majkla kad je ocigledno da se radi o jednoj placenickoj spodobi koja pise gluposti koje iritiraju raju,pa ne moze on meni govoriti da je dan ako je noc. Da niste mozda rodbina ili se privatno znate pa ga branis po svaku cijenu!?
Brate ja stvarno ne znam lićno majkl-a vjeruj mi.Pa branim ga iz razloga zato što nikog ne vrijeđa, smeta ti što piše OK idi na ignore brate eto to ti je jedini razlog i mislim da je ljudski tako. A ne svi mu se na kosti navalili kao da je ratni zločinac,vjeruj mi nikad ga u životu vidio nisam i da si ti na njegovom mjestu i tebe bi branio isto. A prvi put kad majkl nekog bude uvrijedio ja ču biti taj koji če tražiti ban za istog a ne ovako svi na čovjeka ne kontam.Eto ja njegove komentare nekad čitam, nekad ne pa ako mi smeta ne samo njegov, nego svačiji komentar uglavnom ide na ignore i to je to a ne banujte ga,jebite mu mater itd.
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 25, 2017 3:12 pm

Ono kad poslije loseg rezultata,mediji "cipelare" Sarajevo,izjavama i raznim naslovima raznih "igraca",kako je Sarajevo ispalo iz trke za titulu,kako Sarajevo nece dobiti ni centa od sljedeceg transfera Cimirota (ode na posudbu),Sarajevo ovo,Sarajevo ono.Mislim mozda i jesmo ispali iz utrke,mada je jos 5 kola,ali ovo je stvarno za povratiti.A ti momak ako ti smeta sta pisem ili sl.zaobidji me i idi na onaj tamo forum i nek ti onaj kupi sal ili dres ,ali prvo dobro popljuj Sarajevo i reci da je Said jednonozac i da je Cala portir,i da pojma nemamo i da je Sabrina lezbejka i ulazis u nagradnu igru za dres i sal i jos na kraju recenice napisi MA HAJTE MOLIM VAS.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto apr 25, 2017 3:25 pm

Ma jok ba majkl,treba pricati da smo najbolji,najjaci,najorganizovaniji,naj-ovo,naj-ono;iako to nema veze sa realnoscu. I tebe razumijem i shvatam da imas zadatak na forumima da pises hvalospjeve,ali ipak imaj mjeru i u tome.
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub apr 29, 2017 2:56 pm

zapat je napisao/la:
uto apr 25, 2017 3:25 pm
Ma jok ba majkl,treba pricati da smo najbolji,najjaci,najorganizovaniji,naj-ovo,naj-ono;iako to nema veze sa realnoscu. I tebe razumijem i shvatam da imas zadatak na forumima da pises hvalospjeve,ali ipak imaj mjeru i u tome.
Ne pišem hvalospjeve malo me slabije pratiš,eto na onom portalu ss ba sam pisao poslije Slobode 0:3 svašta ne znam kako ban nisam dobio ali dobro to je moje mišljenje.U zadnje vrijeme nažalost vrlo malo pišem.Ma hvalospjeve da mogu Bog da mi da tu mogućnost pisao bi ali kako igramo teško.I eto mislim da sam bio jasan u vezi mene.Što se Majkl tiće ako mi nešto paše čitam ako ne preskočim tako i ostale ali nama je majkl najmanja briga a sve naše frustracije liječimo na njemu ovo bi isto napisao za bilo koga pa bio on majkl.ti ili suljo svejedno je vjeruj mi.
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub apr 29, 2017 10:07 pm

Smradovi sa portala ss.ba na aparatima pb,siox Bikodžam i ostali.Sarajevo dobilo,umrite smradovi,ulizice ,dusmani i ostali.
Cestitam igracima i ss i jos jednom pokazujete karakter ,kvalitet i moju tezu da ova ekipa mlada moze puno i da treba kontinuitet da ostavri velikw uspjehe.Idemo dalje braco ,pruzimo im podrsku i pokazimo da smo najveci
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned apr 30, 2017 10:22 am

Borba do zadnjeg kola, pa šta bude 👊
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned apr 30, 2017 3:13 pm

Анарки je napisao/la:
ned apr 30, 2017 10:22 am
Borba do zadnjeg kola, pa šta bude 👊
Tako je brate a naravno da im treba i podrška kao što majkl kaže ostalo no coment
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 02, 2017 10:19 pm

U preostale 4 utakmice mi bi sa osvojenih 10 b bili prvi, računajući remi u Mostaru... s tim da Željo i Zrinjski odigraju bez pobjednika.
Eh, da je sad napraviti jedan niz od 6 pobjeda, to bi već bila dupla, čemu se potajno nadam. :sarajevo1:
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 14, 2017 7:02 pm

slika
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 16, 2017 8:47 pm

Evo gurbetima da objasnim,posto su paglu da skontaju. Gurbetska prica i filozifija da moramo dat cijelu trib8nu je smijesna,uzecemo za primjer SB gdje ne daju cijelu tribinu,pa onda Zrinjski i jos dosta primjera. Godinama nam prodaju m3uda za bubrege,daju 1000 mjesta puste 2000 ljudi,umires bukvalno mrdnut ne mozes,godinama ko gospoda dolaze dok na 0nu tribinu njihovu opasno po zivot pa im nije smetalo nista od toga,ni njima ni upravi njihovoj,pa sta ocekuju bijednici da i dalje nakon svega imaju cijelu trib8nu da uzivaju a da nas tretiraju ko stoku? E dobicete k4itu samo nista vise od toga,godinama jedini i iskljuc9vi krivac koji inistava derbi su gurbeti i niko vise pa nek sad sviraju flautu,i prestanu druge da okrivljuju,unistili su tradiciju al nije im prvi put,pa ljudi su izbaceni zbog namjestanje utakmica,imali zacetnike i pocetnike namjestanja tekmi u ex Yu Smajlovica i Osima koji su im najvece legende zato gurbeti ima da vas ogradom ogradimo,zatvorimo wc pa pisajte u kese da osjetite klosari kako je nama godinama na sugavici
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 16, 2017 9:09 pm

Koliko nemamo para,i koliko dizemo kredite,i koliko su nam bitni govori da prihod od ulaznica za gostujuce navijace dajemo bordo damama,toliko o mitomanima,barem svi u gradu znaju da su unistili derbi odavno,samo njima malo vise vremena treba da skontaju
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

uto maj 16, 2017 10:16 pm

Pare nisu problem klub funkcionise normalno,stabilan je i vec su se poceli praviti planovi za sljedecu sezonu.Cala i ss su rekli svoje zelje sto se tice pozicija i igraca koje zele.Isto tako zele da zadrze kostur i vecinu igraca i da se postojeci kadar pojaca sa nekoliko ciljanih pojacanja.Navijaci treba da se naviknu da nece vise biti bombasticnih izjava ,obecanja i sl.Radi se ,svi su u klubu veliki profesionalci i samo tisina i rad ce dati rezultate i to ce biti najbolji pokazatelj rada uprave i ss.Okreni.o se kupu podrzimo i pozelimo ekipi puno srece do osvajanja bar jednog trofeja,uprkos,nepravdi sudija i raznim stvarima koje su bile protiv nas u ovoj sezoni.A sto se tice NK Vaso Miskin,nek im Siljak sad objasni zasto su u kavezu i zasto ce gledati na Moja Tv platformi.
SRETNO DIVOVI
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 17, 2017 12:36 am

majkl je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:16 pm
Pare nisu problem klub funkcionise normalno,stabilan je i vec su se poceli praviti planovi za sljedecu sezonu.Cala i ss su rekli svoje zelje sto se tice pozicija i igraca koje zele.Isto tako zele da zadrze kostur i vecinu igraca i da se postojeci kadar pojaca sa nekoliko ciljanih pojacanja.Navijaci treba da se naviknu da nece vise biti bombasticnih izjava ,obecanja i sl.Radi se ,svi su u klubu veliki profesionalci i samo tisina i rad ce dati rezultate i to ce biti najbolji pokazatelj rada uprave i ss.Okreni.o se kupu podrzimo i pozelimo ekipi puno srece do osvajanja bar jednog trofeja,uprkos,nepravdi sudija i raznim stvarima koje su bile protiv nas u ovoj sezoni.A sto se tice NK Vaso Miskin,nek im Siljak sad objasni zasto su u kavezu i zasto ce gledati na Moja Tv platformi.
SRETNO DIVOVI
Koga da ostave ekipu koja igra najruzniji fudbal u historiji i ekipu koja gubi na svim frontovima izgleda da xe i Cala i uprava sa noge na nogu ako ti je ovo tacno,da nam igra skupina amatera mrtvih. Kakve crne sudije ni jedan mec u ligi za prvaka nisi mogao da pobjedis kuci i ti pricas o sudijama idi umij se svega ti
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sri maj 17, 2017 12:40 am

Da objasnimo ublehama da sto stadion nije nas nema veze nikakve,mi smo organizatori i dobice kavez,a to sto je szadion drzavni pa ublehe kazu nije njihov stadion kakve to veze ima da nam objasne mitomani,nek cmizdre ko i do sad oni su kao radnicka klasa treba maknut stolice ko oni nama. Mi organizujemo,i mi pravila odredjujemo i placamo propuste,a oni nek se zale il tuze nek pitaju kako to da organizator odredjuje pravila hahhaha kakve ublehe
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub maj 20, 2017 11:30 pm

Vidim strumfete placu kako likujemo sto je Zrinjski uzeo titulu hahah pa drage komsije procitajte svoj forum ovdje i sta ste sve pisali,koje uvrede,mrznja itd prema nama tako da mi je drago da draze ne moze fino vam udje danas i onako svaki se mec protic nas branite,ne smijete da igrate osim da se udarate zato cao cao vozdica mrs do sljedece sezone
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 21, 2017 1:40 pm

Kao sto rece Svrakic,ova ekipa Sarajeva je sampion,ekipa koja je poslje Krupe najmladza u ligi,ekipa koja nista nije kalkulisala igrala casno i posteno ekipa kojoj niko nista nije poklonio,ekipa koja je osporavana ,pljuvana ,ekipa koja nije imala zasluzenu podrsku koju je trebala imati,cast pravim navijacima i istinskim navijacima koji vole Sarajevo.
Ekipa koja je skoro 3 mjeseca igrala srijeda subota i pokazala u utakmicama sa Sirokim i Zeljom da je najspremnija u ligi,Ekipa koja je ostecena u direktnim okrsajima za trofeje,ekipa koja je odpisivana od raznoraznih" fudbalskih strucnjaka" i supaka.Ovi momci su pokazali da imaju veliki potencijal,sacuvali su obraz i velicinu najveceg kluba u drzavi,pokazalo su kako se gine za sveti dres i kako se voli klub,pokazali su svi u klubu da disu zajedno i da smo Divovi.Ova ekipa i ovi momci su sampioni,i ja sam ponosan na njih ,ponosan sam sto sam navijac najveceg kluba i ponosan sam sto sam vjerovao u njih .Ova ekipa moze mnogo sto ce i pokazati u narednom periodu i oni imaju jos mnogo da kazu i pokazu i jos puno radosti uz 2 ili 3 pojacanja ce nam to i pokazati.Hvala vam Divovi
Posebne cestitke ss i svim trenerima ,a Slavko koji je trenirao u 4 ligi Njemacke i kojeg su pojedinci ukivali u zvijezde,kao doktor za fizicku spremu,Cala i ss su mu pokazali sta znaci fizicki spremna ekipa koja igra srijeda subota,i u 90 minuti sprinta kao da je tek pocela utakmica.Svaka cast Divovi
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
sekac
Postovi: 45
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned maj 21, 2017 9:40 pm

majkl je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:40 pm
Kao sto rece Svrakic,ova ekipa Sarajeva je sampion,ekipa koja je poslje Krupe najmladza u ligi,ekipa koja nista nije kalkulisala igrala casno i posteno ekipa kojoj niko nista nije poklonio,ekipa koja je osporavana ,pljuvana ,ekipa koja nije imala zasluzenu podrsku koju je trebala imati,cast pravim navijacima i istinskim navijacima koji vole Sarajevo.
Ekipa koja je skoro 3 mjeseca igrala srijeda subota i pokazala u utakmicama sa Sirokim i Zeljom da je najspremnija u ligi,Ekipa koja je ostecena u direktnim okrsajima za trofeje,ekipa koja je odpisivana od raznoraznih" fudbalskih strucnjaka" i supaka.Ovi momci su pokazali da imaju veliki potencijal,sacuvali su obraz i velicinu najveceg kluba u drzavi,pokazalo su kako se gine za sveti dres i kako se voli klub,pokazali su svi u klubu da disu zajedno i da smo Divovi.Ova ekipa i ovi momci su sampioni,i ja sam ponosan na njih ,ponosan sam sto sam navijac najveceg kluba i ponosan sam sto sam vjerovao u njih .Ova ekipa moze mnogo sto ce i pokazati u narednom periodu i oni imaju jos mnogo da kazu i pokazu i jos puno radosti uz 2 ili 3 pojacanja ce nam to i pokazati.Hvala vam Divovi
Posebne cestitke ss i svim trenerima ,a Slavko koji je trenirao u 4 ligi Njemacke i kojeg su pojedinci ukivali u zvijezde,kao doktor za fizicku spremu,Cala i ss su mu pokazali sta znaci fizicki spremna ekipa koja igra srijeda subota,i u 90 minuti sprinta kao da je tek pocela utakmica.Svaka cast Divovi
Svaka ti čast za text majkl
Ja volim volim volim samo tebe
 
Avatar
zapat
Postovi: 64
Pridružen/a: sri avg 24, 2016 8:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon maj 22, 2017 11:27 pm

majkl je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:40 pm
Kao sto rece Svrakic,ova ekipa Sarajeva je sampion,ekipa koja je poslje Krupe najmladza u ligi,ekipa koja nista nije kalkulisala igrala casno i posteno ekipa kojoj niko nista nije poklonio,ekipa koja je osporavana ,pljuvana ,ekipa koja nije imala zasluzenu podrsku koju je trebala imati,cast pravim navijacima i istinskim navijacima koji vole Sarajevo.
Ekipa koja je skoro 3 mjeseca igrala srijeda subota i pokazala u utakmicama sa Sirokim i Zeljom da je najspremnija u ligi,Ekipa koja je ostecena u direktnim okrsajima za trofeje,ekipa koja je odpisivana od raznoraznih" fudbalskih strucnjaka" i supaka.Ovi momci su pokazali da imaju veliki potencijal,sacuvali su obraz i velicinu najveceg kluba u drzavi,pokazalo su kako se gine za sveti dres i kako se voli klub,pokazali su svi u klubu da disu zajedno i da smo Divovi.Ova ekipa i ovi momci su sampioni,i ja sam ponosan na njih ,ponosan sam sto sam navijac najveceg kluba i ponosan sam sto sam vjerovao u njih .Ova ekipa moze mnogo sto ce i pokazati u narednom periodu i oni imaju jos mnogo da kazu i pokazu i jos puno radosti uz 2 ili 3 pojacanja ce nam to i pokazati.Hvala vam Divovi
Posebne cestitke ss i svim trenerima ,a Slavko koji je trenirao u 4 ligi Njemacke i kojeg su pojedinci ukivali u zvijezde,kao doktor za fizicku spremu,Cala i ss su mu pokazali sta znaci fizicki spremna ekipa koja igra srijeda subota,i u 90 minuti sprinta kao da je tek pocela utakmica.Svaka cast Divovi
Iako se s tobom ne slazem u puno toga i cesto te kritikujem (i kritikovacu opet),moram priznati da si ove sezone imao bolju procjenu. I moram ti cestitati na ovom sto si napisao. Ostaje zal za tim sto u zimskom prelaznom roku nisu dovedena bar dva dobra pojacanja,mislim da bi sa bar dva klasna igraca tipa 'benko' sada slavili duplu. Ali i ovako ja sam zadovoljan sezonom,prije svega jer smo ostali cista obraza,niko nije zakinut u korist nas,nismo se bavili zakulisnim radnjama i jednostavno u ovoj ligi punoj mesetarenja,suspenzija sudija,afera potplacivanja itd.,smo jedini istinski pobjednici!
Sarajevo će biti,sve drugo će proći.
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet maj 26, 2017 2:01 pm

zapat je napisao/la:
pon maj 22, 2017 11:27 pm
majkl je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:40 pm
Kao sto rece Svrakic,ova ekipa Sarajeva je sampion,ekipa koja je poslje Krupe najmladza u ligi,ekipa koja nista nije kalkulisala igrala casno i posteno ekipa kojoj niko nista nije poklonio,ekipa koja je osporavana ,pljuvana ,ekipa koja nije imala zasluzenu podrsku koju je trebala imati,cast pravim navijacima i istinskim navijacima koji vole Sarajevo.
Ekipa koja je skoro 3 mjeseca igrala srijeda subota i pokazala u utakmicama sa Sirokim i Zeljom da je najspremnija u ligi,Ekipa koja je ostecena u direktnim okrsajima za trofeje,ekipa koja je odpisivana od raznoraznih" fudbalskih strucnjaka" i supaka.Ovi momci su pokazali da imaju veliki potencijal,sacuvali su obraz i velicinu najveceg kluba u drzavi,pokazalo su kako se gine za sveti dres i kako se voli klub,pokazali su svi u klubu da disu zajedno i da smo Divovi.Ova ekipa i ovi momci su sampioni,i ja sam ponosan na njih ,ponosan sam sto sam navijac najveceg kluba i ponosan sam sto sam vjerovao u njih .Ova ekipa moze mnogo sto ce i pokazati u narednom periodu i oni imaju jos mnogo da kazu i pokazu i jos puno radosti uz 2 ili 3 pojacanja ce nam to i pokazati.Hvala vam Divovi
Posebne cestitke ss i svim trenerima ,a Slavko koji je trenirao u 4 ligi Njemacke i kojeg su pojedinci ukivali u zvijezde,kao doktor za fizicku spremu,Cala i ss su mu pokazali sta znaci fizicki spremna ekipa koja igra srijeda subota,i u 90 minuti sprinta kao da je tek pocela utakmica.Svaka cast Divovi
Iako se s tobom ne slazem u puno toga i cesto te kritikujem (i kritikovacu opet),moram priznati da si ove sezone imao bolju procjenu. I moram ti cestitati na ovom sto si napisao. Ostaje zal za tim sto u zimskom prelaznom roku nisu dovedena bar dva dobra pojacanja,mislim da bi sa bar dva klasna igraca tipa 'benko' sada slavili duplu. Ali i ovako ja sam zadovoljan sezonom,prije svega jer smo ostali cista obraza,niko nije zakinut u korist nas,nismo se bavili zakulisnim radnjama i jednostavno u ovoj ligi punoj mesetarenja,suspenzija sudija,afera potplacivanja itd.,smo jedini istinski pobjednici!
Hvala @sekac,@zapata hvala ali moras da shvatis da se u zimskom prelaznom roku teako moze dovesti ozbiljan igrac i pogotovo ako taj igrac igra u iole ozbiljnoj ekipi to je jos teze.Ali Cala i ss imaju neku viziju kako bi ekipa trebala izgledati koga bi volili,ali u zimskom roku nisu se nogli dovesti oni koje su htjeli a to nije bilo puno do nas jednostavno neke stvari se nisu poklopile i onda se nije htjelo dovesti nesto samo da se broj popuni.Cala nece da bude puno odlazaka i dolazaka i gomilanja i tjeranja to mu je jedan od uslova koji i sad trazi uz jos neke sitnice ali generalno je jako zadovoljan svim u klubu pogotovo kad uporedi kako je bilo kad je zadnji put bio jer su sad zaista vrhunski uslovi i organizacija.
I sad ima te neke zelje i zamisli i vec se pregovara jedan je dogovoren i trebo bi biti brzo ozvanicen,vecinu igraca zelo da zadrzi itd..pitajte @evandera na temi ss.ba hoce li doci Cvijanovic hahahahahhahhhahhahahahahaha
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija