augustbraun21
Postovi: 105
Pridružen/a: sub nov 26, 2016 3:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub nov 26, 2016 10:38 pm

Ima li išta u pričama da će Shahtarov presjednik, Rinat Ahmetov ulagati u FKS?

Sent fra min D6603 via Tapatalk
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned nov 27, 2016 1:19 pm

Ma jok
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned nov 27, 2016 7:18 pm

Uh, lakše se diše... jako, jako važna pobjeda danas. Nisam više znao sta bih komentarisao u posljednje vrijeme, kontam možda je najbolje u tišini privesti kraju
ovaj prvi dio sezone. Jer, šta god čovjek da kaže ono po belaju ode u kontru. :zid: Ovo je sada odlično kako je bilo nedavno, ja sam prezadovoljan. :sarajevo1:
F.K.SARAJEVO
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon nov 28, 2016 12:34 am

-4 :baklja: :sarajevo1: A mnogi su mislili da ćemo ostati u velikom zaostatku. Sada pobijediti Radnik, a nadati se da će Zrinjski opet ubilježiti kiks. :DD:

Na proljeće od četiri utakmice, tri igramo u Sarajevu.

MEHMED JANJOŠ!
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub dec 03, 2016 2:40 am

storm_raider je napisao/la:U sljedecih par mjeseci ocekujem veliki broj komsija na ovoj temi. Red je da budete balans ovolikom broju navijaca Zeljeznicara na forumu. Bujrum! :)
Ovdje je kao tamo nekad,pitari dobijaju ban za nista,dok ovi plavi uhljupi rade sta hoce,na njihovoj temi psuju,vrijedaju i pisu svakakve bljuvotine o nama,lafo se smiju nekakvom klipu,a oni i njihovi papcici od igraca se blamiraju po Bosni,ihrqci im.povrqcaju po wc-u i ulici samo nek nastave prosipat seljakluk jos se tim ponose. Kosevo nazivaju nekakvim pogrdnim nazivima a svom krmetnjaku se dive
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub dec 03, 2016 2:44 am

molotovljev_koktel je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:U sljedecih par mjeseci ocekujem veliki broj komsija na ovoj temi. Red je da budete balans ovolikom broju navijaca Zeljeznicara na forumu. Bujrum! :)
Teško je očekivati da će acika bracika napraviti pogrešan potez na temi FK Sarajevo što bi dovelo do egzodusa pitara sa tog foruma. Pazi ih acika ko porodilja bebu.
Od februara na toj temi nema acike sa svojim nikovima ( aldin, diplomatija ) da ujedaju i provociraju. Zašto ih nema, pa iz straha od zaključavanja foruma, jasno ko dan.
Pokušao je vas vratiti tako što je lično on sa nekoliko novih profila pisao kontra onoga što vi pišete ovde, misleći da ćete popušiti priču...
svaka čast vama, ignorisali ste ga, sačuvali dostojansto i obraz, a njega ponizili ko niko nikada na onom forumu.
Čelik ispada, Sloboda tone, Sarajevo se polako stabilizuje (što znači da neće biti prepucavanja izmedju sebe i podjele na toj temi) tako da će sve manja posjećenost biti
na njegovom forumu, a nadamo se sve veća na ovom.
Hajd ne prizivaj ih ovdje makar se nista ne pisalo,kod njih na temi odgovoris normalno il pitas nesto odma dobijes ban nek truju tamo na svojoj temi nek ne zagadjuju ovo zajedno sa ovim im moderatorom,nema p9trebe nista ovdje da pise,nek tamo palamudi i cita bljuvotine o nama i nek se div
a ti nastavi da ih hvalis,posjeti im malo temu redovno se sjete naseg kluba i nas i ako ih niko ne spominje
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub dec 03, 2016 2:50 am

storm_raider je napisao/la:Vjeruj mi da je samo pitanje vremena kada ce se pitari prebaciti ovdje. Nista bolje od toga kada sa komsijom ukrstis koplja, jaranski, mangupski, bez udaraca ispod pojasa. To valjda i jeste smisao Sarajeva. :)
Kome ba ti suplje bacas? Jel vidis kakvi se izrazi koriste za nas na vasoj temi,kakve se bljuvotine pisu i ti to nazivas mangupski? Na temi kojoj je naziv fk zeljeznicar svako malo nas neko pljune i ako to nije tema? Postovi na vasoj temi o nama nisu uopste Sarajevo nego vasa slika i prilika. Prave se mangupi na temi napise se da im je trans pao i dobijem ban hahaha samo nastavite
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub dec 03, 2016 3:11 am

• Suzdržite se od pisanja na temama namijenjenim samo navijačima klubova. Za sve komentare ostalih navijača koristite temu 'općenito-ostalo'.

prvi put kada neko uđe ovdje da namjenski provocira, bit će odstranjen.

šta navijači jednog ili drugog kluba rade na SVOM pdf-u ne treba da bude briga jednih ili drugih, vrlo jednostavno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub dec 03, 2016 8:38 am

nebitan lik je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Vjeruj mi da je samo pitanje vremena kada ce se pitari prebaciti ovdje. Nista bolje od toga kada sa komsijom ukrstis koplja, jaranski, mangupski, bez udaraca ispod pojasa. To valjda i jeste smisao Sarajeva. :)
Kome ba ti suplje bacas? Jel vidis kakvi se izrazi koriste za nas na vasoj temi,kakve se bljuvotine pisu i ti to nazivas mangupski? Na temi kojoj je naziv fk zeljeznicar svako malo nas neko pljune i ako to nije tema? Postovi na vasoj temi o nama nisu uopste Sarajevo nego vasa slika i prilika. Prave se mangupi na temi napise se da im je trans pao i dobijem ban hahaha samo nastavite
Iz istog razloga i ocekujem da se registruje sto vise navijaca FK Sarajeva. Bljuvotine se pisu svugdje i ako se predje preko linije, uvjeren budi da se brisu i da isti budu opomenuti. Ja bih i volio da se vi registrujete, pa da budete balans. A sto se tice bljuvotina koje spominjes, molim te posalji mi u PP, da ne zacatavamo temu. Ne mozes porediti sa onim tamo portalom, iskljucivo zato sto ovdje niko nije potkupljiv. Moja iskrena zelja je da mi se javi neko ko bi vodio vas dio foruma, a ja bih rado pomogao da bude najbolji. Ko hoce da vjeruje, vjerovace. Ko nece - ja tu nista uraditi ne mogu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
molotovljev_koktel
Postovi: 88
Pridružen/a: čet apr 28, 2016 11:50 pm
Lokacija: Koševo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

ned dec 04, 2016 5:49 pm

Rutinska pobjeda... :sarajevo1: kakav pas i asistencija Duljevića za Hebibovića, vau, :pljesak:
Eh, sad se malo psihički odmoriti :D i u dobrom raspoloženju pratiti prelazni rok.
F.K.SARAJEVO
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet dec 09, 2016 11:41 pm

nebitan lik je napisao/la:Vidim poceo si da sankcionises postove svojih odvratnih kolega,koji nastavljaju da pljuju po mom klubu i dalje. Samo nastavite i lafo prizivate da neko dodje ovdje dok smrdljivci pljuju nasu svetinju gdje stignu,nek im braca ustase grade stadion i onako su vazda naginjali ka njima, svakako su do juce NK bili. Da su nama donirali iz Obilica npr napravili bi vasi skandal da smo cetnic.
Ti postovi su obrisani, hvala sto si prijavio. Tendenciozno pises, dovoljno je samo da prijavis. Sto se tice vaseg dijela foruma, ja ovdje nikakva prava nemam, ali se nadam da ce moderatori koji djeluju ovdje isto tako reagovati. A hoce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pon dec 12, 2016 7:59 pm

 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub dec 17, 2016 9:44 pm

Hujic je novi predsjednik kluba,opet misamosjedimouredakciji lupa gluposti!Ovaj ce smao uci u klub kao sponzor!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub dec 17, 2016 11:36 pm

Čuo za Hujića isto.

Al' brzo će Skupština svakako, nećemo dugo čekati :D
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet jan 06, 2017 6:34 pm

Samo da javim braci sa ss.ba foruma da je babuka banovan i da cete ostati uskraceni za informacije.Pozdrav svim dobrim ljudima u zemlji i inostranstvu.Sve informacije koje sam vam najavio su tacne sto cete i vidjeti.
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet jan 06, 2017 9:09 pm

Mile Kitić, iz det ju
 
tygor
Postovi: 5
Pridružen/a: pet okt 07, 2016 12:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jan 07, 2017 12:45 am

majkl je napisao/la:Samo da javim braci sa ss.ba foruma da je babuka banovan i da cete ostati uskraceni za informacije.Pozdrav svim dobrim ljudima u zemlji i inostranstvu.Sve informacije koje sam vam najavio su tacne sto cete i vidjeti.
Veca kralju, sta ima? hahahahhaa
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jan 07, 2017 10:29 am

Dobro jutro,dobri ljudi
Stojcev kontaktiran (ispipan puls),Ordagic u kontaktu sa nama i dalje
Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Avatar
majkl
Postovi: 135
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:00 pm
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jan 07, 2017 12:20 pm

Madjionicar sam ja abraka dabra
kada te vezem lancima budi hrabra
Evander debil
Pitar Bordo debil
Siox=koza
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

sub jan 07, 2017 2:27 pm

majkl je napisao/la:Dobro jutro,dobri ljudi
Stojcev kontaktiran (ispipan puls),Ordagic u kontaktu sa nama i dalje
Jedan od njih dvojice bi trebao biti zamjena za Ćetkovića

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija