Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned sep 24, 2017 10:45 pm

Dobar potez Prestia,nema sta.Doveo je Westbrooku 2 All star igraca(minimalno na godinu) i vidi se da ne sve nacine pokusava da ga zadrzi,jer ovaj jos nije potpisao produzenje.
Takodje,OKC sada postaje jedan od glavnih rivala GSa i zaista ulazimo u zanimljivu sezonu. :)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto okt 03, 2017 10:44 pm

The NBA All-Star Game is switching formats this season, as two captains will select the teams without regard to which conferences the players play in, the league announced Tuesday.

The players who win the fan vote from each conference will be the captains.

There will still be 12 players selected from each conference for the game in Los Angeles on Feb. 18. Five players from each conference will be selected as starters, with the fan vote being worth 50 percent, player vote worth 25 percent and media vote worth 25 percent. Seven reserves for each team will be picked by each conference's head coaches.

The new system will enable players from each conference to play against each other and will allow current teammates to face off. Starters will be picked first, so the 10 players voted in as starters will remain that way.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto okt 03, 2017 11:35 pm

Pozdravljam potez.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 11, 2017 10:26 pm

Nekoliko brzih vijesti:Embiid potpisao max. s PHI na 5 god,ali ce isplata cjelokupnog ugovora zavisiti od njegovog zdravlja,Wiggins potpisao max. sa MIN.Isto 5god,bez PO za 146mil.Rondo mora na operaciju sportske hernije,Batumu ne treba operacija,te je izgleda mali Exum iz UTA ponovo izgubljen za sezonu.Ovaj put zbog ramena. :roll:

Inace,predsezona se blizi kraju,a njene utakmice ce se igrati do ovog petka.U ovo utakmica sto sam pregledao,niko nije pokazao bas neki drastican napredak.Sve je to manje vise ista igra pojedinaca,kao i ekipa,gledano sveukupno.Jedini koji je bas ostavio jak utisak u predsezoni je Kuzma iz LAL.Za sada se cini kao "kradjom" drafta.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 11, 2017 11:36 pm

Jedva čekam da počne više
Željezničar ante portas !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto okt 17, 2017 10:32 am

Prodajem NBA league pass za cijelu sezonu 50 KM. Ja licno to sve radim pa kad god se desi da vam zakljucaju acc ja vam to sve vratim u roku od 2-3 minute jer uvijek gledam i tu sam u svako doba noci :D
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto okt 17, 2017 1:08 pm

Veceras pocinje nova NBA sezona.Konacno,moze se reci,iako ove godine starta ranije nego inace. :baklja:
Sezonu otvaraju CLE i BOS i bice to prava poslastica s obzirom na sva desavanja od ljetos,pocevsi od trejda Irvinga,pa do brojnih pojacanja u CLE.James je zvanicno upitan za ovaj mec,a mislim da ce tekma biti prenosena i na jednom od kanala SKa.

Nakon toga,slijedi tekma izmedju GS i HOU u kojem ce prvima biti dodjeljeno sampionsko prstenje,te cemo moci vidjeti i Paula u dresu HOU.Da li je njegovo dovodjenje imalo primaklo HOU u borbi za sami vrh,ostaje da se vidi,kao i to da li ce Paul unijeti imalo elemenata igre sa poludistance!? ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto okt 17, 2017 4:31 pm

Ja sam misljenja da ce Cavsi ove godine biti puno, puno slabiji. Ako Wade opet bude imao problema sa ozljedama, a i Rose, od njih nista jer nece sastaviti dobar broj utakmica gdje ce biti svi zdravi. Love ce od sada startati na centru sto je isto novost kod njih. Sumnjam da ce mu to biti strano, ali valjda mu je to saopstio James, a ne Lue pa mu nije bilo bas najdraze. Wade ce isto poceti umjesto Smitha, po meni cista glupost jer bi im nekako bio koristniji sa klupe u drugom unitu, al hajde.
Sto se tice Rocketsa oni bi opet trebali biti top3 napada lige, a u odbrani sta bude s tim da sad imaju Paula i Mbah a Moutea u startnoj petorci. Ne treba na startu odmah ocekivati bas previse i neku uigranost, al ja vjerujem da ce se moci dobro potuci sa Warriorsima kad krene PO. Ni OKC ne bih otpisao u toj borbi, dobra je i ono ekipa sigurno. Kako god bilo, ko god sa zapada igrao finale, mislim da ce uzeti bez vecih problema, a ove godine vjerujem da bi Celticsi mogli upasti umjesto Cavsa.
Ps. narednih sedam dana imate besplatno utakmice preko league passa. Samo je potrebno registrovati se, prijaviti karticu i to je to. Samo nemojte zaboraviti za sedam odjaviti sve to :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 18, 2017 8:14 am

Kakav lom noge Haywarda...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 18, 2017 10:00 am

storm_raider je napisao/la:
sri okt 18, 2017 8:14 am
Kakav lom noge Haywarda...
Strasno je ono bilo i uzasan pocetak sezone.Inicijalna dijagnoza je fraktura tibije i clanka dok ce MRI polazati da li ima daljnjih ostecenja.Za nadati se da ce sve biti ok vjerujem da hoce.Jak je ono momak i sve je postigao svojim radom.Vratice se on. ;)

Sto se tice tekme,CLE me uopste nije odusevio.Zbog novih igraca moraju prilagoditi svoj "James sistem" igre i to ce biti proces.Ono sto je evidentno bilo sinoc je da im je spaceing losiji i to se odrazilo i na broj pokusaja i uopste na broj pogodjenih trojki.Imena su im jaka,ali je dug put pred njima ds ovo bude kompatibilna ekipa.BOS me,s druge strane, odusevio svojim odgovorom nakon povrede Haywarda.Brown odlican iako se mora bolje kontrolisati na terenu,Tatum izgledao solidno nakon sporijeg starta,a Irving ce biti lider,to se vidi.Naravno,ova povreda znaci da oni nece daleko,ali ce im valjati za buducnost zbog svih minuta koje ce dobiti ovi mladi igraci.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet okt 20, 2017 8:53 am

Ja ne mogu da se otmem dojmu da je Carmello mogao mnogo, mnoooooogo vise..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub okt 21, 2017 2:07 am

juka mi je skroz potanak
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub okt 21, 2017 6:32 pm

Ma Juka je sinoc bas divljao u POR.Opet one neke njegove face,ruzan govor tijela itd.Ne znam samo sto mu to treba,kad je u dobroj ekipi,a i krenulo ih je dobro.

@storm Ma Carmelo je lijen lik.Nevjerovatan talenat,ali nikada nije previse radio na svojim nedostacima.

BOS sinoc dobi PHI u vrlo znacajnoj tekmi za njih jer moraju poceti igrati dobro.Posebno jer je ekipa nova,a ostali su bez Haywarda,pa je i upitno koliko su i da li su uopste bolji od proslogodisnje ekipe!?Kod PHI po DD Embiida i Simmonsa,ali daleko od toga da su izgleda dobro na parketu.Mene iznenadi i suvise lagana pobjede CLE nad MIL koji bi ove godine trebao biti opasniji.Medjutim,sve sto sam vidio kod njih je Giannis i mediokriteti.Fali im Parker i za nadati je da cd biti onaj stari kad se vrati.
GS preokrenuo -17 protiv limitiranog rostera NOPa,a ono sto je indikativno u prva njihova 2 nastupa je slaba odbrana.Medjutim,to je i ocekivano.Oni jos "spavaju".
I za kraj,Ball sinoc imao skoro TD za LAL protiv PHXa,ali zaista ne znam koliko je to mjerilo necega,jer po do sada vidjenom od svih ekipa,PHX je daleko NAJGORA ekipa lige.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned okt 22, 2017 3:49 pm

Sinoc Giannis rekord karijere sa 44p i fantasticna pobjeda u super tekmi protiv POR.Treba istaci da se sinoc povrijedio i Teodosic.Noga je u pitanju,ali se ceka MRI.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 23, 2017 9:15 pm

Vala jesu krenule povrede na početku sezone, da Bog sačuva...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 25, 2017 9:29 am

Povrijedi se sinoc i Davis.Povreda koljena je u pitanju i znace se vise nakon MRIa.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 25, 2017 10:14 am

Sta je sa tim povredama vise, svasta
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet okt 26, 2017 9:42 am

Pocetak je sezone,igraci jos hvataju formu i to se desava,nazlost.

Sto se tice sinocnjih predstava,CLE neocekivano izgubio od BKNa,a nemaju ni neku igru.Sve je to samo James,za sada.MIN s lakocom izgubila od DET,kao i DEN od CHA i odbrane ova 2 tima zaista izgledaju ocajno na pocetku sezone.PHI izgubila prakticki dobijenu utakmicu protiv HOU trojkom Gordona u zadnjoj sekundi.MEM nakon 3-0 starta neocekivano izgubio od DAL,kao i UTA od PHXa. :r
TOR dugo imao ega,cak i vodstvo protiv GSa,ali su ovi zategli odbranu u zadnje 2-3min i prelomili utakmicu.Inace,GS izgleda bas neubjedljivo na pocetku sezone.I za kraj,LAL dobise WSH koji je bio bez poraza i to nakon sto je Gortat na tviteru najavio dominaciju Wall nad Ballom.Bas je izdominirao sa 31% sutem iz igre i porazom. :lol:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet okt 27, 2017 11:17 am

Sinoc trojka Griffina u zadnjoj sekundi za pobjedu protiv POR u gostima.Nurkic opet inao problema sa faulovima nije bio na nivou u odnosu na ono sto ovi ocekuju od njega.U 2.tekmi kasnijeg programa,Cousins izdominirao u svom povratku u SAC,iako su ga navijaci fino docekali a fransiza pripremila video tribute. :DD:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 30, 2017 10:05 am

Trenutna forma glavnih kandidata za titulu(osim HOU),zaista izgleda lose.I dok je za SA to donekle i opravdano posto ne igra najbolji igrac,vrlo je cudno sta se desava u CLE!?Sistem kao da im ne postoji,James ne djeluje previse zainteresovano,a ostali igraci nisu bas previse kvalitetni da bi konstantno individualno kreirali.Istini za volju i njima fali Thomas,ali bi to na ovom Istoku trebalo izgledati bolje.Sto je jos cudnije,odbrana im izgleda jos slabije u odnosu na proslu sezonu,a nominalno su tu kvalitetniji dodavsi u off sezoni Crowdera i Wadea.

Sto se tice GSa,njihova odbrana takodje izgleda jako lose.Ove utakmice sto su dobili,izvukli su svojim ogromnim ofanzivnim talentom i jasno se vidi da imaju tzv.sampionski hangover.Licno ne sumnjam da ce se oni zategnuti kad-tad,ali u ovih prvih 7 utakmica,glavni role igraci im izgledaju staro i potroseno,Green je daleko od dobre ofanzivne forme,te sav teret pada na vodeci trojac kod kojeg svaki od njih mora zabiti 20+p da bi bili u utakmici.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija