nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 1:44 am

Aragon je napisao/la:Hus jeste nas, ali on vise ne moze da se racuna kao neko dugotrajno rijesenje za klupu.
Bio je prije par godina tu i vidjeli smo da to nije to.
Pozicija u klubu i to jako bitna, apsulutno da, trener vise ne.
Jedno je sigurno, dok je ova garnitura u upravi, on nece doci niti na. Jednu poziciju u klubu.
Nadam se da cemo nesposobnjakovicima ubrzo vidjeti ledja i da ce se za Husa naci mjesto na jednoj od najvise rangiranih pozicija u upravi.
Hus predsjednik?
Zasto da ne.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Jesil ti onaj evander jesi? Jel te stid da pljujes svetinju u svakom svom jadnom komentaru? Nikad se tamo nisam reg. zbog tebe,jokera i jos nekih,uostalom proslo je vrijeme kad su takvi nesto mjenjali,uostalom nastavite dalje da pljujete po forumima,nista vi necete smjeniti zna se koja tribina nesto moze pokrenut,al i oni su vam bili na meti. Nesposobnjakovici? Sigurno jedni od najuspjesnijih ljudi u nasoj historiji su ovi ljudi i to su cinjenice,btw ovdje ti je jezik nesto kraci nego tamo?
 
Aragon
Postovi: 58
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:46 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 6:58 am

nebitan lik je napisao/la:
Aragon je napisao/la:Hus jeste nas, ali on vise ne moze da se racuna kao neko dugotrajno rijesenje za klupu.
Bio je prije par godina tu i vidjeli smo da to nije to.
Pozicija u klubu i to jako bitna, apsulutno da, trener vise ne.
Jedno je sigurno, dok je ova garnitura u upravi, on nece doci niti na. Jednu poziciju u klubu.
Nadam se da cemo nesposobnjakovicima ubrzo vidjeti ledja i da ce se za Husa naci mjesto na jednoj od najvise rangiranih pozicija u upravi.
Hus predsjednik?
Zasto da ne.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Jesil ti onaj evander jesi? Jel te stid da pljujes svetinju u svakom svom jadnom komentaru? Nikad se tamo nisam reg. zbog tebe,jokera i jos nekih,uostalom proslo je vrijeme kad su takvi nesto mjenjali,uostalom nastavite dalje da pljujete po forumima,nista vi necete smjeniti zna se koja tribina nesto moze pokrenut,al i oni su vam bili na meti. Nesposobnjakovici? Sigurno jedni od najuspjesnijih ljudi u nasoj historiji su ovi ljudi i to su cinjenice,btw ovdje ti je jezik nesto kraci nego tamo?
Ajde dusebriznik, samo da cujem sta je od navedenog ovdje pljuvanje svetinje?
Meni svetinja nisu ni Dino, ni Kusturica, ni Ibrakovic niti jedan pojedinac.
Sarajevo kaao klub nikad necu pljuvati, nesposobne pojedince cu uvijek nazvati nesposobnim, ako oni to jesu.
 
Banovansainfa
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 10:32 am

Ne pravi se naivan uhvati se gg foruma tamo ti ide dobro u zadnje vrijeme, tamo imas onih mutavaca ko onaj @toti sto mjenjaju misljenje kako vjetar puše, imas onog @apocala na infu pa ziv bio bar ovdje popusti
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 6:37 pm

Samo i jedino Husref M!
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 8:33 pm

Banovansainfa je napisao/la:Ne pravi se naivan uhvati se gg foruma tamo ti ide dobro u zadnje vrijeme, tamo imas onih mutavaca ko onaj @toti sto mjenjaju misljenje kako vjetar puše, imas onog @apocala na infu pa ziv bio bar ovdje popusti
Apocal je tamo glavni baja,lik sjedi u prostoriji i slusa kad se pregovara sa igracima...i naravno to se povjeruje ,dok se mene proglasi uposlenikom kluba samo zato sto nisam nikad bio niti cu za pljuvacinu po ljudima koji rade u klubu ma ko to bio :sarajevo1: on je zaduzen za neke stvari od nekoga :karanje: ,krivo mi samo sto prije nego sam banovan otamo neke poruke ne sacuva :ganja:

Mortem i Apocal :lol: :lol:
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 8:36 pm

kako nisi bio za pljuvacinu a **** si majku dini selimovicu nekada prije na tom istom forumu
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 8:37 pm

Corona je napisao/la:kako nisi bio za pljuvacinu a **** si majku dini selimovicu nekada prije na tom istom forumu
Ja :shock: :pljesak: eto nadji ako si tamo jos uvijek i kopiraj ovdje :cigara:
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 8:46 pm

by belmin / Tue Apr 21, 2015 7:08 pm

Ja Dz G (belmin) ***** mater sve ijednom igracu FKS,***** mamu onome ko je odlucio da suspenduje petoricu,***** mater ovoj trojici koji su kao obecali da ce igrati bolje....***** mater svima koji rade protiv FKS...


sklonio sam ti ime
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 8:51 pm

Corona je napisao/la:by belmin / Tue Apr 21, 2015 7:08 pm

Ja Dz G (belmin) ***** mater sve ijednom igracu FKS,***** mamu onome ko je odlucio da suspenduje petoricu,***** mater ovoj trojici koji su kao obecali da ce igrati bolje....***** mater svima koji rade protiv FKS...


sklonio sam ti ime
I gdje ja psujem Dini Selimovicu :lol: :lol: ovo je bilo poslije pa haman javnog priznanja da su picke bojkotovale trenera i poslije obecanja da ce kao igrati bolje,zar ne....ko je tad bio glavni baja :psujem:
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 8:54 pm

ne pravi se lud ;)
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:03 pm

Corona je napisao/la:ne pravi se lud ;)
Pitam te ozbiljno,zar nije Ibrak krivac za sve....zar nije trener taj koji odlucuje o tome koga suspendovati zbog njiima znanih razloga,a Uprava to aminuje ili ne :pljesak: je li Hurtic suspendovao Stepanova ili Dino :shock:
Jesu li igraci otjerali Mehu ili Dino ?
Eto ti reci ko ih je suspendovao,ko god da je odnosi se na njega....moze ?

Ja znam da je SD kumovao suspenziji koju je UO prihvatio ili ti znas nesto drugo ?
– Mjere koje su poduzete su plod neostvarenih zacrtanih ciljeva u dosadašnjem toku proljetnog dijela prvenstva, te uspostave discipline i ispravnih odnosa unutar prvog tima, dok angažman, predanost, posvećenost i odgovornost svih mora biti podignut na najviši nivo, kako svi u i oko FK Sarajevo očekuju – naglasio je Ibraković.
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:05 pm

EDIT:Nece da moze ovako :mrgreen:
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:19 pm

pise fino **** vam dzeno mater u picku i ima jos postova na fksinfu tako da nije govno nego se pas posro,ne bitno da li si upravu,bitno da ostale peglas sto pisu neke stvari a ti bio gori stoputa
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:29 pm

:lol: :lol: :lol:

Pa **** mu dzenan mater,a ne ja i dalje pise zbog cega....a problem je kad neko ne zeli da shvati sta pise,ovo je sustina problema bila tada,a i danas je.Pljuvanje ja kad se hinjski iza nicka sere o svemu,ja brate nisam nikad imao problem zbog toga i sve sto napisem stojim iza toga licno...a tako i ovdje,i na klixu a Boga mi je bilo i na infu.Hinjaluk je najveci problem,momak jebe Okicu sve zivo i mrtvo u Travniku na prijateljskoj da bi mu samo pola sata nakon tekme prisao i moljakao ga za dres :pljesak: to je problem,nema stava.
 
Corona
Postovi: 49
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:32 pm

ma ja pas se posro nije govno.vidis da ni ti nemas stava
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:34 pm

Tako je :kafa:

Godina prosla od mog statusa :palacgore: a sve onako kako sam napisao .Zivio.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:46 pm

@Corona Ne bih da se miješam u vašu raspravu, ali nije red da nečiji profil ovako postavljaš. :roll: :roll: Kako to da se ovo mora objašnjavati...
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 9:51 pm

Nikakav problem :palacgore: ja sam clan Uprave :lol:
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 10:24 pm

Ma problem je, kako nije.
Hoćeš da nešto dokažeš i onda postaviš nečiji profil bez njegovog odobrenja. Mislim nije red nikako.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Sarajevo

pet mar 18, 2016 10:38 pm

tribina je napisao/la:Ma problem je, kako nije.
Hoćeš da nešto dokažeš i onda postaviš nečiji profil bez njegovog odobrenja. Mislim nije red nikako.
Ma brate nije problem,samo ne vidim sta je dokazao ?
Pricalo se o pljuvanju,a pljuvanje je Dino pokro,Dino uhljebio,Dino uzima od igraca pare,Dino rastaljuje pare sa Jesicem,Dino ovo,Dino ono...a niko da napise neki dokaz,bilo sta ?
Ovo sto sam ja napisao tad se ispostavilo tacnim,a znaci da nismo makli ni milimetra...ne branim Dinu,volio bi da se bavi onim sto zna raditi a da sportski segment prepusti nekome strucnom ili neka ide ako nece tako.
Ko me zna,zna i moj stav....uvijek isti,na utakmici uvijek imaju moju podrsku...nikad ne psujem na tekmi igracima familiju,djecu i ostalo imenom kako radi vecina.Pogledati Bajern protiv Juveta i vidjeti sta znaci podrska :cigara: ali jok,kod nas izlazi Kovacevic zbog povrede pola istoka mu jebe familiju :oops:

Neka postavi misljenja strucnjaka sa infa ovdje posliej Slobode,ufff to bi volio vidjeti :o

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija