Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Euroliga

čet dec 22, 2016 8:05 pm

Zvezda se tuče s Realom, a đe smo mi generalno :roll: :(
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet dec 23, 2016 3:58 pm

Što se tiče košarke, prije će naši klubovi iz fudbala ući u grupe Europe, nego košarkaši. Doduše u košarci se brže napreduje kad neko uloži novac nego u fudbalu, ali mi smo jako "nepotencijalna" zemlja za ulaganje.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

sri dec 28, 2016 11:38 am

Sta god ko pricao, stanje kosarke u drzavi se ne ogleda u uspjesima reprezentativnih selekcija, vec u domacim ligama. Kako u fudbalu, tako u kosarci i u svakom drugom timskom ili individualnom sportu. Domaca liga mora proizvoditi kosarkase za reprezentativne selekcije, tek onda mozemo pricati o nekom kontinuitetu. Kod nas je to na najnizim granama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet dec 30, 2016 1:17 pm

Zvezda :o
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet dec 30, 2016 3:15 pm

Zvezda je jučer učinila čudo. Zaustavila je CSKA. Iskreno malo je ko to očekivao, pa i Delije. De Colo se vratio, ali vidjelo se da mu malo fali pure, što bi se reklo, a ako zaustaviš Tea učinio si 90% posla. Valjda Teo nije mogao protiv svojih, tako da se Zvezdi sve poklopilo. Simonovića je krenuo šut, a njegova najveća prednost je što se ne libi šutati i ako fuli par trojki zaredom.
Real je uzeo Efesa, jako bitna pobjeda. S ovim novim sistemom, koji mi se sviđa, bit će dosta ovakvih utakmica i nema nikad autsajdera. Jednostavno ko bude dobivao ovakve utakmice, ići će ka vrhu. Također, onaj mali Dončić je jučer bio izvanredan. Mali ima muda, a ima šlifa za košarku. Slovenci će imati uzdanicu u budućnosti.
Maccabi ove godine jako loš, a Baskonia je baš neugodna. Čvrsti su, stabilni, te su bili preveliki zalogaj za ranjive Izraelce.
Fener bez Bogdanovića ne ulijeva strah u kosti, što se vidjelo mnogo puta ove sezone.
Danas, navijački, očekujem pobjedu Panate, a i dobra je kvota :D Usput, očekujem Langforda više :) Bio bi to veliki korak za Grke, a Unics je također nezgodna ekipa. Imaju najboljeg strijelca lige, te Coloma koji je dobar tricaš. No, najveći problem je što se sve vrti oko njih dvojice, eventualno još Parakhouski se tu može dodati. Sve u svemu, fin završetak godine za ljubitelje Eurolige.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

čet jan 05, 2017 7:00 pm

Danas prva 4 ovogodišnja susreta u Euroligi:
Efes : Galata - Instabulski derbi, Efes favorit.
Brose : Barcelona - Brose je par domaćih utakmica gubio u zadnjim trenucima, ali je to nadoknadio protiv Olympiacosa. Barca igra po sistemu toplo-hladno i ako želi ući u doigravanje morat će se trznuti. Barca bi trebala ovo uzeti.
Maccabi : Darussafaka - Izraelci najnegativnije iznenađenje ove sezone. Mislim da će biti napeta utakmica, ipak Nokia Arena je slomila i jače protivnike. Turci su jači i čak favoriti, ali trebali bi Izraelci ovo uzeti, bar po mom osjećaju :D
Baskonia : Unics - Baskijci su vrlo neugodni, posebno doma. Trebali bi uzeti ovo, uz obavezno Langforda više :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

čet jan 05, 2017 9:03 pm

Čeka se Zvezda ipak, to mogu pogledat' :kafa:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

čet jan 05, 2017 10:17 pm

Zvezda je bila svjetski šampion (sport nebitan) pa ne spada u europsku, već u svjetsku košarku, jel? :D
Sutra Zeleni uzimaju! Pame Pao!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

čet jan 05, 2017 11:12 pm

Ima nekog naboja kad gledam, jedino to... :mrgreen: A ne znam, euro košarka mi je totalno drugačija od NBA, imam osjećaj da je drugačiji sport, možda je do mene :D
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Euroliga

čet jan 05, 2017 11:50 pm

Анарки je napisao/la:Ima nekog naboja kad gledam, jedino to... :mrgreen: A ne znam, euro košarka mi je totalno drugačija od NBA, imam osjećaj da je drugačiji sport, možda je do mene :D
Do tebe je slika ja je volim gledati samo sto nema mrtvih time outa ko u nba :D zaboravis koju si utakmicu gledao za vrijeme time outa :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet jan 06, 2017 1:19 am

Taman bacim deset minuta sna na tajmautu i budem fresh ujutro kad ustanem oko dva :D :D
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Euroliga

pet jan 06, 2017 1:23 am

Анарки je napisao/la:Taman bacim deset minuta sna na tajmautu i budem fresh ujutro kad ustanem oko dva :D :D
Nakupi se jedno sat i po do dva sata sna koliko ima time outa :D :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet jan 06, 2017 1:25 am

Plus poluvrijeme... Dobrih po' sata se skupi :D
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet jan 06, 2017 1:31 am

Valja tebi do pola pet ostati da gledas Jezerase :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet jan 06, 2017 9:15 pm

Pade i Žalgiris :F
ž'21 je napisao/la:Valja tebi do pola pet ostati da gledas Jezerase :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Sve za Swaggyja :D
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

ned jan 08, 2017 1:34 pm

Kako je pičkasto Pao odigrao zadnju četvrtinu u Pireju...
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pon jan 09, 2017 8:53 pm

Isaiah Austin u Zvezdi, tačnije prvo FMP-u. Bit će zanimljivo ako bude mogao da igra na nivou na kojem je igrao na juniverzitiju.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

pet jan 13, 2017 10:53 am

Je*e ova Zvezda ne vadi...
Feneru se vratio Bogdanović, tako bi konačno uskoro mogli biti opasniji, kao što se od njih očekuje.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

uto jan 24, 2017 10:09 pm

jbt, šta ova Zvezda radi :r
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Euroliga

sri jan 25, 2017 12:27 pm

Samo da se ponovim, je*e ova Zvezda ne vadi. Ne znam koji je klinac s njima, možda im Vučić kupuje i utakmice u Euroligi :D Baskonia je jako neugodna i jaka momčad. Imao sam osjećaj da će pobijediti crveno-bele bar 10 razlike, ako će ih iko skinuti, oni će.
Sljedeće kolo, tj. sutra Zvezda ipak gubi :) Bourousis konačno proigrao i pokazao zašto je jedan od najboljih igrača Eurolige, a Barca ovu sezonu lagano može bataliti. Maccabi najneugodnije iznenađenje, izgledaju kao da je KK Buča Potok 1 obukla žute dresove i krenula na turneju Europom...još imaju par odličnih pojedinaca.
Sutra Pao dolazi u Bg, ne očekujem puno, jer Zeleni igraju bolje kući i činili su mi se opasniji na početku. Ipak, ako budu pravi mogu uzeti Zvezdu i tome se nadam. Vakat je da ih neko smiri :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija