• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri apr 27, 2016 8:16 pm

Povratak u drustvo najboljih 8-)
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 28, 2016 12:46 am

Za sve ljubitelje rojala, bosne sljedece sezone napada sampionat (mnogi ce se iznenaditi kakvi ce igraci doci u rojal)
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet apr 28, 2016 11:09 am

KK Bosna opet u drustvu najboljih :pljesak: , mnogo se prica o nekim sponzorima, svakako treba vjerovati Bradicu, Krupaliji i ostalima, vjerujem da slijede mnogo ljepsi dani za najveci kosarkaski klub u BiH i sire, ono sto sam ja saznao a da mi nije drago jeste da bi nam najbolji igrac u ovom play offu tj Strahinja uskoro mogao put Grcke, sto i nije previse cudno s obzirom da je covjek igrao kao da je Tadija, vidjecemo kako ce se odvijati situacija, kazu da ce Residovic definitivno doci u Bosnu, vjerovatno ce istim putem i Delalic, mislim da ce se napadati play off sljedece sezone aBd.. Nadam se opet onim velikim utakmicama Bosne u Mirzi pred 5+ hiljada za koju sezonu.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet apr 29, 2016 11:03 am

Strahinja je eurocup igrac, ali njegov problem su povrede, zato je dosao u Royal. Residovic ce igrati za Bosnu, za Delalica ne znam nista. Adin Vrabac, Jasmin Hukic, MArko Sutalo su mahalske neke
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 03, 2016 12:36 pm

Imal kakvih vijesti, s kakvim ce se kadrom uci u sljedecu sezonu? ima li se para da se vrh napadne?
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 03, 2016 10:56 pm

Nema ozbiljnih para sigurno, a sada vidim da pokušavaju uletiti u ABA-u... :r Inače, jedan od boljih omladinaca iz prošle sezone prešao u Kakanj - Kerim Dragolj.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet avg 05, 2016 11:32 am

Anarky je napisao/la:Nema ozbiljnih para sigurno, a sada vidim da pokušavaju uletiti u ABA-u... :r Inače, jedan od boljih omladinaca iz prošle sezone prešao u Kakanj - Kerim Dragolj.
kako onda bez para ciljaju na aba ligu, jos se ta pozivnica za abu placa 150 k €, za te pare moze se napasti titulu u nasoj ligi
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet avg 05, 2016 11:33 am

veze nemam... para sigurno nije bilo prije mjesec, jedino ako se nešto drastično promijenilo...

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto avg 09, 2016 12:59 pm

Do prije koji mjesec djelovalo je da je nova garnitura spremna krenuti od nule sa zdravim temeljima, rekonstrukcijom OP-a i guranjem sarajevske djece u prvi tim, medjutim situacija u klubu je katastrofalna, u OP je ostao samo JEDAN trener koji volontira, Redzic napustio klub, nazor se uslo u najvisi rang iako novca uopste nema, trenera i igrace nemamo, sada se planira klub dati u ruke Miska Raznatovica kao i okk spars, bili bi deponija za njegove igrace koji su bez kluba, sekretar bi navodno trebao biti Harun i tako se pojavila opcija za aba ligu, bojim se da cemo za koju godinu okrenuti i zadnju stranicu nekadasnjeg Evropskog velikana..Bruka i sramota, jadno da ne moze jadnije.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 10, 2016 1:38 am

Eto nista od aba lige na kraju, podijeljene pozivnice, da mi je neko rekao da ce mi bit drago sto ne dobismo pozivnicu mislio bi da je lud lik.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 10, 2016 12:37 pm

Čuo sam isto i apsolutno se slažem s tobom. :)
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: KK Bosna

sub avg 13, 2016 4:47 pm

Znaci nista ipak od ovog projekta....
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 17, 2016 12:33 pm

Ikonić je tu, Saša i trener ostali, fuzija s RW - ukratko.

Za sada ništa spektakularno. :mrgreen:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 17, 2016 12:44 pm

Ma ublehasi, direktor otisao na more a klub gori bkvalno, fuzija sa real way je dobar potez na prvu ali zamalo ih je kostao vlastitih trenera i djece, sreca Redžić opet pokazuje kakva je ljudina i koliko voli Bosnu pa nije dopustio da se juniori koji su tu od prije istisnu, i kako stvari stoje on ce ih i preuzeti, a mislili su se spojiti sa Bosnom i da njihovih 5 trenera preuzme sve i jednu selekciju, sto bi bilo pogibeljno za nasu djecu, nece moci bgmi jer ce Senad uzeti poziiju sefa OP, a ti direktore uzivaj na moru 10 dana dok ti clan upravog odbora iz vlastitih interesa zeli istisnuti Redzica iz kluba i na taj nacin urušiti omladinski pogon.
Jeidno sto me obradovalo u svemu je sto Gvozdic definitivno ostaje, a ovo s Ikoncem i Vasiljevicem je komediija, samo jos Hukica da dovedu i da upotpunimo staracki dom. Kao da nisu mogli ugrabiti Rikala i slicne igrace iz vlastite lige pred kojim je kakva takva karijera, ali hajde..
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 17, 2016 12:48 pm

Ma Ikonić i Saša su više marketing... Vasiljević je fakat aktivirao publiku čim je došao, mnogi su došli u Skenderiju samo da vide njega. :mrgreen:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 17, 2016 3:31 pm

Anarky je napisao/la:Ma Ikonić i Saša su više marketing... Vasiljević je fakat aktivirao publiku čim je došao, mnogi su došli u Skenderiju samo da vide njega. :mrgreen:
Okej neka ih radi atmofere, al kad misle dovodit prave igrace koji ce biti nosioci igre, s obzirom da nam je jedino Rešidović od ovih boljih ostao. Ja sam vise ljut zbog desavanja u OP, i licemjerstva jednog covjeka u upravnom odboru, i lakoumnosti nam direktora, nadam se da ce shvatiti da ovako ne moze, bolje bi bilo da smo ostali u drugom rangu kad vec nemamo snage savladat probleme koje sa sobom nosi sljedeca sezona. I sto je najgore i dalje se povlavi prica da Harun ulazi u klub, kao sekretar, taj sta dotakne...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri avg 17, 2016 5:30 pm

Koliko sam shvatio, Bosna je izgubila sve trofeje?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet avg 18, 2016 11:52 am

AsharaK je napisao/la:Koliko sam shvatio, Bosna je izgubila sve trofeje?
Oni kazu da nisu, u biti isti ljudi su i osnovali royal kao neku filijalu bosne, i od pocetka se znalo da se to sve radi zbog te fuzije, komplikovano..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet avg 18, 2016 9:48 pm

Isti oni koji su je i unistiil.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

pet avg 19, 2016 12:07 pm

Pa znači ostali su svi trofeji?
Željezničar ante portas !
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija