Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri jul 04, 2018 3:18 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jul 04, 2018 3:01 pm
blueDBR je napisao/la:
sri jul 04, 2018 2:35 pm

I da ostane Leonard ne mogu biti konkurenti za naslov, jednostavno na ovom zapadu nema šanse po meni niko osim GSWa, a za PO sad imaju dosta dosta kvalitetnih ekipa na zapadu, od onih 8 sto su usli u PO ove godine svi su maltene zadrzali glavne igrače i pojačali se, imamo jos Denver koji su deveti već 2 godine zaredom, imamo LAL sigurno u PO zbog Jamesa, imamo 3 mlade ekipe od kojih će bar 1 sigurno iznenadit (PHX, DAL, SAC), po meni samo Memphis nema šta tu tražiti te LAC sa trenutnim sastavom

a Asharače gdje si to vidio za Penavu ?
Kad se kaze konkurent za naslov,misli se na nekoliko ekipa koje mogu osvojiti i iskoristiti eventualnu povredu GSa.Naravno da su oni najveci kandidat za titulu,ali to ne znaci da ne postoje ekipe koje im mogu parirati donekle,a onda zatim i svi ostali.Itekako su i oni ranjivi,to je pokazao zadnji PO,a iako su doveli Cousinsa,puno je tu upitnika oko njega.Inace se igrac tesko vracaju poslije te povrede,a racunaj da je jos teze za igraca koji ima 120kg.
Nadalje,zdrav Kawhi Leonard je top 3 igrac lige.To SA automatski stavlja medju 4-5 najboljih ekipa,ako bi ostao nekim cudom, kako vec rekoh.
Bez njega,SA je i dalje u igri za svaku poziciju od 3-8 na Zapadu.U to budi siguran.PHX,DAL,SAC sigurno nemaju roster za PO.LAC isto tako,MEM dosta upitan,mada ce imati Conleya nazad.
SA dijeli 8.poziciju(racunajuci bez Leonarda) sto znaci da se ekipa bez ikakvih problema vidi u POu.
Ma ja računam da Leonard nema šanse da ostane u SA, i da ostane voljni momenat nula,a sumnjam da će ga i Pop trpit, odbija taj novi supermax, pojebao malo klimu u ekipi za ovu sezonu tako da bi bilo bolje da ide. Po meni vidim SA od 5-7 mjesta. Ta 3 nemaju roster al imaju strasan, bas strasan potencijal i nadam se da će bar neko od njih uletit u PO. Bilo bi dobro da hoće mjenjat playoff sistem, da se ne gleda u post season ko je West-East, nego da 1 seed igra protiv 16og i sve tako ..

EDIT: AsharaK hvala puno to mi je promaklo ..
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri jul 04, 2018 3:45 pm

I ja racunam kao da on vec nije tu,ali sinoc nesto citam i gledam kako je Kobe isto radio,cini mi se 2007.Te hoce trejd,nece vise u LAL da bude,navijacima na parkingu govorio kupite dres CHI itd.,pa ostade.Tako da,nista nije gotovo dok ne bude gotovo.

Za 5-7 mjesta je vec realnije,jer sam samo diskutovao da PO nece biti upitan SAu.Mada,sta ako npr.LAL ipak popuste i daju Kuzmu i Ingrama? To je onda roster koji ce se i sa HOU komotno potuci...To je moje misljenje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jul 05, 2018 1:30 am

The Utah Jazz are interested in Nemanja Bjelica, per Tony Jones of The Salt Lake Tribune.
Free agent Amir Johnson is finalizing a one-year deal to return to the 76ers, league source tells ESPN.
Free agent guard Raymond Felton has agreed to a one-year deal to return to Oklahoma City, league source tells ESPN.
Devin Booker and the Phoenix Suns are progressing toward finalizing a 5-year, $158M maximum contract extension as soon as the weekend, league sources tell ESPN. Suns presented the offer to Booker in Los Angeles today.

Od danas zasad, stavicu ako nadjem gdje listu preostalih slobodnih agenata
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jul 05, 2018 4:03 pm

POINTS/COMBOS
slika
WINGS
slika
FORWARDS
slika
BIGS
slika

Eto,da bude jos preciznije sve.Ovdje jos samo treba dodati da je Bjelica potpisao za PHI.
Takodje kod RFA igraca siva boja znaci da im je ekipa dala QO(cime imaju pravo izjednaciti svaku ponudu drugih ekipa),a zelena da nije.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet jul 06, 2018 2:26 pm

Sportske pišu da je Nurkiću ponuđen ugovor 2+1 na 45 miliona dolara
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet jul 06, 2018 10:12 pm

Niko kredibilan nije to prenio za Nurkica.Moguce je,ali nesto mi je cifra bas velika.

Tony Parker u CHA.Covjek je htio i novac i ulogu.Novac koji je uzeo u CHA(10mil za 2god) mu je SA mogao dati,ali nazalost uloge za njega vise nije bilo pored Murraya,Millsa i Whitea.Kraj jedne ere,ali su Spursi obezbijedjeni na toj poziciji.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 12:43 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jul 06, 2018 10:12 pm
Niko kredibilan nije to prenio za Nurkica.Moguce je,ali nesto mi je cifra bas velika.

Tony Parker u CHA.Covjek je htio i novac i ulogu.Novac koji je uzeo u CHA(10mil za 2god) mu je SA mogao dati,ali nazalost uloge za njega vise nije bilo pored Murraya,Millsa i Whitea.Kraj jedne ere,ali su Spursi obezbijedjeni na toj poziciji.
fakat glupost bi bila Spursa njega da su potpisali za ove pare, jest legenda i sve al prestar je, nadam se da ce odradit ovaj ugovor do kraja i vjerovatno se oprostit bar na tekmu u San Antoniu, sad malo gledao ljetnu ligu Musa presjedio prvo poluvrijeme cijelo, vjerovatno nece igrat nije obucen presto sam pratit, dobar onaj Mo Bomba čamugica fakat nevjerovatan raspon ruku sjebo sam se :DD:
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 12:48 am

eo tek sad vidim da je on imao player option 5 miliona jos godinu ali nije htio, pičkasto od njeg malo al eto zeljan jos para dok može.

Oklahoma City Thunder & Carmelo Anthony will part ways this summer, likely saving team over $100M. Thunder working with Melo's reps on exits that include trade, stretch provision, per Adrian Wojnarowski.
Rockets, Lakers, Heat will have interest in Melo, per Marc Stein.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 1:46 am

blueDBR je napisao/la:
sub jul 07, 2018 12:48 am
eo tek sad vidim da je on imao player option 5 miliona jos godinu ali nije htio, pičkasto od njeg malo al eto zeljan jos para dok može.

Oklahoma City Thunder & Carmelo Anthony will part ways this summer, likely saving team over $100M. Thunder working with Melo's reps on exits that include trade, stretch provision, per Adrian Wojnarowski.
Rockets, Lakers, Heat will have interest in Melo, per Marc Stein.

Ako mislis na Parkera,nikakav PO on nije imao.On je bio FA.
Inace,nije bio problem para za njega u Spursima.SA je imao njegov cap hold i 5mil uopste nije neka cifra,posebno kad se zna da cap raste za 8mil narednu sezonu.Problem je sto on jos uvijek zeli da ima solidnu rolu(15-20min),a to jednostavno nije bilo moguce u trenutnom rosteru.Murray je znacajniji kao prospekt i defanzivac,Mills siri parket i ima bolji sut,White bukvalno kida SL,a jos prosle sezone je pokazao da itekako ima talenat.Da je ostao tu jos Tony,necije minute bi "patile" u korist njega,a to nikako ne bi bilo fer.Ovako je najpostenije,ali ce ga definitivno biti cudno gledati u drugom dresu. :( Licno sam mozda propustio 4-5 tekmi SA od 2000.,sto znaci da sam odgledao svaku fazu njegovog razvoja....Falice... :(
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 2:00 am

RFA Zach LaVine has agreed to a four-year, $80M offer sheet with the Sacramento Kings, league sources tell Yahoo. The Chicago Bulls have 48 hours to match.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 11:16 am

blueDBR je napisao/la:
sub jul 07, 2018 2:00 am
RFA Zach LaVine has agreed to a four-year, $80M offer sheet with the Sacramento Kings, league sources tell Yahoo. The Chicago Bulls have 48 hours to match.
CHI ce to mecirati,iako iskreno mislim da je to previse za LaVinea...MEM je potpisao Andersona iy SA za offer sheet od 37mil na 4 god.Radi se o punom MLEu na vise godina.Vidjecemo da li ce to Spursi mecirati,a mislim da bi trebali.Nije ovo previse para kad se uzme u obzir da je ugovor koji se lako trejduje i da cap raste.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 11:50 am

Restricted free agent center Jusuf Nurkic has agreed to a 4-year, $48M deal to stay with Portland, league source tells ESPN per Woj.

Mečirao je već Chicago budaletine, ne zna se ko je veća Kingsi ili oni ...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 12:04 pm

Fine pare za Nurka
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 12:53 pm

Ma odlicne pare za Juku s obzirom kakve mrvice dobijaju svi visoki igraci koji nisu zvijezde...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 2:18 pm

Fino ljeto na burzi u NBAu, ali šampioni se već 99 % znaju..
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jul 07, 2018 4:33 pm

Prve vesti bile su kako je Tyler Honeycutt pucao na policiju i zatim se zabarikadirao u stan gde je kasnije pronađen mrtav. Međutim, izvor Sportanda tvrdi da Honeycutt nije prvi potegao oružje na policiju. Još uvek ništa nije zvanično, Khimki se ne oglašava, ali je veliki broj portala i novinara preneo ovu vest...

tuga šta rade ovi američki drotovi ..
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 08, 2018 10:56 pm

Sad su izasle vijesti da su ga policajci nasli mrtvog u stanu.Izgleda da se sam ubio. :oops1:

Spursi izgleda nece mecirati ponudu MEM za Kylea.Mislio sam da hoce,ali izgleda da imaju druge planove.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 09, 2018 12:55 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned jul 08, 2018 10:56 pm
Sad su izasle vijesti da su ga policajci nasli mrtvog u stanu.Izgleda da se sam ubio. :oops1:

Spursi izgleda nece mecirati ponudu MEM za Kylea.Mislio sam da hoce,ali izgleda da imaju druge planove.
''Planirao je da ode i zatraži pomoć tog dana, ali onda se uznemirio i nisam ga mogla razumeti. Stvarno je želeo da se vrati u NBA, imao je dogovor sa Oklahomom da nastupa za njih u Letnjoj ligi, ali stigli su rezultati MRI testova koji su pokazali da ima problem sa kolenom i da ne može nastupati ovo leto. To je bilo ogromno razočarenje za njega. Rekla sam mu ako počne da se ponaša agresivno, da ću zvati policiju. Par trenutaka kasnije, nazvala sam policiju, oni su došli i ubili moje dete. Pokušali su da mi kažu da se ubio, ali im ne verujem. Iako je bio depresivan, uverio me je da nikada neće sam sebe povrediti, jer je znao da bi to mene povredilo. Obećao mi je''.
''Nije pucao uopšte na njih. Pucao je u vazduh, kroz prozor, dva puta, a ne u njihovom pravcu. To je bilo zato što je bio u panici i veoma uplašen. Policija je dovela čak 30 vozila i 3 helikoptera za jedno uplašeno dete. Zvala sam ih jer je bio agresivan, da pokušaju da ga smire, a ne da pokrenu celu akciju i povrede ga''.
Honeyycut-ova majka je ubeđena da Tyler nije okončao sam sebi život, već da je ubijen: ''To je poprilično velika kuća i nakon svega toga videla sam krv duž hodnika, krv na zidovima i tragove krvi do ormara u njegovoj spavaćoj sobi. On se nije ubio, ubijen je. Ako se upucaš, obično umreš na licu mesta, ne šetaš iz sobe u sobu. Verujem da su ga policajci upucali kroz prozor''.
''Kada su izvozili njegovo telo, tražila sam i molila da ga vidim, ali mi nisu dali. Rekli su da ne želim da ga vidim takvog, pa ne znam preko kojeg dela tela i kako je ubijen. Puzao je do ormana u spavaćoj sobi u pokušaju da se odbrani, krvarivši do smrti, i uzimao je sav nameštaj iz sobe i stavljao ga na vrata da bi se zaštitio. Rekli su mi da će im trebati do 10 meseci da završe istragu. Ali, kako mogu da im verujem da uopšte govore istinu''.
-Lisa Honeycutt, majka ubijenog košarkaša

A slabo sam pratio San Antonio nije me nesto on impresionirao a igrao je dosta vremena, u odbrani je rega

Brook Lopez i Milwaukee Bucksi dogovorili su jednogodišnju saradnju.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 09, 2018 1:08 am

Logicno da se policija pokusava zastititi i ograditi,kao i uvijek. :oops1: :oops1: :roll:
Ne sumnjam da je sve ovo sto je navela majka- istina,ali ipak je i on kriv...Za koji k...imas pistolj i jos pucas,bez obzira gdje!?Sportista?Ne ide mi to u glavu.

Kyle je igrao dosta i dobar je role igrac.Nista vise od toga.Cak nema ni toliko los sut,ali jednostavno odbija da sutira.Da se pitam,zadrzao bih ga,ali SA ili racuna da ce Leonard ostati ili da ce u eventualnom trejdu dobiti 1-2 krila i onda nema potrebe ovog placati toliko.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto jul 10, 2018 12:21 am

Latvian forward Davis Bertans has agreed to re-sign with the San Antonio Spurs on a four-year, $20-million deal, a league source told Sportando.

Free agent forward Luc Mbah A Moute has agreed to a one-year deal with the Clippers, league source tells ESPN.

A izgleda da će Carmelo u Houston kad raskine OKC sa njim ..

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija