Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:41 am

pa kazem ti njihovaa je Bosna koliko je nas Makabi TEL AVIV ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:42 am

"stara garda" :lol:

mene stid bilo... još kad zapjevaše pjesmu koja je napravljena baš za njih u periodu borbe... :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:54 am

Nas je problem sto kod nas najbolje pali na galamu, na brzinu, na ho-ruk. Niko Bosnu nije unistio do nas. Mi smo sutili, kao sto sutimo svaki dan i suticemo i dalje. Suticemo sve dok ne nestanemo. Pa ovakav klub, bivseg europskog prvaka, Kindjetov dom su nam oteli i to ne iza ledja, vec ispred nas, ispred nasih ociju i mi kao levati i dalje sutimo. "Suti, nek ne puca samo".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 1:05 am

ali sta obicni ljudi storme mogu promjeniti ....eto sta ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 1:09 am

Svjetla su se ugasila, adrenalin još uvijek radi i drago mi je što sam bio dio cijele priče. Drago mi je što je večeras 5.000 duša mislio kao jedan, drago mi je što je Bosna uspjela ono što rijetkim u ovoj državi polazi za rukom. Odvojila je ljude na neko vrijeme od svakodnevne matrice u kojoj živimo, niko nije kukao i niko nikome nije smetao. Niko nikoga nije pitao kako se zove i kojem se Bogu moli, niko se nije svađao i svi su bili nasmijani. Da ne znamo gdje živimo, pitali bi se je li ovo uopšte BiH?

Pročitajte više na: http://sport1.ba/musko-kosarkasko-prven ... vina/71265" target="_blank
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 1:09 am

Obrazovati se, odgojiti generaciju obrazovane djece, generaciju kriticne mase koja ce se drzati zajedno i boriti za ovu zemlju kroz nauku i knjigu. Mi imamo jako mnogo obrazovane omladine, ali velika vecina ljudi koja nesto vrijedi a ima mogucnost da ode vani, vec je otisla ili se sprema da ide. Ostaju ovce ili oni koji moraju. Jos kada Arapi dobiju pravo glasanja, nadglasavace Bosance. A znamo veoma dobro za koga ce glasati.

Obicni ljudi se dakle mogu obrazovati i na izborima ne glasati za njih. Ali prvo obrazovati se, citati knjige, jer samo to otvara um.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Prle
Postovi: 148
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 3:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 1:32 am

Анарки je napisao/la:"stara garda" :lol:

mene stid bilo... još kad zapjevaše pjesmu koja je napravljena baš za njih u periodu borbe... :D
Mlađa ekipa je isto tu bila, tako da su oni i inicirali tu pjesmu. :D NIđe veze, al jeb'ga. Ja sam se za glavu uhvatio kad je počela 'Pune tribine ludih navijača', ne može Džine bez da bar jedan plagijat opali. :D

Al sve u svemu, jedno lijepo večer u svakom smislu, osim u onom da je ovo vjerovatno bila oproštajna utakmica.
'Ever tried. Ever failed. No Matter.
Try again. Fail again. Fail better.'
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 11:06 am

Sve je bilo kao u bajci, jedino sto bih korigirao je upravo to o cemu pricate, totalno mi je glup osjecaj bio kad pjevaju npr "nanan ooo Sarajvo" ili "mi smo horde zla sa sjevera...sarajevo ljubavi jedina", mislim kakve veze to ima s Bosnom, Bosna ima one svoje standardne unazad 20 godina, steta sto Bosna nema svoj fan club koji bi se zvao lupam Studenti pa da se iskorijeni sabanizam koji ce kvariti gust sladokuscima kosarke i Bosne, ne smeta meni to iz razloga sto sam Željin navijac, vec je bas krkanluk tako ofirno svojatanje Bosne, i navijanje za FK Sarajevo dok su na parketu Bosna i Sloboda..
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 11:16 am

Pa sta ocekivati od sabana kimuna, djineta,limuna i kad pjevaju hocemo titulu titulu na kosevu
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 11:41 am

KK Bosna nije, niti će ikada biti FK Sarajevo. To što oni prisvajaju sve i svašta to je dublji problem.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:18 pm

Bojim se da KK Bosna vise uopste nije...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:19 pm

Ma neka oni i navijaju ne možeš ih otjerat, al ako ništa nek vode pjesme koje se tiču Bosne, baš su se provaljivali sto kaže Anarki godinama se mlađe horde borile protiv njih i tad naprave simbolično i onu pjesmu "mi smo tu i jvm", a sad ovi vode te pjesmice, ne želim nikog vrijeđati al baš šabani pravi u svakom pogledu, vode "hajmo istok" a obraćaju se zapadu, al eto spiker je iako pitar izjednačio malo tako što se zahvalio i FKS i FKŽ a ujedno pozvao jedne na tekmu a drugima čestitao pobjedu, ali dobro ima vremena kad ćemo se baviti i tim stvarima, nadam se, sad imamo mnogo većih problema..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:22 pm

Bas tako, da je doci do toga gdje cemo se baviti pitarima na tribinama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 1:59 pm

storm_raider je napisao/la:Bojim se da KK Bosna vise uopste nije...
Nadam se da ce to biti sve dobro aBd.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 2:15 pm

Ali eto iako sam rekao da nikad necu otici gledati ovu royal prciju, odoh na nagovor havera, i sta imam vidjeti skup igraca koji pojma nemaju (da su bar nasa djeca), nijedan igrac nema iz sarajeva , da je prosao ikad ikakve skole bosne (Residovic?).

Trener POJMA nema, forsira crnca (lopata zestoka), izvuklo se na saletov i ikonin pogon, onaj centar je isti "međed".

Zar se nije mogao bar dovesti domaci međed polutak?

Zar se nije mogao dovesti đorđe aleksic (a ne fucking miljan saric,ili ona 5 za povracanja, koji ne smije osutati na kos)?


PS: zaboravih jedino bosnino dijete malog dragolja (igrao 5-10 min u vrh glave)
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 7:23 pm

DZM13 je napisao/la:Ali eto iako sam rekao da nikad necu otici gledati ovu royal prciju, odoh na nagovor havera, i sta imam vidjeti skup igraca koji pojma nemaju (da su bar nasa djeca), nijedan igrac nema iz sarajeva , da je prosao ikad ikakve skole bosne (Residovic?).

Trener POJMA nema, forsira crnca (lopata zestoka), izvuklo se na saletov i ikonin pogon, onaj centar je isti "međed".

Zar se nije mogao bar dovesti domaci međed polutak?

Zar se nije mogao dovesti đorđe aleksic (a ne fucking miljan saric,ili ona 5 za povracanja, koji ne smije osutati na kos)?


PS: zaboravih jedino bosnino dijete malog dragolja (igrao 5-10 min u vrh glave)
Miljan je igrao samo zato što je Durak bio povrijeđen, a znaš da moraš imat igrača <95' a tu rolu obično preuzima Atif, drugo zašto bi npr Aleksić dolazio u Bosnu kad je igrač Bea i kad će već sljedeće godine biti u nekoj ozbiljnoj ekipi i ligi a sve i da hoće on ne diktira niti bira već Miško, Miško je inače jako korektan prema Bosni u ovim trenucima i niti jedan njegov igrač nije potražio novac u ovom periodu s obzirom na sve što se dešava ali da će ti poslati nego izrazito talentovanog igrača u ovakvoj situaciji pa naravno da neće, treće ne vidjeh da se amer forsirao a govoriti da je bezveze igrač je smiješno, čovjek došao iz A div gdje je imao prejake prosjeke, tačnije nije nikome ni jasno kako su ga navukli u BiH, sad ti ne valja ni Maksim koji je juče briljirao protiv Đumića koji je najbolji centar lige, doduše Maksim i Čampara su do sad odigrali svaku odlično sem one u Trebinju, ali treba razumjeti sve igrače za taj poraz, onaj "5" ti je Đorđević i među skupljim je igračima, lik je top defanzivac a i ofanzivno jako zreo i odgovoran, uglavnom dokazan igrač u Srbiji gdje je vodio ekipe do play offa, sinoć ga nije išlo iako je ubacio 8-9 poena nisam siguran al imamo dovoljno široku klupu da to nadoknadi, dalje što se tiče mladih igrača imaš kapitena Edu, Delalića, Dragolja i eto ako hoćeš ubaci tu Bradu i Forića koji su prošli OP klubaa Dragolj je ujedno i "domaći međed" kojeg si gore tražio, a što se Gvozdića tiče njemu pripadaju najveće zasluge što smo prošle godine dominantno odradili A1 ligu, na kraju krajeva ne znam šta si očekivao da ćeš gledati sinoć, reprizu albe i takav roster ili šta već, klub nam ima 10mil duga, treba da se ugasi, i ovo je liga 12 BiH, ne znam ni kako su ovakav roster sklopili a ne šta više..
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 7:35 pm

A sta fali Miljanu molim te lijepo? Kakve veze ima odakle je ko? Ko ti je bio u sampionskim generacijama iz Sarajeva?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 8:58 pm

cikazubo je napisao/la:
DZM13 je napisao/la:Ali eto iako sam rekao da nikad necu otici gledati ovu royal prciju, odoh na nagovor havera, i sta imam vidjeti skup igraca koji pojma nemaju (da su bar nasa djeca), nijedan igrac nema iz sarajeva , da je prosao ikad ikakve skole bosne (Residovic?).

Trener POJMA nema, forsira crnca (lopata zestoka), izvuklo se na saletov i ikonin pogon, onaj centar je isti "međed".

Zar se nije mogao bar dovesti domaci međed polutak?

Zar se nije mogao dovesti đorđe aleksic (a ne fucking miljan saric,ili ona 5 za povracanja, koji ne smije osutati na kos)?


PS: zaboravih jedino bosnino dijete malog dragolja (igrao 5-10 min u vrh glave)
Miljan je igrao samo zato što je Durak bio povrijeđen, a znaš da moraš imat igrača <95' a tu rolu obično preuzima Atif, drugo zašto bi npr Aleksić dolazio u Bosnu kad je igrač Bea i kad će već sljedeće godine biti u nekoj ozbiljnoj ekipi i ligi a sve i da hoće on ne diktira niti bira već Miško, Miško je inače jako korektan prema Bosni u ovim trenucima i niti jedan njegov igrač nije potražio novac u ovom periodu s obzirom na sve što se dešava ali da će ti poslati nego izrazito talentovanog igrača u ovakvoj situaciji pa naravno da neće, treće ne vidjeh da se amer forsirao a govoriti da je bezveze igrač je smiješno, čovjek došao iz A div gdje je imao prejake prosjeke, tačnije nije nikome ni jasno kako su ga navukli u BiH, sad ti ne valja ni Maksim koji je juče briljirao protiv Đumića koji je najbolji centar lige, doduše Maksim i Čampara su do sad odigrali svaku odlično sem one u Trebinju, ali treba razumjeti sve igrače za taj poraz, onaj "5" ti je Đorđević i među skupljim je igračima, lik je top defanzivac a i ofanzivno jako zreo i odgovoran, uglavnom dokazan igrač u Srbiji gdje je vodio ekipe do play offa, sinoć ga nije išlo iako je ubacio 8-9 poena nisam siguran al imamo dovoljno široku klupu da to nadoknadi, dalje što se tiče mladih igrača imaš kapitena Edu, Delalića, Dragolja i eto ako hoćeš ubaci tu Bradu i Forića koji su prošli OP klubaa Dragolj je ujedno i "domaći međed" kojeg si gore tražio, a što se Gvozdića tiče njemu pripadaju najveće zasluge što smo prošle godine dominantno odradili A1 ligu, na kraju krajeva ne znam šta si očekivao da ćeš gledati sinoć, reprizu albe i takav roster ili šta već, klub nam ima 10mil duga, treba da se ugasi, i ovo je liga 12 BiH, ne znam ni kako su ovakav roster sklopili a ne šta više..
Eto i sam kazes đorđevic je klocina teska! Sturanovic POJMA nema, igrac od 130 kg ne smije da se gura protiv igraca od max 100 kg,Bozo nije ni blizu najbolji centar pored zivog kene (koji to igra u ovoj odron ligi). Crnac smijurija prava, kretnje na terenu ne zna. Jedini ozbiljan igrac dela, nisu ga dzaba belgijanci pokupili!

Dosta je vise propaliteta iz srbije, kad mogu domaci igraci poklopiti te pozicije, kad se vec pojacanja dovode , daj da valja a ne otpadkte iz metalaca, kragujevaca i ostalih pi k i materina!

I ovaj royal nije jaci od sparsa, ako ostanu na okupu do kraja!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 9:33 pm

Slozit cu se za crnca.. odron, veoma los izbor. Basketaski. Kakav je ono skok-sut samo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 10:33 pm

Samo da se ovo nekako predura, pa cemo za par kola vidjeti sta kazete za Josha..
On je juce igrao zato sto nisi mogao samo sa Saletom i Miljanom uci u utakmicu zbog povrede Duraka, Josh nije trenirao pred Slobodu i pored prvobitne povrede juce je podobro rasjekao usnu, zato ga nije ni bilo na parketu, a storme vjeruj mi da se saigraci ibrete otkud on u BiH, decko je mlad tek je dosao iz SAD-a u ovu prciju, kao sto rekoh samo da Bosna opstane, on će pokazat da je levelima iznad svih.
DZM13 Sto se tice igrača, iz Metalca, Valjeva, Nisa i ostalih, to su za nas top pojacanja, ja ovu Bosnu pratim sve ove godine i znam sta sam gledao dok su igrali samo Bosnini "talenti" sa Bosninim trenerima, na tekmu ne odem samo kad se poklopi sa Zeljom a pored toga pratim i kosarku u regionu ne samo ABA ligu, pa da se nadovezem samo i za Djumica, pogledaj izjave Duleta i Dzikica za Djumica, decko je presnazan bez obzira na kilazu, cuva on i mnogo jace od Sturanovica, a od mladih igraca nemas nikog za gurnuti u prvi tim, OP je bio totalna katastrofa, od trenera pa do selekcije igraca, pravi uzas. Tek u zadnjih godinu dana se počelo ozbiljnije raditi u OP, ali i dalje nema prospekta ni za ovakvu Bosnu a ne sta vise. Spars je dimenzijama iznad, u Bosni to nije ni blizu, što je i logicno s obzirom da se u Sparsu godinama kvalitetno radi s omladincima.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija