Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 8:47 pm

Ma njegov čin je veleizdaja i to je to. Sva diskusija oko toga je presipanje iz šupljeg u prazno.

Manje bi bilo bolno da je makar rekao kako stvari stoje, da je uzeo za pare i zdra'o. Ovako stalno tvrditi da nije znao, pa onda tvrdnje sadašnjeg Saveza da će nešto skontati i vratiti ga... Kaman.
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 9:31 pm

Anarky, hajde napisite jedan clanak, onako nezavisno o ovome svemu. Osrvnite se i na Djedovicev izdajnicki cin.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 11:31 pm

storm_raider je napisao/la:Anarky, hajde napisite jedan clanak, onako nezavisno o ovome svemu. Osrvnite se i na Djedovicev izdajnicki cin.
Vjerovatno ne smiju ;)
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 11:41 pm

Zbog koga...? :mrgreen:

Bilo je ovo, između ostalog je rečeno skoro sve...

http://sport1.ba/briga-za-vase-istine-j ... rcegovina/" target="_blank

Može se na ono saopštenje Saveza isto štošta reći, ali i nema smisla, oni su bivši svakako, samo im još niko nije rek'o :mrgreen:
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 11:48 pm

Anarky je napisao/la:Zbog koga...? :mrgreen:

Bilo je ovo, između ostalog je rečeno skoro sve...

http://sport1.ba/briga-za-vase-istine-j ... rcegovina/" target="_blank

Može se na ono saopštenje Saveza isto štošta reći, ali i nema smisla, oni su bivši svakako, samo im još niko nije rek'o :mrgreen:
1. Zbog Haruna M. koji Vam je dao streamove ekslkuzivno Vama.
2. Zbog Dubravka i Bukve koji su Vam isto obecali i ove godine.

Mali je ovo grad ;)
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sub sep 24, 2016 11:58 pm

Koje streamove je dao ekskluzivno nama kada Savez nema ništa s tim (konkretno, Savez je prije godinu dana uslovio klubovima stream jer im se svidjelo ono što su Sparsi radili iz Skenderije i jer je generalno dobra ideja - prije je bio uslov samo snimanje tekmi)? Streamovi se dogovaraju s klubovima, pa ko hoće, ko neće.

Hoćeš i cifru koju klubovi plaćaju, kada uopšte plate? :mrgreen:

edit:

Kome je onda ekskluzivno u Tuzli, Trebinju, bla bla, jer svi prenose? :mrgreen:
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 12:04 am

Znaci Gegic u Bayernu? Dobra vijest al posle Nihada me malo strah.....
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 12:26 am

 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 1:02 am

DZM13 je napisao/la: 1. Zbog Haruna M. koji Vam je dao streamove ekslkuzivno Vama.
2. Zbog Dubravka i Bukve koji su Vam isto obecali i ove godine.

Mali je ovo grad ;)
Inače ne reagujem i iskreno jebe mi se sta će bilo ko reći kako i na koji način zarađujemo, radimo i trpimo sve troškove portala i održavanja samog odlaska i dolaska na lice mjesta pisanje tekstova, slikanje, pravljenje videa, i sve ostalo....

Sve do momenta dok neko ne počne da laže. Još kad je to zlonamjerno sa seljačkim forama tipa namigivanja ili kako bi se to reklo kod vas moderne generacije šmekerski (ja kad sam odrastao u ovom gradu na ovoj ulici šmeker je bio pičkica koja šmeka ko je gdje šta uradio da li roditeljima da li policiji da li bilo kome helem cinkaroš).

Dakle u zadnjih pola godine prvo smo digli nekakvu hajku protiv nekih ljudi, onda smo prodavali IP adrese i mailove navijača Željezničara, pa smo uzeli pare od Sarajeva, pa smo se prodali Misketu, pa smo prodavali adrese navijača Sarajeva kojima je poslije prijećeno i sad konačno ti dođe da nas prosvijetliš, ko nam je šta obećao.

Prvo niko nikome ništa nije obećao niti dodijelio. Radili smo streamove za ravno dva od 12 klubova u Ligi 12 (Spars i Bošnjak) a i njih bi kurčinu radili da nije bilo kako je bilo odnosno da nismo imali zajedničkog prijatelja koji nam je pomogao da stupimo u kontakt sa klubovima. Dva od dvanaest, svi ostali klubovi su radili sa svojim timovima za stream. Kakanj Tv, hercegovina live, xy u Tuzli, Zenici i ne znam gdje sve ne. Da je neko nama obećao i dodijelio nam vjerovatno bismo radili u svih 12 klubova i opet zaradili kurčinu jer kad bih ti rekao da je zarada od jednog streama manja od dnevnice konobara u bilo kojoj kafani u gradu ti bi naravno ponovo imao svoju teoriju.

Pošto si baratao imenima ovako ću ti reći. Bukvu poznajem još iz vremena kad je stigao u KK Bosna krajem osamdesetih, Haruna sam upoznao u ratu dok sam kao debil dolazio u Skenderiju i gledao ratnu ligu i sretali smo se na pressovima u posljednjih par godina. Barbarića ne poznajem niti sam ikad sa njim sjedio u životu privatno, ako je sjedenje na par pressova moglo prouzrokovati taj dogovor onda ok poštujem.

Eh sad odluči se pošto moraš da izabereš stranu, ako smo Harunovi ne moRemo biti i Bukvini i Barbarićevi i obratno. A ta obećanja i te 'potpore' su obećane i dodijeljene nekom drugom ali ja o tome ne želim da pišem i inisinuiram dok ne budem imao crno na bijelo.

I još jedna stvar ja sam čovjek koji ima puno godina u životu, previše iskustva i dosta ulice iza sebe, da imam izgradjen stav o svemu i tako funkcionišem i ja i portal. Znači nikakve pare, nikakve beneficije, (kojih kao što vidiš nemamo jer da imamo tarlahali bismo sa repkam au svim sportovima po Olimpijadama, prvenstvima i kvalifikacijama od nemila do nedraga) niti bilo kakve prijetnje a bilo je i njih sa svih strana, neće nikada utjecati na nas i na naše mišljenje.

To što mi možda radimo dobro stream, što smo pioniri ove vrste streama u BiH, što smo uložili hiljade maraka i stotine sati na usavršavanje, što smo mnogima pomrsili račune svojim pojavljivanjem i ovako i onako, ne daje pravo nikome da piša po tome pa samim tim ni tebi.

Ako ima nešto da ti nije jasno, slobodno me kontaktiraj u PP ili ako želiš nešto da me pitaš volja ti u porukama volja ti u lice mene je najlakše naći u ovom gradu ja se ne krijem hodam slobodno svaki dan sam tamo gdje se održava neka utakmica pridješ i kažeš mi u lice i ja ako sam ti slagao nešto pljuni me u facu ja ću ti pružiti ruku.

Ali te isto tako molim da ne lažeš, jer je ovo gore navedeno čista laž, jer za to nema potrebe.

Ovo se ne odnosi na tebe nego je samo tvoj post okidač za ovakvo pisanje, jer je previše nekih koji znaju nešto ko je kome i kako i šta.
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 9:03 am

E jesi se istresao. :D

Salim se, ovo jeste mali grad, ali je i bara puna krokodila. Potvrdjujem sve sto je @Republika napisao, da nije tako, ne bih sebi dozvolio da se ovoliko trudim oko ovog portala.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 10:14 am

Evo ja upućujem izvinjenje, imao sam pogrešne informacije!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 11:13 am

DZM13 je napisao/la:Evo ja upućujem izvinjenje, imao sam pogrešne informacije!
Vidi majstore možeš imati pogrešne informacije, ali ih ne smiješ ouštati u protok bez da razmisliš o njima prije nego napišeš to. Ako držiš do sebe, a nadam se da držiš.

Reći da neko ne piše ništa o stanju u repki, jer je neko nekom nešto obećao je smiješno. Pratiš košarku vjerovatno pa ću ti pokušati približiti. Pročitaj samo po portalima ko koga brani i bit će ti jasno koga je 'šapirao' Nurkić, koga Teletović, koga KS BiH, koga Harun & CO. Možda neko radi iz prijateljstva, neko jer je PR nekom od igrača, neko jer su npr. urednik i vlasnik portala i recimo selektor oženili dvije sestre pa su eto ko neka familija. I opet nema veze neka rade to je njihovo pravo, stil, način rada kako god to neko zvao.

POnovit ću i ovdje ono što sam napisao tamo: Boli me ***** za bilo čiju istinu. Jedina istina za mene je dres BiH kad si tu. Izađi pogini izgubi 50 razliek, ako je neko kvalitetniji od tebe i ja ću uvijek reći dobro je ljudi bili bolji to je sport jebajiga, ali daj 100% od sebe. Nemoj ni 110 ni 200 jer je to nemoguće ali nemoj ni 60 ili 40.

Svako ko bude zaslužio da ga se kritikuje mi ćemo ga kritikovati, ko bude zaslužio pohvalu mi ćemo ga hvaliti, ili nećemo postojati. Vrlo jednostavno.

Pozdrav
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 11:15 am

P.S. Da ne editujem evo ja nudim tebi ili bilo kome da bude moj gost na prvom kolu košarkaške lige 12 kada Bosna i Sparsi igraju da mu pokažem stream funkcionisanje da vidi i da procijeni koliko to vrijedi ili ne vrijedi i da mu pokažem koliko mi zaradimo za tu utakmicu pa neka procijeni kada vidi broj ljudi i svega.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 11:35 am

Anarky je napisao/la:Daj kokice :ganja:

http://sport1.ba/harun-mahmutovic-odgov ... udi-glupi/" target="_blank
Tačno sam se prepao, rek'o ne piše nam Harun ništa po facebooku da mu nije ne daj Bože konekcije nestalo. Srećom nije.. :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Djemba-Djemba
Postovi: 143
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 11:51 am

Ove prepiske bivsih i sadasnjih je postalo jako dosadno.....a i jedni i drugi pod sapama raznih menadzera.
Na stranu to al svidja mi se sta se desava sa ovim mladjima Gegic-Bayern,Sikiras-Alba,Sani-Real i Musa u NBA i da ne zaboravim Atic-AEK taman kad se opet okupimo nekad tamo za 4 godine ovi momci bi mogli izrasti u jako kvalitetne igrace! Cak necemo onda morati ni zvati amera pa cemo moci naturalizovati Djedovica hehe....jedva cekam iduce prvenstvo, sad ce to :rofl:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 2:26 pm

Problem bh. sporta je što ničemu ne pristupaju sistematski. Evo uzmi primjer košarke. Imamo kadete prvake Evrope, imamo juniorsku generaciju koja je bila četvrta, i imamo naredne kvalifikacije za Eurobasket za 4 godine. Sasvim dovoljno da se napravi plan da se ta ekipa isforsira, uigra i bude konkurentna za plasman na Evropsko, a kvalifikacije za SP u međuvremenu iskoristiš kako bi ih u ozbiljnim utakmicama kakve će nadam se biti vidiš šta ti fali i planraš onda i imas dovoljno vremena da otkloniš sve nedostatke.

Ali to se neće desiti znaš zašto? Prvo radi ljudske sujete koja će pokupšati sve da opravda neke greške koje su počinjene i koje će se dešavati svakom ko radi i bude radio. Drugo radi toga što niko nema muda da presječe sistemom nego bi svi da sjeku batinom a to na duge staze ne daje rezultate.

Dok se to ne desi mi ćemo se kao dobri Bosanci i Hercegovci 'hraniti' floskulama 'poslije kiše sunce dodje', 'ne može nas ne ići stalno', i 'lopta je okrugla'...

I propadati i dalje
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 2:28 pm

Da i da ne zaboravim ovo što si ti napisao. Ja sam čovjek koji smatra da svako treba da odgovara za svoja djela, učinjena ili izgovorena. Pun ***** više nismo mi oni su tamo. Ime i Prezime. Taj i taj je ukrao 3 ili 3.000 000 KM a ne stalno nekakve nismo mi oni su, a onda 'oni' odgovaraju oni optužuju nas a ustvari su oni ovakvi ili onakvi

šuplja priča. Taj i taj je ukrao toliko i toliko i za to nek odgovara. Da mi je babo rahmetli
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 2:30 pm

Ma klasično mahalanje, a kad treba reći, djelovati e tu se onda okreću glave i pronalaze izgovori. Mentalitet većine stanovnika samo se prenio i na sport. Baš čitam neki bodre Haruna, u smislu ti si najbolji bio, vrati se, podržavaju jednu ili drug stranu a što reče Republika mi tonemo li tonemo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned sep 25, 2016 2:45 pm

Eh pa vidi majstore treba stisnuti muda i krenuti u priču i praviti sve. Ne samo kod njih nego generalno. Ali je lakše jebavati majke i srati jer za to ti ne treba ni vrijeme ni trud to možeš kad god ti se digne kita
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

uto sep 27, 2016 7:36 pm

DZM13 je napisao/la:Evo ja upućujem izvinjenje, imao sam pogrešne informacije!
Radimo Igokeu večeras, ali vjerujte da nas nije Mile kupiJo :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija