• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Hurmasica
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ski Skokovi

sub feb 03, 2018 9:07 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub feb 03, 2018 7:30 pm
A jel' rezultati današnjeg takmičenja ulaze u generalni poredak? Odnosno, je li se Willingen 5 posmatra kao jedno takmičenje ili kao dva zasebna + kvalifikacije i na kraju pobjednik osvaja 25000 eura?
Koliko ja znam ulazi. Slična je stvar i sa Raw Air Tourom u Skandinaviji.

Danas Tande završio na prvoj poziciji.

Rezultati nakon drugog dana: http://medias1.fis-ski.com/pdf/2018/JP/ ... 080STC.pdf
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Eisenbahner1921
Kontakt:

pon feb 05, 2018 6:52 pm

Kamile imaju i oni majku, ostavi i njima nešto, nemoj biti sebičan
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Hurmasica
Moderator
Kontakt:

pon feb 05, 2018 7:50 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon feb 05, 2018 6:52 pm
Kamile imaju i oni majku, ostavi i njima nešto, nemoj biti sebičan
8-) 8-)

slika

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Hurmasica
Moderator
Kontakt:

sub feb 10, 2018 9:28 pm

Današnje takmičenje na OI trajalo vječnost :rofl1: . Vjetar je maksimalno poremetio takmičare, vraćali su se po par puta sa zaletišta. Na kraju, Wellingeru zlatna medalja. Interesantno da je ovo Nijemcima prva zlatna medalja nakon 1994. godine. Srebro i bronza pripali su Norvežanima, Forfangu i Johansonu. Poljaci su danas podbacili, naročito Kubacki.

Hurmasica
Moderator
Kontakt:

pon feb 19, 2018 9:34 pm

Na današnjem timskom takmičenju u skokovima Norvežani fenomenalni. Prvo mjesto uvjerljivo ispred Poljaka, dok su treći završili Nijemci. Poljacima je ovo bila prva olimpijska medalja u timskom takmičenju ikada. Za razliku od prethodnih dana, danas bez vjetra i naročitih problema za skakače.

http://medias2.fis-ski.com/pdf/2018/JP/ ... 3191RL.pdf

Na velikoj skakaonici u subotu, Stoch je odbranio titulu i tako osvojio zlatnu medalju.

To bi bilo to što se tiče skokova na ovim Olimpijskim igrama. Sada pauza 10 dana pa Lahti. :palacgore:

Hurmasica
Moderator
Kontakt:

sri feb 21, 2018 2:17 pm

Iako će na sledećem najvećem planetarnom takmičenju imati 49 godina, Japanac ne planira da se odrekne skija.

„Ne kažem da želim da idem u Peking, siguran sam u to. Uspeo sam da nadglasam porodicu i da ih ubedim da treba da skačem i dalje. Uznemiren sam što nisam osvojio medalju, ali to mi je podstrek da odem u Peking za četiri godine“, objašnjava Kasai i dodaje da ni posle Pekinga ne namerava da se penzioniše već želi da ode na ZOI i deseti put za redom

:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: .

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija