Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 11:53 am

Veliki uspjeh pretkvalifikacije, jeste izgorili po glavi? To je vise igrati sramota, ali hele nejse. Barem smo izvukli neku korist iz ovog cirkusa.

GEGARA,ATARA i TOMIC!!!

Za MUSAMINATORA SE SVE ZNA, KAKVE RADI PENETRACIJE SVIMA OD NAPACENIH SRBA I HRVATA, PROTIVNICKIH BEKOVA, NAVIJACA!
mali je penetrator pravi

napokon ekipa na terenu gegara, atara, musaminator moze preuzeti sve na vanjskim pozicijama, kad dodje tu jos najbolji nas igrac juka i neka atleticna cetvorka ala penava imamo za duleta ekipu iz snova
Moja postavka iz snova je tu ukljucivala crnog hodzu ali on je gnoj pravi postao

Nadam se da sulejmanovic NECE igrati tu cetvorku jer bi to bio potop
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 12:00 pm

DZM13 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 11:53 am
Veliki uspjeh pretkvalifikacije, jeste izgorili po glavi? To je vise igrati sramota, ali hele nejse. Barem smo izvukli neku korist iz ovog cirkusa.

GEGARA,ATARA i TOMIC!!!

Za MUSAMINATORA SE SVE ZNA, KAKVE RADI PENETRACIJE SVIMA OD NAPACENIH SRBA I HRVATA, PROTIVNICKIH BEKOVA, NAVIJACA!
mali je penetrator pravi

napokon ekipa na terenu gegara, atara, musaminator moze preuzeti sve na vanjskim pozicijama, kad dodje tu jos najbolji nas igrac juka i neka atleticna cetvorka ala penava imamo za duleta ekipu iz snova
Moja postavka iz snova je tu ukljucivala crnog hodzu ali on je gnoj pravi postao

Nadam se da sulejmanovic NECE igrati tu cetvorku jer bi to bio potop
Naravno da je veliki uspjeh, imajući u vidu da smo igrali bez Vujoševića i sa reprezentacijom kojoj je prosjek godina 21.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 12:37 pm

Nije i nece biti, musin mentalitet nije kao vecini vas da se zadovoljava pretkvalifikacijama i slavi te "uspjehe". baraze, kurce palce, druga pretkola takmicenja i tako

Rijetki smo u ovoj zemlji sa sampionskim mentalitetom ali nas ima
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 12:38 pm

ž'21 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 11:27 am
Bosnia je napisao/la:
ned avg 20, 2017 11:22 am
ž'21 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 11:09 am
Dno dna ne samo novinarstva nego i ljudskosti, a jos gore sto ne vidis u cemu je problem.

"Dzeko donirao 1.000KM", a sto nije 2?
Primjeri su ti smiješni jarane. Taj Nurkić piša po svima kako mu se digne qrac i sada nekom smeta što se napiše da nije čestitao svojim nekadašnjim saigračima na velikom uspjehu. Da, saigračima, igrao je sa njima ovdje B diviziju. Dno dna, šljam od čovjeka. Veliki patriota koji hoće da igra samo kad on hoće i pod njegovim uslovima, veliki patriota koji smjenjuje ljude u Savezu kako hoće. Pišam se na takvog patriotu.
Pa mozda i napise. Polako. Ni ja ga nesto ne volim pretjerano, ali me je i Mirza razocarao takodjer. I to sto je Mirzin PR napisao ovo ga ne cini boljim i vecim patriotom od Nurkica Tendenciozan tekst i glupost realno. Kod nas uvijek jedno iskljucuje drugo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 12:46 pm

Mirza govedo obicno, treba ga izbrisati iz svih knjiga ko sukura
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 1:06 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 20, 2017 12:38 pm
ž'21 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 11:27 am
Bosnia je napisao/la:
ned avg 20, 2017 11:22 am


Dno dna ne samo novinarstva nego i ljudskosti, a jos gore sto ne vidis u cemu je problem.

"Dzeko donirao 1.000KM", a sto nije 2?
Primjeri su ti smiješni jarane. Taj Nurkić piša po svima kako mu se digne qrac i sada nekom smeta što se napiše da nije čestitao svojim nekadašnjim saigračima na velikom uspjehu. Da, saigračima, igrao je sa njima ovdje B diviziju. Dno dna, šljam od čovjeka. Veliki patriota koji hoće da igra samo kad on hoće i pod njegovim uslovima, veliki patriota koji smjenjuje ljude u Savezu kako hoće. Pišam se na takvog patriotu.
Pa mozda i napise. Polako. Ni ja ga nesto ne volim pretjerano, ali me je i Mirza razocarao takodjer. I to sto je Mirzin PR napisao ovo ga ne cini boljim i vecim patriotom od Nurkica Tendenciozan tekst i glupost realno. Kod nas uvijek jedno iskljucuje drugo.
Ima fore do Bajrama da čestita, pa će mu se možda i uvažiti. Ne branim Mirzu, ali se oglasio i saopštenjem kao i čestitkom na društvenim mrežama. A šta je on uradio? Čestit'o hadži rođendan.
 
Avatar
storm_raider
Tema Autor/ica
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 1:36 pm

ž'21 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 1:06 pm
storm_raider je napisao/la:
ned avg 20, 2017 12:38 pm
ž'21 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 11:27 am


Primjeri su ti smiješni jarane. Taj Nurkić piša po svima kako mu se digne qrac i sada nekom smeta što se napiše da nije čestitao svojim nekadašnjim saigračima na velikom uspjehu. Da, saigračima, igrao je sa njima ovdje B diviziju. Dno dna, šljam od čovjeka. Veliki patriota koji hoće da igra samo kad on hoće i pod njegovim uslovima, veliki patriota koji smjenjuje ljude u Savezu kako hoće. Pišam se na takvog patriotu.
Pa mozda i napise. Polako. Ni ja ga nesto ne volim pretjerano, ali me je i Mirza razocarao takodjer. I to sto je Mirzin PR napisao ovo ga ne cini boljim i vecim patriotom od Nurkica Tendenciozan tekst i glupost realno. Kod nas uvijek jedno iskljucuje drugo.
Ima fore do Bajrama da čestita, pa će mu se možda i uvažiti. Ne branim Mirzu, ali se oglasio i saopštenjem kao i čestitkom na društvenim mrežama. A šta je on uradio? Čestit'o hadži rođendan.
A, mi smo vise dali ovoj zemlji od Mirze ili Nurkica? Naravno da ih ne branim, ali postavljam pitanja. Mozda im je i cestitao privatno? Mozda Bosnji treba biti bitnije to sto igramo pretkalifikacije, nego da se pisu tendenciozni tekstovi. Nije ni Dzeko cestitao, zasto tekst nije isao ovako: "Mirza je cestita, Dzeko, Djedovic, Kikanovic, Gordic, Nurkic... (umetni ime) nisu"? Ne, nego pisimo tendenciozno, ionako narod koji je odgojen na ekskluziva.ba i navija za Macu na Farmi ni ne moze dalje od toga da dobaci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 2:30 pm

Musa je racionalnije i zrelije odigrao ove pretkvalifikacije nego Teletović ikad za reprezentaciju. Musa uopće nije forsirao i ispucavao se, pogađao je tačno kad treba, podredio se ekipi i opet lagano prelazio granicu od 20 poena. Mirzina igra se odavno svela samo na šutiranje nerezonskih trica bez ikakvog drugog učešća u igri, svoje suigrače je samo gušio i činio gorima i čisto sportski gledano on nama više ne treba.

Može doći jedino kao streč četvorka koja bi ponekim šutem širila reket boljima od sebe ali prevelik je njegov ego da bi to prihvatio, s toga hvala i doviđenja. Svakako se nimalo ne uklapa u koncept kondiciono jake, mlade ekipe koja se bori i igra sa vatrom u sebi.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 3:01 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 20, 2017 1:36 pm
ž'21 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 1:06 pm
storm_raider je napisao/la:
ned avg 20, 2017 12:38 pm


Pa mozda i napise. Polako. Ni ja ga nesto ne volim pretjerano, ali me je i Mirza razocarao takodjer. I to sto je Mirzin PR napisao ovo ga ne cini boljim i vecim patriotom od Nurkica Tendenciozan tekst i glupost realno. Kod nas uvijek jedno iskljucuje drugo.
Ima fore do Bajrama da čestita, pa će mu se možda i uvažiti. Ne branim Mirzu, ali se oglasio i saopštenjem kao i čestitkom na društvenim mrežama. A šta je on uradio? Čestit'o hadži rođendan.
A, mi smo vise dali ovoj zemlji od Mirze ili Nurkica? Naravno da ih ne branim, ali postavljam pitanja. Mozda im je i cestitao privatno? Mozda Bosnji treba biti bitnije to sto igramo pretkalifikacije, nego da se pisu tendenciozni tekstovi. Nije ni Dzeko cestitao, zasto tekst nije isao ovako: "Mirza je cestita, Dzeko, Djedovic, Kikanovic, Gordic, Nurkic... (umetni ime) nisu"? Ne, nego pisimo tendenciozno, ionako narod koji je odgojen na ekskluziva.ba i navija za Macu na Farmi ni ne moze dalje od toga da dobaci.
Da je Nurkic bio iole normalan do ovoga ne bi ni doslo. Mogao je biti u rangu sa Dzekom da nije njegovog debilnog stava, a ovako ce mu se ljudi srati u usta kad god ga vide jer je govedo od covjeka iako je sjajan igrac, nema sumnje.
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 7:08 pm

Kad bi uhvatio Zlatnu košarkašku ribicu i ona bi mi kao i ona Vajtina ponudila da ispuni samo jednu želju, ona bi glasila: Da Atić konačno proigra i na klupskom nivou, da ispuni svoj potencijal.

Sve je bolje kad su Musa i on na pozicijama 2 i 3.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 7:33 pm

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:
ned avg 20, 2017 7:08 pm
Kad bi uhvatio Zlatnu košarkašku ribicu i ona bi mi kao i ona Vajtina ponudila da ispuni samo jednu želju, ona bi glasila: Da Atić konačno proigra i na klupskom nivou, da ispuni svoj potencijal.

Sve je bolje kad su Musa i on na pozicijama 2 i 3.
Ja ne znam sta je sa njim. Ako se sjecas pred proslu sezonu na pripremama protiv CSKA je dao nekih 20ak poena i kada se ocekivalo da nastavi tako on je propao. Ako ga ove kvalifikacije ne dignu nece nista.
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 9:06 pm

Nije dao baš 20, ni blizu :D Svakako nema smisla pozivati se na jednu utakmicu, i to pripremnu.

Šta je bilo sa njim? Moje mišljenje: U Grčkoj je ograničen broj stranaca a AEK je krcat njima pa za Atića nema mjesta ni na klupi, izgleda i on i oni koji ga zastupaju se zadovoljili time da ima jak ugovor a uopće i ne igra. Imao je kratku neuspješnu avanturu u jedom slabijem grčkom klubu, i tu je vrlo malo igrao. Jedino pozitivno je da je nabacio nešto mišića u međuvremenu.

I sa takvom sezonom iza sebe gdje nije ni igrao opet je bio jedan od naših najboljih igrača u pretkvalifikacijama, čovjek se mora zamisliti kako bi to izgledalo da dođa na pripreme nakon jedne dobre klupske sezone.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

ned avg 20, 2017 11:30 pm

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:06 pm
Nije dao baš 20, ni blizu :D Svakako nema smisla pozivati se na jednu utakmicu, i to pripremnu.

Šta je bilo sa njim? Moje mišljenje: U Grčkoj je ograničen broj stranaca a AEK je krcat njima pa za Atića nema mjesta ni na klupi, izgleda i on i oni koji ga zastupaju se zadovoljili time da ima jak ugovor a uopće i ne igra. Imao je kratku neuspješnu avanturu u jedom slabijem grčkom klubu, i tu je vrlo malo igrao. Jedino pozitivno je da je nabacio nešto mišića u međuvremenu.

I sa takvom sezonom iza sebe gdje nije ni igrao opet je bio jedan od naših najboljih igrača u pretkvalifikacijama, čovjek se mora zamisliti kako bi to izgledalo da dođa na pripreme nakon jedne dobre klupske sezone.
Ma ja, otišao u Trikalu, a ni tamo nije igrao. Pozvao sam se na utakmicu samo jer je to pokazalo da može samo ako hoće. On ne smije propasti realno.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 21, 2017 9:53 am

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:
sub avg 19, 2017 8:22 pm
Naredne sedmice saznat ćemo grupu u prvoj fazi kvalifikacija.

S obzirom da smo završili drugi u grupi ovo su grupe u koje možemo upasti:

A) Španija, Slovenija, Crna Gora

Dosta jaka grupa ali daj Španiju u Mejdan pa da izginemo :DD:

C) Litvanija, Poljska, Mađarska

Vjerovatno najlakša grupa koja nas može zapasti.

E) Francuska, Rusija, Belgija

Najgora grupa, Rusija i Belgija ne toliko atraktivni a jako, jako teški protivnici. Ali treba uzeti u obzir da se ova grupa u drugoj fazi kvalifikacija "križa" ili tačnije spaja sa grupom F(Finska, Češka, Island, neka od ekipa iz pretkvalifikacija koja je završila prva u svojoj grupi), a to je najbolje što te može dopasti.

G) Srbija, Njemačka, Gruzija

Ne bih volio ovu grupu, iz više razloga.
Ja bih baš volio grupu E. Belgija i RUsija se mogu pobijediti a križamo se sa grupom gdje sa svima možemo igrati i mislim da ako prođemo u grupu sa šest ekipa imamo realne izglede i da se plasirmo na SP. ne želim uopšte da razmišljam ana način da samo prodjemo prvu grupu nego želim na SP da idemo. Male su šanse gdje god, ali bi nam ovva grupa dala nadu što bi motivisalo i ekipu ja vjerujem.
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

pon avg 21, 2017 10:04 pm

phpBB [video]
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sri avg 23, 2017 12:21 am

Koja utakmica kvalifikacija će se igrati u Mejdanu?

a) SVE
b) Pošteno raspoređeno po sistemu glavnom gradu Španija, Tuzli Mađarska :cigara:

c) Ni jedna, Savez ostao dužan para u Tuzli od prošli put

phpBB [video]
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

čet avg 24, 2017 1:22 pm

Dobismo grupu E koju su neki priželjkivali. Ne samo da nam treba prolazak već nam treba i što više pobjeda ako se bodovi prenose u naredni krug a biti će teško dobiti i jednu utakmicu, ko može garantovati pobjedu i u domaćem duelu sa Belgijom koja je puno kvalitetnija od Švedske?

Raspored:

24. novembar 2017, BiH - Rusija
27. novembar 2017, Francuska - BiH

22. februar 2018, BiH - Belgija
25. februar 2018, Rusija - BiH

29. juni 2018, BiH - Francuska
2. juli 2018, Belgija - BiH


Ako završimo kao posljedni u grupi umjesto finalnog kruga kvalifikacija za SP igrati ćemo pretkvalifikacije za Eurobasket 2021 :|
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Hans
Postovi: 18
Pridružen/a: sri avg 09, 2017 1:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

čet avg 24, 2017 3:26 pm

mozemo na svjetsko. kad bi Dule nekom preporucio Atica i Gegica, da imaju minutazu u recomo nekom ABA ligasu, puno bi nam valjalo...
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

čet avg 24, 2017 5:06 pm

Optimista vidi u ovoj grupi šansu da se zapravo plasiramo na SP što bi bio fantastičan uspjeh. Pesimista vidi sasvim realne izglede da završimo zadnji i onda bi igrali pretkvalifikacije za kvalifikacije za Eurobasket 2021., naša javnost je dovoljno traumatizirana i ko bi podnio još jednu neizvjesnost protiv neke Armenije u zadnjoj utakmici hoćemo li uopće igrati kvalifikacije. Kvalifikacije za Eurobasket za koji je rečeno da spremamo ekipu još od ove godine, 4 godine prije prvenstva.

Taj faktor ne treba zanemariti: Sve ekipe koje prođu u finalni krug kvalifikacija za SP osigurati će mjesto u kvalifikacijama za EP 2021. Sve one ekipe koje završe posljedne u svojoj grupi i ne plasiraju se u taj drugi - finalni krug, idu u pretkvalifikacije za kvalifikacije za EP 2021.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Seniorska Reprezentacija

sri sep 13, 2017 7:34 pm

Naš protivnik u kvalifikacijama Rusija u polufinalu Eurobasketa. FIBA :guz:
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija