Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet sep 21, 2018 12:28 pm

Trening kampovi se blize.PHI ce svoj imati vec sutra,a prvu utakmicu vec za 7 dana.

Od ostalih vijesti,Butler zatrazio trejd iz MIN.Ne svidja mu se atmosfera u tom timu i zeli ici.Destinacije koje preferira su BKN,NYK,LAC.Vjerovatno ce do trejda doci u narednim danima s obzirom da izvjestaji govore kako on nema namjeru da se pojavi u trening kampu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 01, 2018 7:28 pm

Neke utakmice u predsezoni su vec odigrane.Naravno,najvisa ocekivanja su bila okrenuta ka Jamesovom debiju u dresu LAL i izgledao je kako uvijek izgleda,s tim da ce ekipi trebati dosta rada.Leonard takodje debitovao za TOR i bio dobar,kao i DeRozan za Spurse.GS bio na nivou,a BOS "zdrava" petorka zaista izgleda zastrasujuce.
Svaku noc do 12.ovog mjeseca ce biti predsezonske utakmice,a onda slijede 4 dana pauze prije pocetka sezone.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub okt 13, 2018 11:39 am

Imal ovdje ljudi jos sto prate NBA, mogli bi smo napraviti jednu sport1 fantasy, za draft bi se dogovorili
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto okt 16, 2018 7:26 pm

blueDBR je napisao/la:
sub okt 13, 2018 11:39 am
Imal ovdje ljudi jos sto prate NBA, mogli bi smo napraviti jednu sport1 fantasy, za draft bi se dogovorili
Nisam ti bas ja za te lige.Pratim skoro sve utakmice,posao,ovo-ono...Nemam vremena. :D Ali... ako nadjes dovoljno ljudi,sto da ne!?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto okt 16, 2018 7:40 pm

Veceras starta ludilo. :baklja: :baklja: Konacno. :)
Dosta ekipa u novim sastavima,dosta povrijedjenih igraca se vraca i mislim da je zanimljiva sezona ispred nas.Po meni,2 najveca konkurenta za titulu su GS i BOS.BOS u slucaju njihovog susreta dajem prednost.Jednostavno ljudi imaju sve,od trenera,sirine,atletike,mladosti,iskustva....GS tu vec kaska.Njihov core je fantastican,ali glavni role igraci su stari i znakove slabosti su poceli pokazivati jos prosli PO.Tu najprije mislim na Iguodalu i Livingstona.Neki misle da ce se to kompenzirati Cousinsom kad bude zdrav,ali zadnja stvar koja je njima trebala je jos jedan potrosac lopti koji nije kakav defanzivac.Njaveci konkurenti BOS na Istoku ce biti PHI i TOR,tako da ove godine sigurno nece biti setnja kroz tu konferenciju,kao u eri Jamesa.Prvo mjesto ce itekako biti bitno,jer ove 3 ekipe ce skoro sigurno uzeti prve 3 pozicije.Ne treba zaboraviti ni MIL sa mnogo boljim Giannisom i konacno pravim trenerom u Budenholezeru.

Zapad je dosta neizvjesniji.Legitimno je 10 ekipa u borbi za PO plus nikome lagan zalogaj nece biti ni MEM,ni DAL,pa ni PHX.HOU je sigurno slabiji nego prosle godine,OKCu se predvidja skok,ali ce u sezonu uci bez Westbrooka,Robersona,a mozda i Adamsa.UTA se daju velike sanse(s razlogom,kompletan roster zadrzan),a vidim da mnogi tipuju i na LAL,te DEN.Po meni su svi ovi timovi jako blizu i mali detalji ili necija povreda ce odlucivati o poretku.

Prva tekma veceras izmedju BOS i PHI je na SKu. 8-)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 17, 2018 12:18 am

blueDBR je napisao/la:
sub okt 13, 2018 11:39 am
Imal ovdje ljudi jos sto prate NBA, mogli bi smo napraviti jednu sport1 fantasy, za draft bi se dogovorili
+1
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 17, 2018 11:29 am

Boston pokazao ko je babo na istoku, sa očajnim Irvingovim šutem, prvim nastupom Gordona bez većih problema istukli Sixerse, Phili fali dosta poena iz secund unita gdje su dominirali Ilyasova i Bellineli al godine su na njihovoj strani, vidjecemo kako ce ove godine igrat kad sut i nije im neka bas jača strana, Oklahoma me iznenadila ocekivao sam BO bez Westbrooka i Robersona al su se dobro drzali protiv zmija

btw znas li ti neki stream da rade multi prenos, valja večeras CLE-TOR, NOP-HOU, MIN-SAS pratit u isto vrijeme, ovaj šugavi zapad u 4 samo gledam kad je Nurkić u pitanju
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri okt 17, 2018 12:19 pm

blueDBR je napisao/la:
sri okt 17, 2018 11:29 am
Boston pokazao ko je babo na istoku, sa očajnim Irvingovim šutem, prvim nastupom Gordona bez većih problema istukli Sixerse, Phili fali dosta poena iz secund unita gdje su dominirali Ilyasova i Bellineli al godine su na njihovoj strani, vidjecemo kako ce ove godine igrat kad sut i nije im neka bas jača strana, Oklahoma me iznenadila ocekivao sam BO bez Westbrooka i Robersona al su se dobro drzali protiv zmija

btw znas li ti neki stream da rade multi prenos, valja večeras CLE-TOR, NOP-HOU, MIN-SAS pratit u isto vrijeme, ovaj šugavi zapad u 4 samo gledam kad je Nurkić u pitanju
BOS je stvarno sila.Sigurno najkompletniji roster u ligi,a vec na ljeto ce izgleda opet imati lottery pik od SAC,a mozda i MEM koji je top 8 zasticen. :rofl:
PHI je pokazala ozbiljne slabosti,posebno se to odnosi na slabu klupu.Doduse,falio im je Chandler.
Mene ne iznenadjuje to sto se OKC drzao u tekmi sa GSom.I njima je problem bila produkcija s klupe i dok Curry i Durant nisu povukli,bilo je neizvjesno.

E ne znam ti za te streamove,jer ja gledam na LPu.Usput,prva sedmica ti je besplatno,samo se moras registrovati i upisati broj kartice,ali ti je kljucno da OTKAZES nakon isteka besplatne sedmice da ti ne bi skinuli pare. ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet okt 19, 2018 12:34 pm

Budala jedna ovaj Nurkic, jedva izdrzim do pola 5 da gledam a on udje u greske s licnim ccc al W je W i to protiv Lakersa
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned okt 21, 2018 10:12 am

Samo se nadam da ce Rose izdrzati cijelu sezonu. Ovo do sada je odlicno.

Sinoc Musa prve poene upisao. Kada BKN igra sa POR?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned okt 21, 2018 10:13 am

Kospa je napisao/la:
sri okt 17, 2018 12:18 am
blueDBR je napisao/la:
sub okt 13, 2018 11:39 am
Imal ovdje ljudi jos sto prate NBA, mogli bi smo napraviti jednu sport1 fantasy, za draft bi se dogovorili
+1
Pravi slobodno. Ja sam tu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 12:24 am

storm_raider je napisao/la:
ned okt 21, 2018 10:13 am
Kospa je napisao/la:
sri okt 17, 2018 12:18 am
blueDBR je napisao/la:
sub okt 13, 2018 11:39 am
Imal ovdje ljudi jos sto prate NBA, mogli bi smo napraviti jednu sport1 fantasy, za draft bi se dogovorili
+1
Pravi slobodno. Ja sam tu.
Steta sto ovo nismo ranije dogovorili, prvo kolo je vec proslo al kad bi se skupili do kraja sedmice mozda bi mogli napraviti nesto
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 12:16 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 21, 2018 10:12 am
Samo se nadam da ce Rose izdrzati cijelu sezonu. Ovo do sada je odlicno.

Sinoc Musa prve poene upisao. Kada BKN igra sa POR?
Februar i Mart, 2 tekme samo jer nisu ista konferencija
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 12:20 pm

https://basketball.prava ljubav nije potrošna.yahoo. ... 6ba6659675

Eto napravio sam, u nedelju u 23h draft, nadam se da ce se do tad skupit par igrača
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 1:17 pm

Valjda ce vas biti. :) Dobra sezona,za sada.Zanimljivo u obje konferencije.Ima se sta gledati,a ne da se vrte 4-5 ekipa. :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 2:02 pm

Nije ti link dobar..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 2:32 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 22, 2018 2:02 pm
Nije ti link dobar..
pojma nemam sto se mjenja sam link

https://basketball.fantasy sports.yahoo.com/nba/191919/invitation?key=433b5d0848564e4f&soc_trk=lnk&ikey=b727596ba6659675


zabranjena riječ na forumu fantazysports wtf ... do tog je

samo spoji fantasy i sports i udji na link
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 4:01 pm

@Lars, mozes li ovu rijec ponovo dozvoliti?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon okt 22, 2018 11:02 pm

blueDBR je napisao/la:
pon okt 22, 2018 2:32 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 22, 2018 2:02 pm
Nije ti link dobar..
pojma nemam sto se mjenja sam link

https://basketball.fantasy sports.yahoo.com/nba/191919/invitation?key=433b5d0848564e4f&soc_trk=lnk&ikey=b727596ba6659675


zabranjena riječ na forumu fantazysports wtf ... do tog je

samo spoji fantasy i sports i udji na link
Uletio :D

mozda da promijenimo umjesto 2 centra da stavimo jedan centar a dodamo utility jos jedan
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub nov 10, 2018 11:43 am

Posto su vi u ligi odigrali oko destak tekmi,mogu se povuci i neke kratke crtice...
TOR sa Kawhiem izgleda fantasticno.Dao im je sigurne poene u napadu na velikom procentu ucinkovitosti,dok su u odbrani i bez njega imali ogroman potencijal.Vrlo lako su u direktnim duelima pobijedili BOS i PHI i nastave li ovim tempom,prvi su favorit Istoka.Odmah iza njih je MIL koje je Budenholzer preporodio.Bukvalno svi igraci su prijetnja sa perimetra dok je lopta u rukama Giannisa,cime mu se daje spacing koji on obilato koristi.BOS,iako sigurno ima najsiri roster u ligi,se jos uvijek trazi.To je bilo i za ocekivati,jer nikada nije lako ponovo u postavu vratiti 2 All star igraca,a da su mladi prije toga poprilicno etablirali svoje uloge.Medjutim,sezona je duga i to je ono sto im odgovara.Uspiju li se uklopiti,bice bas jaki.Najvece razocarenje za mene na Istoku,za sada,je PHI(ne racunajuci WSH koji ima budale u ekipi,pa ih nije potrebno ni pominjati posebno).Prije sezone sam je imao u top 4 ekipe lige,ali su daleko od toga.Pokazuje se da imaju premalo ofanzivnog oruzja(Redick 3.najopasniji ofanzivac ekipe,mozda cak i drugi) i to je problem koji ne vidim kako mogu rijesiti!?Ovoj grupi ekipa treba dodati IND,koja igra sasvim solidno,ali u nekoj potencijalnoj PO seriji,zaista ne vidim da mogu dobiti ijednu od ove 4 ekipe.Ostatak Istoka ocekivano,nit smrdi,nit mirise.Igraju toplo-hladno,mijenjaju petorke itd.

Na Zapadu,GS potvrdjuje svoj kvalitet,ali od pocetka sezone imaju problema sa sitnim povredama.Pocelo je sa Iguodalom i Livingstonom,preko Greena,a evo sad i Curry.Cousinsa jos uvijek nema,a potrebna im je svjeza krv.Nakon njih,tu je DEN koji igra odlicno.Imaju sirinu,vec nekoliko sezona su na okupu i to koriste.Jako tesko ih je dobiti.Ista stvar je i sa POR.Iako su im navijaci cesto nezadovoljni i roster ima svojih mana,oni koriste cinjenicu da je okosnica ekipe duze na okupu i to im se vraca kroz rezultate.Nakon ove 3 ekipe,pa sve do 12.mjesta u konferenciji,bukvalno imamo timove koji ce u par utakmica biti blize vrhu,a onda nakon nekoliko slijedecih,ispasti iz prvih 8.Dakle,konstantnosti nema,sto zbog neuigranosti rostera,sto zbog povreda,sto zbog cinjenice da su sve te ekipe priblizne kvalitetom jedna drugoj.Ono sto cudi,za sada,je da su u ovoj grupi i UTA i HOU.I dok se za HOU ocekivalo da ce imati blagi pad zbog gubitka dobrih defanzivaca na perimetru,sumnjam da je neko ocekivao da ce UTA startati sezonu 6-6.Treba reci da HOU ima i neocekivane probleme u napadu,s obzirom da su neku noc protiv OKCa zabili samo 80p,sto je najmanji broj postignutih poena u ovoj sezoni jedne ekipe u NBAu.Trebali su biti glavni "izazivac" GSa i ove sezone,a kako stvari stoje,slijedi im borba za sam PO.Zapad je,zaista,"dog fight" svaku noc,kako ameri vole reci.Najslabije 3 ekipe konferencije i ekipe za koje sigurno mogu reci da nece u POu su DAL,PHX i MIN.Prve 2 zbog mladosti i nedovoljnog kvaliteta rostera,a 3. zbog situacije oko Butlera koja ce im stvoriti zaostatak koji kasnije nece moci sustici...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija