Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri jun 27, 2018 1:18 pm

bogi je napisao/la:
uto jun 26, 2018 10:13 pm
Ima GOATa Smitha :rofl:
Nemoj zaboraviti ni TTa. :DD:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 7:57 am

George ostaje u OKCu (137mil/4 god),Paul u HOU(160mil/4god),Ariza u PHXu(15mil/1god),Gay u SAu(10mil/1god).
Od vecih FAova ceka se jos odluka Jamesa i Cousinsa.


U ostalim vijestima:

Free agent guard Will Barton has committed to a four-year, $54 million re-sign with the Denver Nuggets, league **** tell Yahoo. Barton will also have a player option on Year 4.


Denver Nuggets star Nikola Jokic has committed to a five-year, $146.5M maximum contract with the Denver Nuggets, league **** tell Yahoo. Denver has retained its two core free agents.

Kevin Durant has committed to a two-year, $61.5M deal to return to the Golden State Warriors, league **** tell Yahoo.

Free agent center Aron Baynes has agreed to a two-year, $11M deal to return to the Boston Celtics, league **** tell Yahoo.

****: Derrick Rose has agreed to a one-year, $2.1M deal to re-sign with Minnesota.

Free agent Gerald Green has agreed to a one-year, $2.4M deal to return to Houston, league **** tells Yahoo.

Free agent forward Omri Casspi has agreed to a one-year deal with the Memphis Grizzlies, league **** tell ESPN.

Free agent forward Ed Davis has agreed to a one-year, $4.4M deal with the Brooklyn Nets, league **** tell ESPN.

DeAndre Jordan and the Dallas Mavericks have verbally agreed on a one-year deal approaching the $24.1 million option with the Clippers for next season that Jordan relinquished Friday, according to league ****

Oklahoma City forward Jerami Grant has agreed to a three-year, $27M contract to return to the Thunder, league **** told ESPN.

Doug McDermott has agreed to a three-year, $22M deal with Indiana, league **** tells ESPN.

Free agent guard Marco Belinelli has agreed to a two-year, $12M deal with the Spurs, league source tells ESPN.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 11:33 am

Drago mi je za Ed Davisa što je otišao, više minuta za Nurkića, biće aBd oko 30 mpg.

Ilyasova u Bucksima 21 mil / 3
Nik Stauskas u Blazersima 1,6 mil / 1
Wolvesi će Butleru 9.og ponudi max od 110 mil / 4
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 1:49 pm

blueDBR je napisao/la:
ned jul 01, 2018 11:33 am
Drago mi je za Ed Davisa što je otišao, više minuta za Nurkića, biće aBd oko 30 mpg.

Ilyasova u Bucksima 21 mil / 3
Nik Stauskas u Blazersima 1,6 mil / 1
Wolvesi će Butleru 9.og ponudi max od 110 mil / 4
Pa ne zna se bas to za te minute.Zavisi od mnogo faktora.
No najprije treba vidjeti hoce li Juka uopste tamo ostati!?Nije to bas toliko sigurna stvar.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 1:50 pm

Ma jeste, kud ce u pm :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 2:33 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned jul 01, 2018 1:49 pm
blueDBR je napisao/la:
ned jul 01, 2018 11:33 am
Drago mi je za Ed Davisa što je otišao, više minuta za Nurkića, biće aBd oko 30 mpg.

Ilyasova u Bucksima 21 mil / 3
Nik Stauskas u Blazersima 1,6 mil / 1
Wolvesi će Butleru 9.og ponudi max od 110 mil / 4
Pa ne zna se bas to za te minute.Zavisi od mnogo faktora.
No najprije treba vidjeti hoce li Juka uopste tamo ostati!?Nije to bas toliko sigurna stvar.
Pa prošlu sezonu, svaku utakmicu skoro je Nurk prvi odmarao i generalno od prve petorke najviše odmarao jer je Davis za minute provedene na terenu dobro radio na obje strane, sada nemaju para za nekog dobrog backup centra koji je FA, a na klupi mu također nemaju zamjenu. A ko će mu ponudit višegodišnji max milionski ugovor niko .. Portland nek mu da od 15-20 miliona po sezoni njemu je zlatno, postoji opcija i da prihvati ovu qualifying offer od 4-5 miliona za sljedeću sezonu i onda sljedeće postane neograničen FA, a opet i da ponudi neko mu ugovor dobar na više godina, Portland ima retardiranog GM-a, izjednačit će ponudu iako Nurk ne vrijedi trenutno višegodišnji max. O Portlandovom GMu dovoljno govori to što Patu nisu ni qualifying offer dali (postao je FA), na Shabbaza isto tako ne računaju tolko (draftali 2 beka i potpisali Stauskasa). Još veći problem je od ovog što su u govnima sa ugovorima preplaćenim (Meyers?!?!, Turner ?)
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 3:30 pm

Meni su Trailblazersi nekako najvise luzerski tim u citavoj ligi, od vremena koliko ja pratim ligu, a i prije su imali pehova milion. Mrski su mi strasno, Lillarda ne volim ni na slici vidjeti, a jos su mi mrzi jer je Nurkic tamo. Ne mogu ga nikako jer izbjegava reprezentaciju, al opet to je druga stvar.
Najzanimljivije ce definitivno biti gdje ce James. Napravise sapunicu od toga svega, a njegovi navijaci ce opet morati novi dres kupovati :D Ja bih ga volio u Phili, cisto da onako mlada ekipa stekne iskustvo igranja sa takvim igracem i da steknu neke nove radne navike koje on donosi sa sobom.
Nadao sam se da bi svi mogli propustiti Doncica do Bullsa, ali nista od toga nazalost. Mislim da ce Porter Jr. biti steal drafta ako ga zaobidje problem sa povredom. Drago mi je vidjeti da se i ovdje prati NBA, skroz sam zaboravio da imaju i druge teme mimo Zelje :D
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 8:15 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned jul 01, 2018 3:30 pm
Meni su Trailblazersi nekako najvise luzerski tim u citavoj ligi, od vremena koliko ja pratim ligu, a i prije su imali pehova milion. Mrski su mi strasno, Lillarda ne volim ni na slici vidjeti, a jos su mi mrzi jer je Nurkic tamo. Ne mogu ga nikako jer izbjegava reprezentaciju, al opet to je druga stvar.
Najzanimljivije ce definitivno biti gdje ce James. Napravise sapunicu od toga svega, a njegovi navijaci ce opet morati novi dres kupovati :D Ja bih ga volio u Phili, cisto da onako mlada ekipa stekne iskustvo igranja sa takvim igracem i da steknu neke nove radne navike koje on donosi sa sobom.
Nadao sam se da bi svi mogli propustiti Doncica do Bullsa, ali nista od toga nazalost. Mislim da ce Porter Jr. biti steal drafta ako ga zaobidje problem sa povredom. Drago mi je vidjeti da se i ovdje prati NBA, skroz sam zaboravio da imaju i druge teme mimo Zelje :D

Ne izbjegava repku, najmanje je tu sve do njega vjeruj mi, a što je najgore i pravila vezana za to nisu propisana fino, nije sve definisano pa zavisi to sve od ugovora do ugovora. Na svakom cosku promoviše BiH tamo i patriota je, za mene dosta da ga podrzavam i pratim, a i jedini naš je da igra stalno pa se isplati budit po noći :)

I ja bi volio James da hoće u Philu, nek je ugovor na 4, on će bar na 2 titulu uzet s njima, a još imaju i dosta mjesta u capu, pišu Ameri da će probat Leonarda dovest tradeom, ponudit Šarića, Covingtona i pickove. Svakako SA neće Leonarda na zapad trejdat, to bi bila ekipa za titulu 10000% :baklja:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 01, 2018 11:15 pm

Vjerovatno ce Leonard tamo gdje i James,jer ce onda ti ljudi biti spremni trejdovati sve sto SA bude trazio. :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 1:26 am

Ma da, trejd Jamesa ce odrediti jos dosta stvari i u ostalim ekipama. Kako god, bice zanimljivo vidjeti na kraju na sta ce sve izaci
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 2:14 am

MrkiMedo je napisao/la:
pon jul 02, 2018 1:26 am
Ma da, trejd Jamesa ce odrediti jos dosta stvari i u ostalim ekipama. Kako god, bice zanimljivo vidjeti na kraju na sta ce sve izaci
WOJ Bomb : LBJ -> Lakers

4 godine - 154 mil

***** ti život ako je ovo fakat vako, fuj fuj

EDIT : A evo izgleda i potvrđeno
http://pokit.org/get/?da0f9766b0f1a282b ... 919768.jpg
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 11:13 am

Ovo je istina,a sa Jamesom su vec poptpisali i McGee,Stephenson i KCP. Okuplja se zanimljiva ekipa. :D
Meni je najvaznije da im Spursi(tim za koji navijam) nekako daju i Kawhia za ono sto trazimo,a to je:
Multiple league sources suggest the Lakers could send a package to the Spurs featuring Ingram, multiple first-round picks, a sign-and-trade involving Randle, and possibly Josh Hart. :shisha:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 11:16 am

Ne vjerujem bas da bi ga mogli pustit u LAL :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 11:20 am

Yebo ti ovaj nba, šta bi im husić radio da dođe, kakvi salary capovi i pizde materine

doveo bi jamesa ispod stola
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 11:26 am

AsharaK je napisao/la:
pon jul 02, 2018 11:16 am
Ne vjerujem bas da bi ga mogli pustit u LAL :D
Najveći problem kod Leonarda je što je on sljedeće ljeto FA i što je javno izjavio da će samo za LAL potpisati, i sad ko bi normalan ponudio šta fino za njega ako znaš da te napušta sljedeće ljeto i ide u LAL, dolazak Jamesa je još veći razlog za ovaj trejd + LAL se danas/sutra sastaje sa rođom, to bi bila strašna opcija.

Ball, Kuzma, Kawhi, James, Boogie
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 11:30 am

Moguce, al mislim da ga nece slati na zapad, nekako mi i logicno :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 11:43 am

Hezonja NYK 1 godina - 6.5 miliona, ganjali su ga još Portland, Sacramento i Memphis
McGee LAL 1 godina - veteranski minimum
KCP LAL 1 godina - 12 mil
Lance Stephenson 1 godina - 4 mil
Aaron Gordon Orlandoo 4 godine - 84 miliona/

Elfrid Payton nakon što nije produžen od strane Phoenixa zbog čišćenja capa, potpisuje za Pelicanse

McGee po meni nepotreban, Lopez sigurno odlazi nije ništa pokazao, imaju još Randlea koji se extra pokazao, te Wagnera draftovali koji treba minute da napreduje. Ovaj dolazak po meni samo znači da je Randle (sign-n-trade) uključen u taj Leonard trejd pa im treba još kakva jeftina opcija na centru.

Evo i jedna zanimljivost James i njegov budući trener Walton su ista draft klasa :rofl: :rofl: :rofl:

EDIT#3 : I zvanično, danas sastanak Magic - Capela i Magic - Boogie ..
Capela je RFA, a Boogie UFA
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 12:46 pm

Ocekivao sam da ce jos trajati ova sapunica, nije zanimljivo kad se sve ovako brzo zavrsi.
Ako Leonard ne dodje u Lakerse oni nece imati nikakve sanse protiv Warrirosa u sedam utakmica. KCP, McGee i Stephenson nisu igraci sa kojima se moze napasti prsten. Stephenson je budala i ima tu neku pozitivnu ludost u sebi, ali igrac za 20 minuta u igri gdje ne smije nikad on voditi napade ili bilo sta. Moze odigrai solidnu odbranu, to je u Pacersima sa onom ekipom dobro radio, ali ovi Lakersi nisu ni blizu odbrambeno mocni kao sto su tad bili Pacersi sa Hillom, Georgem, Westom i Hibbertom.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 12:54 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon jul 02, 2018 12:46 pm
Ocekivao sam da ce jos trajati ova sapunica, nije zanimljivo kad se sve ovako brzo zavrsi.
Ako Leonard ne dodje u Lakerse oni nece imati nikakve sanse protiv Warrirosa u sedam utakmica. KCP, McGee i Stephenson nisu igraci sa kojima se moze napasti prsten. Stephenson je budala i ima tu neku pozitivnu ludost u sebi, ali igrac za 20 minuta u igri gdje ne smije nikad on voditi napade ili bilo sta. Moze odigrai solidnu odbranu, to je u Pacersima sa onom ekipom dobro radio, ali ovi Lakersi nisu ni blizu odbrambeno mocni kao sto su tad bili Pacersi sa Hillom, Georgem, Westom i Hibbertom.
PG : Lonzo Ball / Josh Hart
SG : Caldwell-Pope / Stephenson
SF : LeBron / Ingram
PF : Randle / Kuzma
C : McGee / ZuPac / Wagner

Od ove postave 35 mil LBJ, pa KCP 12 mil (toliko otprilike i Randle), svi ostali ispod 10 milki po sezoni
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 02, 2018 4:01 pm

blueDBR je napisao/la:
pon jul 02, 2018 11:26 am
AsharaK je napisao/la:
pon jul 02, 2018 11:16 am
Ne vjerujem bas da bi ga mogli pustit u LAL :D
Najveći problem kod Leonarda je što je on sljedeće ljeto FA i što je javno izjavio da će samo za LAL potpisati, i sad ko bi normalan ponudio šta fino za njega ako znaš da te napušta sljedeće ljeto i ide u LAL, dolazak Jamesa je još veći razlog za ovaj trejd + LAL se danas/sutra sastaje sa rođom, to bi bila strašna opcija.

Ball, Kuzma, Kawhi, James, Boogie
Malo si dezinfoirmisan.Nakon potpisa Jamesa,KCPa,Stephensona i McGeea,LAL vise nemaju prostora da dovedu ikoga ove sezone osim igraca za vet.minimum ili ako puste Randlea.Naravno,ne racunajuci trejd za Kawhia.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija