Ako ste iz USA/Kanade, uclanite se u grupu Manijaci-USA/CANADA: https://www.facebook.com/groups/357188808007960/
Pomozite Elviru Cuzovicu da spasi noge: http://source.ba/clanak/Haris/466827/%C ... plantacija

Elvir Ćuza Ćuzović, broj telefona 061/206-943
Tekući račun: 1541049993865347 (Intesa Sanpaolo banka Sarajevo)
Devizni račun za pomoć: IBAM: BA391541049993865347
S.W.I.F.T. UPBKBA 22
Svi za Elvira 2 KM = 090/291-079

Moderatori/ce: Kendrick,NEZALAGANJE

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:
Status: Online

Re: NBA - općenito

pon apr 30, 2018 5:48 pm

Jesi naso sta ces ga pitat :D
Željezničar ante portas !

bogi
Kontakt:
Status: Offline

sri maj 02, 2018 2:27 pm

meni nikako ne ide karakter Kawhi uz ovo ponašanje bar ono što je do sad bio pokazao

Curry se vratio i tako uništio drugima nade za NBA finale :D
Željezničar za život cijeli!
1921-1987

NEZALAGANJE
Moderator
Kontakt:

sri maj 02, 2018 5:22 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 30, 2018 5:46 pm
Koji je tvoj stav oko Kawhia @NEZALAGANJE?

Meni je sve to razocarenje....
Izvini sto tek odgovaram,odmor. ;)

Prvo da ti kazem da bih ga bez obzira na sve zelio nazad.Svi izvjestaji govore da je on i dalje u jako dobrom odnosu sa Popom,kao i saigracima.Problem je izmedju same organizacije i njegovih ljudi.Ima tu i tvrdoglavosti "nasih"(mislim na fransizu) u pojedinim stvarima vezano za povredu i neke medijske nastupe,ali izgleda da je mnogo veci problem u ljudima koji njega okruzuju i koji imaju licne ambicije koje nastoje ostvariti preko njega.To je nedavno u svom clanku objavio i ESPN.Ovo pomenuto je nesto sto fransiza poput SA ne trpi i ukoliko se taj odnos ne bude mogao popraviti,on ce biti trejdovan vec ovo ljeto,nazalost.Ukoliko ostane,vjerovatno ce potpisati taj tzv.supermax od 219mil na 5god,koji bi mu nasi svakako dali da je sve bilo ok.Ovako se pomalo postavlja i pitanje da li ce mu to ponuditi!?
Meni nadu daje to da je Pop lider koji se pojavi jednom u 100god i da moze rijesiti bilo koji odnos ukoliko to uistinu zeli,ali niko od nas ne zna trenutno u kakvom je stanju covjek i da li vise ista uopste i zeli nakon smrti supruge koja mu je bila ogroman oslonac!?Ako pak,odluci da bude uz fransizu i dalje,aposlutno nikakvog straha za nasu buducnost nemam,cak i ako trejdujemo Kawhia.Da,unazadice nas to godinu-dvije,ali sam siguran da za njega mozemo dobiti mlade igrace sa ogromnim upsideom ili draft pikove koje cemo itekako znati iskoristiti.Takodje,otvara nam se i cap prostor,tako da i nije bas sve tako crno kako se pokusava predstaviti.Imam vjere u Popa i RCa.Ljudi znaju svoj posao. ;)

slika

Slika Brandona Paula od prije 2-3 noci.

NEZALAGANJE
Moderator
Kontakt:

sri maj 02, 2018 5:25 pm

bogi je napisao/la:
sri maj 02, 2018 2:27 pm
meni nikako ne ide karakter Kawhi uz ovo ponašanje bar ono što je do sad bio pokazao

Curry se vratio i tako uništio drugima nade za NBA finale :D
Kao sto i rekoh u postu iznad.On se i ne ponasa tako.Ponasaju se ljudi oko njega koji koriste njegov karakter neisticanja,tako da nazovem.

NEZALAGANJE
Moderator
Kontakt:

pon maj 14, 2018 7:49 pm

Pocelo je i jedno od 2 konferencijska finala.Sinoc su igrali BOS i CLE,a u 3 sata ujutro po nasem vremenu igraju HOU i GS.
Iako BOS igra bez svoja 2 najbolja igraca,Stevens je odlicno postavio svoju odbranu,te iskoristio losu CLE.Taktika je bila da se James preuzima nakon svakog pika,ne udvaja previse i time ga se natjera da ih sam pokusa pobijediti.To se nije desilo,ponajvise iz razloga sto James nije bio previse agresivan,a i nije imao svoju noc kad je sut u pitanju.Iako ce visoka pobjeda zavarati mnoge i pomisliti da ce ovo biti laka serija za BOS,treba imati na umu da se radi o samo jednoj utakmici i da ce James,a vjerujem i ostatak ekipe CLE,izaci mnogo spremniji za drugu utakmicu.Itekako i BOS ima svojih mana u trenutnom izdanju i mogla bi biti zanimljiva serija,iako stvarno ne vidim kako neko od ove 2 ekipe moze do naslova!?

U pogledu WCFa,rekao bih da je to finale prije finala i pominije cu ga pratiti.HOU je ekipa koja je stvorena sa samo jednom svrhom,a to je da porazi GS.Imaju prednost domaceg terena,pobjedili su GS 2 puta u RSu i na prvi pogled imaju siri roster,iako se kroz prve 2 runde pokazalo i ponovilo da D'Antoni ne zna korisititi svoju sirinu i po svom uobicajenom sablonu rotira 8-9 igraca ili manje cim stvari zaguste.S druge strane,GS hvata formu u pravom trenutku,konacno su svi zdravi i pokusace odbraniti titulu.Bez obzira sto nemaju prednost domaceg terena,favoriti su,ali ce biti zanimljivo gledati da neku seriju,po prvi put u ovoj eri, startaju na gostovanju. Ball movement protiv izolacija,efikasan sut protiv "analiticke" trojke,Harden protiv Duranta,Curry protiv Paula...Nek igre pocnu. :D

storm_raider
Kontakt:

čet maj 24, 2018 6:35 am

Ma svaka cast @NEZALAGANJE. :)

Kako u ovom svemu navijam za taj simpaticni Boston...
Ljubavi sto te rodi, klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija