• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sub apr 15, 2017 2:12 am

@NEZALAGANJE, bas tako. Imao je 38 godina i dalje ej bio zvijer.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sub apr 15, 2017 3:00 am

Kawhi je napisao/la:
sub apr 15, 2017 12:40 am
Čujem da je @NEZALAGANJE ovdje pa došao da pozdravim. Kako je krenulo jednom godišnje ću ulaziti ovdje. :D

Nisam optimističan za PO. Možemo lako do finala zapada, al mi ne znači to ništa. :roll:
Hvala na pozdravu.Otpozdrav. :D
Probaj cesce,taman je ovdje mirnije i bolje za konstruktivno pisati. ;)

Mogu ti reci da meni i plasman u finale Zapada u ovoj tranzicijskoj godini znaci.GS ce biti ekipa za pobijediti u narednih nekoliko godina i dobro je uvijek takav tim "osjetiti" u POu da vidis sta mozes,sta ne mozes i sta ti nedostaje!?
Takodje,oni se,otkako su napredovali,nisu susreli sa Popom i opcenito sa nama...Ko zna sta tu moze biti!? ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Kawhi
Postovi: 15
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sub apr 15, 2017 3:44 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 15, 2017 3:00 am
Kawhi je napisao/la:
sub apr 15, 2017 12:40 am
Čujem da je @NEZALAGANJE ovdje pa došao da pozdravim. Kako je krenulo jednom godišnje ću ulaziti ovdje. :D

Nisam optimističan za PO. Možemo lako do finala zapada, al mi ne znači to ništa. :roll:
Hvala na pozdravu.Otpozdrav. :D
Probaj cesce,taman je ovdje mirnije i bolje za konstruktivno pisati. ;)

Mogu ti reci da meni i plasman u finale Zapada u ovoj tranzicijskoj godini znaci.GS ce biti ekipa za pobijediti u narednih nekoliko godina i dobro je uvijek takav tim "osjetiti" u POu da vidis sta mozes,sta ne mozes i sta ti nedostaje!?
Takodje,oni se,otkako su napredovali,nisu susreli sa Popom i opcenito sa nama...Ko zna sta tu moze biti!? ;)
Ma ja se navikao na zayebanciju tamo. Predugo sam tamo. Dođe mi dobro da se opustim. Zadnjih 15ak dana spremam ispite i jedini ventil mi je to. :D

A ne znam šta bih rekao o tome je li uspjeh plasman u finale zapada. Meni ovaj zapad odavno nije bio slabiji. Uključujući i nas. Memphis i Utah su mi jedine ozbiljne ekipe pored nas ne računajući Dubse. Clippersi vjerovatno imaju najjači roster, ali ja ih nikada neću vidjeti kao ozbiljnu ekipu i pored toga što su nama nezgodan matchup. Houston i Oklahoma su one man show ekipe, koje bi Pop u PO seriji dobio sa Orlandom ili sličnom ekipom, i pozitivna je stvar što ćemo na jedne od njih ako prođemo prvu rundu. Najviše mi je drago što ćemo Jazzere izbjeći. Trenutno mi se čine i kao gori matchup od Clippersa za nas.
Ja sam već zadovoljan ovom sezonom jer je Kawhi pokazao da će biti go to man sljedećih 10ak godina i da ima 30 poena u rukama iz noći u noć kad to treba. Još je i tokom sezone pokazao ogroman napredak u ball handlingu, decision makingu i sličnim stvarima. Baš sam uživao u ovoj njegovoj sezoni, ali se ipak nadam da više neće biti potrebe za tim. I Timmy je samo jednom u karijeri prešao 25PPG tako da ne bi više trebalo biti potrebe za ovakvom sezonom od Kawhija.
U Murrayu, Forbesu, Bertansu i Dedmonu imamo super zalog za budućnost i na nama je da ih razvijemo, a pošto to uvijek dobro radimo nisam zabrinut. U odličnoj smo situaciji za FA 18, 19 ili kad već vidimo da možemo pokupiti nešto vrijedno. Nadam se da ćemo i Hangu pokupiti na ljeto. Čini mi se da je u pravim godinama i da nam može ponuditi par sezona bolesne energije s klupe na 2 i 3.

Malo me strah neke metle od Dubsa u potencijalnom finalu. Nije fer koliko su jaki. Ne vidim šta njih može zaustaviti na putu do titule ove sezone. Pogotovo ne mi sa ovim backcourtom. Znam da smo ih razvalili u onoj prvoj tekmi, ali to ništa ne znači. Pogotovo s ovakvim LaMarcusom u napadu. Kawhija bi istrošili do treće tekme, ako se on ne trgne. Iggy, KD, Green i Klay se mogu mijenjati na njemu 48 minuta, a on će morati uvijek biti u odbrani na Kevinu ili Stephu.
Treba uvijek težiti ka tituli, no s ovim prelaskom Duranta u Dubse ova sezona spada u specijalne prilike kad treba biti zadovoljan bilo čime što uradiš.

Conleya me je baš prpa :D u ovoj prvoj seriji. Ne znam kako će mu Tony, Manu ili Patty moći odgovoriti na bilo šta što uradi, a u strašnoj je formi zadnja 2 mjeseca. Manu i Tony naravno uvijek mogu iznenaditi i izvući nešto iz rukava, čak mi Tony izgleda kao da je sačuvao neke snage da odradi vintage PO, no dok ne vidim to biću pesimista. Patty s druge strane mora ići na ljeto koliko god mi bio drag. I ove sezone je bezveze krao minute Murrayu i Forbesu.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sub apr 15, 2017 2:12 pm

@Kawhi Pa i ja sam dosta dugo bio tamo,ali svakako te razumijem. ;)
Zapad jeste malo oslabio s tim da dolaze ekipe koje ce ga opet ojacati.Ponajvise tu mislim na NOP,MIN i DAL,tako da bi se konkurencija ponovo trebala zaostriti u skorije vrijeme.Kawhi je nas nosilac i stub fransize,a ovo PO iskustvo ce mu posebno koristiti,jer ce nauciti kako da se nosi sa udvajanjima. ;)
Mlade igrace si dobro nabrojao,s tim da se ostaje vidjeti mozemo li zadrzati Dedmona!?Negdje sam procitao da mu je projeciran ugovor od 15mil po sezoni,sto je za nas previse,a i licno mislim da ne vrijedi toliko.SC je dobar za buducnost,a istog sam misljenja da ce probati dovesti Hangu ovo ljeto.Posebno ako Simmons ode.
Sto se tice metle od GSa,nema od toga nista.Vjeruj mi da potencijalna serija njima uopste ne bi bila laka.Morali bi se dobro pomuciti.Za LMAa se ne bojim u PO.Kad skontas i prosle godine je bio vise nego dobar,a iako se prozivao da je "nestao" nakon 3.tekme sa OKCem,prave razloge u nasem ispadanju,nakon bolje analize,treba traziti u klupi koja se totalno raspala pocevsi od Westa,Diawa i Millsa.Dodas li tome cinjenicu da ni Timmy nije mogao nista u napadu,dobije se napadacki vrlo skromna ekipa.Ove godine definitivno imamo bolje ofanzivce.Slabiju odbranu da,ali daleko bolje ofanzivce.
Nas cilj je svakako titula i nista van toga nam nije uspjeh,ali po prvi put sam zadovoljan ulogom autsajdera.Pa sta bude.
Mene je MEM bilo pomalo strah,ali ova povreda Allena je otklonila sve moje sumnje.Stvarno ne vidim mogucnost da serija ode u vise od 5 tekmi.Takodje,sad na Conleya od starta mozes staviti Greena.Parker nije mogao cuvati Allena zbog njegove snage,skoka i igre pod kosem,ali je sposoban "varati" na bilo kojoj njegovoj zamjeni koju imaju.Dok dodje Kawhi na Conleya ovaj ce vec biti "gotov".
Na Marcu odlicnu odbranu igra Dedmon,a ima tu sta reci i Pau.Meni je najveca beiga Randolph,jer ga niko s nase klupe,a i u timu(osim LMA) ne moze cuvati efikasno.
I na kraju,slazem se da ce Mills ici,osim ako ne potpise za nas MLE :D.
Nesto mi govori,da ako lose odigramo u ovom POu,da bi Parker narednu sezonu mogao poceti s klupe,a Murray startati.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

ned apr 16, 2017 11:41 am

Fantasticna igra sinoc,nakon ne bas dobrog pocetka.Parker izgledao fantasticno i cim je on takav rezultat je 23+p pobjeda nad nimalo slabim i naivnim protivnikom.Drago mi je da su i Kawhi i LMA vukli tim u momentima kad je to trebalo ciniti. :palacgore:
Idemo dalje,slijedeca tekma je vec sutra. :geek:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

uto apr 18, 2017 4:37 pm

Kakva noc Kawhia,kakva dominacija. :baklja:
Tony nastavio igrati na vrhunskom nivou i kad je tako,rezultat su ovako ogromna vodstva i igra uopste. :pljesak:
LMA nije nesto specijalno odigrao u napadu,ali je limitirao Gasola fantasticnom igrom u odbrani.Manu jos nije dosao u ovu seriju,za nadati se da ce odigrati kad-tad solidnu utakmicu.Nije ni Mills daleko od njega.
Treba reci i da je MEM sinoc "otkrio" nacin kako igrati protiv nas,ali onako agresivnu odbranu nije lako igrati konstantno.Puno to trosi,ali ce oni sigurno to pokusati i utakmice u MEM nece biti nimalo lagane.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sri apr 19, 2017 3:39 am

phpBB [video]

Boris je nevjerovatan. :titula:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

pet apr 21, 2017 5:27 am

Kakav raspad u 3/4,ali nije ni cudo kad pocnes poluvrijeme tako sto bacis loptu u aut. :zid: :psujem: :psujem:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sub apr 22, 2017 12:26 am

phpBB [video]


Kakav kralj. 8-) 8-)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sub apr 22, 2017 11:39 pm

Dedmon ne igra veceras zbog bolesti.Ionako smo tanki pod kosem za MEM,a sad ce biti bas tesko...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

ned apr 23, 2017 5:02 am

Evo ga poraz.Nevezano za ovu seriju,ali pola ovog tima treba rastjerati na ljeto i pokusati nesto u 3god razviti,dovesti itd,dok se ne dodje do Kawhievog primea.Ne smije se trositi vise ni sezona.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sri apr 26, 2017 6:30 am

Kawhi Leonard through 5 Playoff games: 31.6 PTS (58/54/98 % shooting), 5.4 REB, 3.8 AST, 1.8 STLs :pljesak: :pljesak:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

pet apr 28, 2017 4:54 am

Nema sta,ekipa zrela za remonta,pa makar i titulu osvojili.Skupina anonimusa sa MEM klupe s lakocom razvaljuje klupu koja bi kao trebala biti jedna od boljih u ligi i bitniji dio tima.Nije kriv ni LMA,ni Green ni peti ni deseti nego klupa koja je isto ovako nestala i protiv OKCa prosle godine.Teska srca to govorim, jer ga mnogo volim,ali Ginobili vise ne moze.Mozda bi i mogao kao spot up suter da neko moze kreirati sa njim s klupe,ali posto je to Mills koji bukvalno samo zna sutnuti,a cesto ima loptu u rukama,Manu ne moze nista da uradi.Gasola ne treba ni pominjati.Ova serija pokazuje da je te pare trebalo pametnije utrositi,jer on NIJE zamjena za Duncana defanzivno(to niko nije ni ocekivao),a evo ne moze ni da ubaci nista,a to se ocekivalo.Skoro 5p manje ubacuje u PO nego u RSu. :oops1: :oops1: Ko ce ga gledati jos jednu sezonu? :roll:
P.S.Millsa treba pustiti na ljeto.On centa vise ne vrijedi od ova 3mil koja sad dobija.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

pet apr 28, 2017 6:44 am

Prolazak dalje. :11: Sretan sam,nema dileme,a najvise treba zahvaliti Leonardu i Parkeru,mada u ovoj tekmi treba pomenuti i defanzivu LMAa,ma koliko promasivao zicere tokom iste.
Parker pokazao da je tu kad treba i usutkao sve kriticare. :pljesak: A "pljuvalo" se po njemu, mnogo ove sezone.

Slijedi HOU koji je kud i kamo jaci ofanzivno od ovog MEM i budemo li igrali ovako,nemamo sta traziti u toj seriji.Posebno se to odnosi na klupu.
Jedna pozitivna stvar,a to je i Pop upravo istakao,je da te ovakav MEM pripremi za sve i koliko god HOU bio bolji ofanzivno,nisu ni blizu MEM defanzivno.

Raspored za HOU:

Rockets-Spurs: Game 1 – Mon 8:30
Game 2 – Wed 8:30
Game 3 – Fri 8:30
Game 4 – Sun 7
Game 5 * May 9
Game 6 * May 11
Game 7 * May 14
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

pet apr 28, 2017 7:33 am

Spurs guard Tony Parker shot 78.6% from the field (11-of-14), the best he's ever shot in a playoff game.
Nevjerovatan podatak. :shisha:

Jos jedna stvar,u polufinalu se igra protiv HOU,a to je jedina ekipa sa Zapada protiv koje Tim Duncan nije igrao u POu. :r
I onda dodju 1.godinu kad ga nema. :lol:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

pon maj 01, 2017 11:25 pm

http://www.poundingtherock.com/2017/5/1 ... ts-thunder

Fantastican clanak o varijacijama odbrane spram Hardena i HOU uopste.Sigurno ce Pop koristiti nesto od ovoga. :ugeek:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

uto maj 02, 2017 7:39 pm

Sta bi Pop mogao uraditi da napravi neke prilagodbe? Pod broj jedan startati Dedmona umjesto Leea i staviti njega da cuva Andersona.LMA nek bude na Capeli.Visoke kombinacije tipa pomenute(osim kad oni igraju Andersona sa Capelom ili Neneom), te LMA/Gasol Ili Lee sa bilo kim od ovih IZBJEGAVATI!! :psujem:
Svaki od pomenutih visokih SA moze igrati na C protiv HOU,a Kawhi treba biti PF,kad oni tu stave Arizu.U tim situacijama vanjske pozicije popuniti Andersonom/Simmonsom/Ginobilijem/Bertansom.Takva jedna kombinacija sa Kawhiem na PFu je sinoc igrala samo 2min i imala je Net rtg +89, iako je C bio Gasol! :o :o Znaci to je blueprint kako treba raditi stvari protiv HOU.Nadalje,napadi moraju biti sporiji,LMA MORA biti bolji inace sve pada u vodu.Kawhi zajedno sa njim mora biti bolji iz udvajanja,sa boljim pasovima.
Ovakve situacije slika moraju zavrsavati pasom.Kawhi je ovdje uzeo sut i iako ga je pogodio,to nije najbolje rjesenje,jer neces 5 puta pogoditi sut preko ruke.HOU nece sutirati opet kao sinoc,ali SA ima samo jednu sansu da igra pametnije,agresivnije samouvjerenije i uopste bolje!Ako odu u 0-2 zaostatak,serija je zavrsena.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

uto maj 02, 2017 8:00 pm

slika

Timmy na treningu jutros,a ucestvovao je i u video analizi.Ako on svojim savjetima ne pomogne Aldridgeu,nece mu niko pomoci.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

sri maj 03, 2017 11:50 am

LMA se mora trznuti. Ja imam osjecaj da cemo proci ovo u 7 utakmica. Jesu nas rasuli nema sta, ali cemo se prilagoditi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Tema Autor/ica
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: San Antonio Spurs

čet maj 04, 2017 1:48 am

storm_raider je napisao/la:
sri maj 03, 2017 11:50 am
LMA se mora trznuti. Ja imam osjecaj da cemo proci ovo u 7 utakmica. Jesu nas rasuli nema sta, ali cemo se prilagoditi.
Prilagodicemo se,nema dileme,ali ako LMA ovakvom HOU ne bude stavljao 20p,nemamo mi sta tu traziti.Za MEM ga razumijem,oni su jaki defanzivno plus je cuvao Gasola.Ovdje treba naci nacina da se malo vise stedi u odbrani,ali u napadu mora biti agresivan.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija