Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto jul 10, 2018 1:29 pm

Izgleda da sa Bertansom to jos uvijek nista nije zvanicno.Za Mela je ocekivano,mada ce biti zanimljivo vidjeti kako ce se on uklopiti i kakvi ce biti defanzivno,s obzirom da su izgubili Arizu,a evo sad i Mbah a Moutea!?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned jul 15, 2018 10:49 am

Nismo odavno pisali, u međuvremenu Penava upisao par minuta na ljetnoj ligi

Jabari Parker u Bullsima 2 godine - 40 miliona
Isiah Thomas u Nuggetsima na godinu dana veteranski minimum

Netsi se razmjenjivali sa Nuggetsima i Hawksima, uglavnom mislim da odlazak Jeremy Lina znači da će biti za Musu tu mjesta bar kao zamjena za Crabbea, pored Russela na PG tu su Dindiwidie onaj i Shabazz je sad potpisao iz Portlanda za njih
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jul 16, 2018 11:18 pm

Dante Cunningham to Spurs.Deal is $2.5 million for 1-year

Solidan potpis za SA i dodatna indikacija da tim narednu sezonu zeli forsirati small ball.Ceka se jos odluka Ginobilia i rjesavanje statusa Kawhia kome fransiza od danas moze ponuditi supermax.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto jul 17, 2018 1:27 pm

Hart (37p/9sk) i Mihaljuk (31p/4sk) najbolji sinoć kod Lejkersa u polufinalu ljetne lige, prošli Cleveland nakon produžetaka 112:109. Kod Clevelanda Sexton dao 26 poena uz šut 9/22 i jednu tricu iz tri pokušaja. Portland je nešto teže od očekivanog prošao Memphis 97-92 .. Swanigan (21p/16sk) i Collins (13p/12sk), pored njih Goodwin 22 poena ali 14 od toga sa slobodnih, rookie Simons nije igrao, a onaj Grk centar najvjerovatnije ide u Grčku, Panathinaikos


Večeras finale ako se ne varam, biće guravo :karanje:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri jul 18, 2018 12:32 pm

Razbi POR LAL nocas. :D

U vaznijim vijestima:
San Antonio and Toronto are engaged in serious talks on a trade centered on Kawhi Leonard and DeMar DeRozan, league **** tell Yahoo.

Prica se da je trejd ova dvojica plus Anunoby,Siakam,pik za Millsa/Greena.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri jul 18, 2018 11:48 pm

Trejd i zvanicno odradjen.SA dobio DeRozana,Poeltla i zasticeni pik 1.runde,a TOR Kawhia i Greena.
Na prvu,SA i nije bas najbolje prosao u ovom trejdu,ali se,analizirajuci situaciju,pokazalo da je ovaj sebi toliko spustio cijenu,da je ovo maximum koji se mogao izvuci.Saga je konacno zavrsena i vrijeme je da se krene u novo poglavlje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jul 19, 2018 1:30 am

Baš sam na tebe pomislio čim sam vidio taj SAS-TOR trejd, po meni je San Antonio odlično prošao jer je ovaj smrad i slabo koja ekipa ga je htjela kad znaju da vjerovatno ide u Lejkerse za godinu u FA, dali su i Greena uz njega po meni lako nadoknadiv dio u Popovićevoj postavci, DeRozana ne volim al je igračina, od ovih jačih vanjskih igrača ja mislim da on najviše daje poena unutar trice od njih, da tricu jaku ima bio bi baš vrh.

Kingsi pričaju s Bjelicom, trebao bi Divac mu dat kakav ugovor zemljaku, svakako Boston ponudio Smartu ugovor dugogodišnji za 11-12 mil po sezoni
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jul 19, 2018 2:17 am

blueDBR je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:30 am
Baš sam na tebe pomislio čim sam vidio taj SAS-TOR trejd, po meni je San Antonio odlično prošao jer je ovaj smrad i slabo koja ekipa ga je htjela kad znaju da vjerovatno ide u Lejkerse za godinu u FA, dali su i Greena uz njega po meni lako nadoknadiv dio u Popovićevoj postavci, DeRozana ne volim al je igračina, od ovih jačih vanjskih igrača ja mislim da on najviše daje poena unutar trice od njih, da tricu jaku ima bio bi baš vrh.

Kingsi pričaju s Bjelicom, trebao bi Divac mu dat kakav ugovor zemljaku, svakako Boston ponudio Smartu ugovor dugogodišnji za 11-12 mil po sezoni
Malo sad kad gledam roster,imace SA defanzivnih problema u cuvanju vrhunskih SFova.To ce nekako trebati rijesiti.Sto se tice DeRozana,jak je igrac,nema sta,a popravio je malo tricu u odnosu na ono sto je bila.Ima tendenciju da nestane u jakim PO utakmicama,ali ako cemo iskreno,decko je igrao u fransizi gdje mu je najbolji saigrac bio 180cm visoki Lowry.To dovoljno govori kakav je pritisak na njemu bio.
Nije svakako ni nevazan podatak da njega dodajes na tim koji je dobio 47 utakmica,fakticki bez Kawhia.Dakle,uz napredak mladih igraca,logicno je ocekivati rast. ;)

Kad smo kod Bjelice,bas neozbiljno od njega ako potpise za SAC.Mada me vise nista ne cudi. :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jul 19, 2018 2:34 am

ovo je za Bjelicu odlično šta sam sve čitao, odbio jednogodišnji u Phili i odlučio se vratit u Evropu ako ne dobije dobar ugovor i to su skoro svi mediji prenijeli
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jul 19, 2018 1:44 pm

blueDBR je napisao/la:
čet jul 19, 2018 2:34 am
ovo je za Bjelicu odlično šta sam sve čitao, odbio jednogodišnji u Phili i odlučio se vratit u Evropu ako ne dobije dobar ugovor i to su skoro svi mediji prenijeli
Istina,ali on je ljudima u PHI obecao potpisati ugovor,a onda im rekao da se ipak vraca u Evropu i da mu to bolje ona odgovara zbog porodice.
Par dana poslije se pojavi info da ce najvjerovatnije potpisati za SAC.To je naozbiljno,priznaces...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet jul 20, 2018 12:38 pm

Oklahoma City has agreed to trade Carmelo Anthony and a protected 2022 first-round pick to Atlanta for point guard Dennis Schroder and Mike Muscala, league sources tell ESPN. Anthony will be waived, and he will join team of his choice. Rockets are frontrunner.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet jul 20, 2018 1:46 pm

blueDBR je napisao/la:
pet jul 20, 2018 12:38 pm
Oklahoma City has agreed to trade Carmelo Anthony and a protected 2022 first-round pick to Atlanta for point guard Dennis Schroder and Mike Muscala, league sources tell ESPN. Anthony will be waived, and he will join team of his choice. Rockets are frontrunner.
Malo je trejd "duzi" od ovog prenijetog.Radi se o trejdu 3 tima:

OKC get: Luwawu-Cabarrot, Dennis Schroder

ATL get: 2022 protected 1st, Carmelo Anthony, Justin Anderson

PHI get: Mike Muscala

Govori se i da trejd nece biti realizovan jos nekoliko dana iz razloga sto PHI pokusava obaviti jos jedan posao,a procurila je informacija da se radi o pokusaju razmjene Baylessa i Korvera.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto jul 24, 2018 12:45 pm

Melo i zvanicno u HOU.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet jul 27, 2018 10:52 pm

Houston has reached an agreement with Clint Capela on a 5-year, $90m .
Mislim da je ovo fer cijena za njega.Sve drugo ne bi bilo realno.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri avg 08, 2018 9:02 pm

slika

Ostatak rasporeda ce biti objavljen u petak.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon avg 13, 2018 11:59 pm

Carmelo Anthony je na putu za Houston kako bi službeno potpisao svoj ugovor sa Rocketsima.
Kako prenosi Woj, Melo, u Houstonu će ulaziti s klupe.

joj samo da hoce vise pocet, ima prvi dan 32894 tiketa da odigram, sanjao sam over/under dok je pauza bila fuj
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto avg 14, 2018 1:54 pm

Ma ne zna se to da li ce ulaziti s klupe,kao voljan je,ali nista nije odluceno.Sumnjam da ce,zaista.
42 dana do trening kampova. :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet avg 23, 2018 11:39 pm

NBA Board of Governors will vote on Sept. 20-21 on 3 potential rule changes beginning in 2018-19: Shot clock re-sets to 14 seconds (instead of 24) after offensive rebound; simplification of clear path foul rule; expanded definition of “hostile act” for instant replay.

Dosta dobri prijedlozi.Mislim da ce proci.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet avg 24, 2018 1:48 am

mozes li sta vise o njima, samo sam taj prvi skontao ?
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub avg 25, 2018 5:08 pm

blueDBR je napisao/la:
pet avg 24, 2018 1:48 am
mozes li sta vise o njima, samo sam taj prvi skontao ?
Nista posebno znacajno nisu ove druge dvije promjene.U principu bi "clear path" trebao biti dosta prilagodjen evropskom "namjernom faulu".Dakle,moze se svirati ako je fauliran i igrac od lopte u kontri,ako je realna sansa za postizanje poena i ako izmedju igraca i kosa tokom faula vise nije bilo defanzivaca.
Sto se tice ove 3.promjene,to je fakticki pregledavanje snimka za svaki faul i udarac koji nije kosarkaski,te kad se desi neki sukob na terenu,s tim da se sad snimka moze pregledavati cak i ako je neko udario sudiju,kao sto je to ucinio Livingston prosle sezone.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija