Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: Kendrick, NEZALAGANJE

blueDBR
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon avg 13, 2018 11:59 pm

Carmelo Anthony je na putu za Houston kako bi službeno potpisao svoj ugovor sa Rocketsima.
Kako prenosi Woj, Melo, u Houstonu će ulaziti s klupe.

joj samo da hoce vise pocet, ima prvi dan 32894 tiketa da odigram, sanjao sam over/under dok je pauza bila fuj

NEZALAGANJE
Moderator
Kontakt:

uto avg 14, 2018 1:54 pm

Ma ne zna se to da li ce ulaziti s klupe,kao voljan je,ali nista nije odluceno.Sumnjam da ce,zaista.
42 dana do trening kampova. :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

NEZALAGANJE
Moderator
Kontakt:

čet avg 23, 2018 11:39 pm

NBA Board of Governors will vote on Sept. 20-21 on 3 potential rule changes beginning in 2018-19: Shot clock re-sets to 14 seconds (instead of 24) after offensive rebound; simplification of clear path foul rule; expanded definition of “hostile act” for instant replay.

Dosta dobri prijedlozi.Mislim da ce proci.

blueDBR
Kontakt:

pet avg 24, 2018 1:48 am

mozes li sta vise o njima, samo sam taj prvi skontao ?

NEZALAGANJE
Moderator
Kontakt:

sub avg 25, 2018 5:08 pm

blueDBR je napisao/la:
pet avg 24, 2018 1:48 am
mozes li sta vise o njima, samo sam taj prvi skontao ?
Nista posebno znacajno nisu ove druge dvije promjene.U principu bi "clear path" trebao biti dosta prilagodjen evropskom "namjernom faulu".Dakle,moze se svirati ako je fauliran i igrac od lopte u kontri,ako je realna sansa za postizanje poena i ako izmedju igraca i kosa tokom faula vise nije bilo defanzivaca.
Sto se tice ove 3.promjene,to je fakticki pregledavanje snimka za svaki faul i udarac koji nije kosarkaski,te kad se desi neki sukob na terenu,s tim da se sad snimka moze pregledavati cak i ako je neko udario sudiju,kao sto je to ucinio Livingston prosle sezone.

NEZALAGANJE
Moderator
Kontakt:

pet sep 21, 2018 12:28 pm

Trening kampovi se blize.PHI ce svoj imati vec sutra,a prvu utakmicu vec za 7 dana.

Od ostalih vijesti,Butler zatrazio trejd iz MIN.Ne svidja mu se atmosfera u tom timu i zeli ici.Destinacije koje preferira su BKN,NYK,LAC.Vjerovatno ce do trejda doci u narednim danima s obzirom da izvjestaji govore kako on nema namjeru da se pojavi u trening kampu.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija